Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawdziwa historia homo dla najmłodszych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
249 odpowiedzi w tym temacie

#46

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W słowie "homofob" nie ma nic obraźliwego, za to pederasta, pedał, lesba już są obraźliwe. Dlatego trzeba wymyślić inną nazwę dla niektórych. Najłatwiej byłoby dodać przed "homofob" jakieś słowo, np "niedorobiony". Albo po, np. "z próbówki". Wtedy będzie fair.

#47

Ponti.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi tam oni nie przeszakadzają ale jak chcą mięc dzieci niech sobie je zrobią :)

#48

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W mediach znajdują się tylko ci najgłośniejsi homoseksi, a Ty generalizujesz i uważasz, że wszyscy są tacy.

Zgodze się. Ale chyba nie będziemy rozmawiać o poszczególnych jednostkach? Skoro organizacje gejowskie zabiegają o jakieś prawa i wprowadzanie tych ksiązeczek do szkół to ja mam prawo bronić przed tym dziecko. To nie chodzi o to, że ja Was będe przekonywać. Ja poprostu boje się co może spowodować współczesna wszechobecna tolerancja dla wszystkiego. Przecież to już nie moja wina, że niektórych denerwuje, że można mieć inny pogląd. Dzisiaj panuje tendencja, że jak czegoś nie akceptujesz to jesteś zacofany i ciemnota. Ale dlaczego mam akceptować każde zachowania? Przykłady z Biblii podałem tylko co do swojej osoby i nie wiem skąd ta agresja. Nie każe nikomu być katolikiem, ale skoro KrK jest organizacją legalną to mam prawo go popierać.
EDIT

Mi tam oni nie przeszakadzają ale jak chcą mięc dzieci niech sobie je zrobią

I tutaj jest cały problem :P Ale tak poważnie to właśnie to mnie boli, że próbuje mi się wmówić, że coś nienaturalnego jest naturalne i nawet lepsze.

#49

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy ma prawo adoptować dziecko i jeszcze nie słyszałem aby odpowiednie instytucje skupiały się na badaniu orientacji seksualnej zainteresowanego. Więc o co chodzi? ;) Takie mamy prawo to się dzieje jako gej mam prawo zaadoptowac dziecko i tyle! Oczywiście nie planuje bo jak dla mnie badań wiarygodnych, które by jednoznacznie określiły jaki wpływ ma na dziecko wychowywanie się "w domu z dwoma tatusiami". Jedne badania krzyczą na drugie...Jestem gejem i też nie podoba mi się ten cyrk z gejowskim lobby na całym świecie jednakże na tym polega już chyba demokracja. Wszędzie znajdziemy lobbystów wszelakiej maści. KPH narobiło sporo gnoju z Biedroniem na czele i nie mieli dylematów czy czekać aż społeczeństwo dojrzeje (moim zdaniem) tylko doszli w końcu do prostego wniosku, że PRL się skończył i trzeba walczyć o swoje prawa. A co do tych stosunków analnych to juz nie przesadzajcie bo według statystyk liczba par odbywających takie stosunki jest u homo i hetero taka sama czyli znikoma. Oczywiscie statystyki statystykami. Mam sporo znajomych gejów, przez 6 lat poznałem mnóstwo ludzi i mogę powiedzieć, że to z czym się spotkałem nie odbiega wcale od normy heteryckiej, że tak ją nazwę a najśmniejsze jest dla mnie to, że większość gejów jest wrogo nastawiona do tej znikomej części "przegiętych". Ja jestem męski ale mimo tego nie traktuje nikogo z góry bo to przegięta ciota itp. Wielka mi walka o tolerancje a wewnątrz branży gejowskiej niestety jej brak dlatego wiele w tym kraju nie osiągną. Co do dewiacji związanej z przebieraniem sie za kobiety nie wiem skąd ktoś to uznał za dewiację?? Kabaretów nigdy nie oglądaliście? Jak gej przebierze się za kobietę na potrzeby show w jakimś klubie parodiując jakąś piosenkarke, żeby ludzie sie pośmiali to już jest dewiacja? Ja byc moze jestem tym złym gejem bo ani się nie interesuje żadnymi newsami ani nie chodze do żadnych klubów a czasem ponarzekam, że nie moge wziąść cywilnego z moim facetem. Pozdro Ludzie! :)

#50

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

asp, a ja ze smakiem wyliżę stópki jakiejś ładnej dziewczyny. Dyskryminuj mnie :D Ja nie toleruję nietolerancji. Człowiek niepozwalający innemu człowiekowi żyć tylko z tego powodu, że mu się nie podoba jest dla mnie gorszy od najobrzydliwszego robala.



ja im pozwalam, żyć, ale niech się leczą, albo chociaż, nie manifestują publicznie, że chcą być traktowani jak coś normalnego. Liż sobie co chcesz, byle był to akt między kochającą parą heteroseksualną.

#51

shiki.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja im pozwalam, żyć, ale niech się leczą, albo chociaż, nie manifestują publicznie, że chcą być traktowani jak coś normalnego.


Ja też Ci pozwalam żyć, bylebyś się leczył albo chociaż nie manifestował publicznie średniowiecznych poglądów...

Ludzie, co z wami? :grr:

#52

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do mnie. Ja jestem katolikiem i muszę przestrzegać tego co mówi Biblia na temat homoseksualistów, np:
Kpł 18; 22:"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"
Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."
Rz 1; 26-28;"Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi."
1 Kor 6;9:"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą"
Także tyle w kwestii wiary. Jasno napisane, że to obrzydliwość.


Kolego Katolik - a nadstawiasz drugi policzek ? czy tak wybierasz z Biblii co lepsze kawałki ?


Nie zapominaj jeszcze o miłuj bliźniego swego jak ... bla bla
Ewentualnie "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" - no chyba że żyjesz w celibacie (masturbacja, seks przed małżeński (o ile masz dziewczynę)


Ponti: - bezpłodnej parze też powiesz zróbcie sobie ?

#53

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W słowie "homofob" nie ma nic obraźliwego, za to pederasta, pedał, lesba już są obraźliwe. Dlatego trzeba wymyślić inną nazwę dla niektórych. Najłatwiej byłoby dodać przed "homofob" jakieś słowo, np "niedorobiony". Albo po, np. "z próbówki". Wtedy będzie fair.


Lesba nie jest wg. mnie obraźliwe. Co jest obraźliwego w stwierdzeniu faktu? ;) Pedał codziennie naciskam w pracy jakieś 3000 razy i jakiś gejowski nie jest, więc nie znajduję analogi do gejów. Co do homofobów, dla mnie to ci, którzy nie powiedzą gej, a pedał. To ci, którzy ciągle nadają, że mamy iść na stos spłonąć, powinno się nas leczyć, wsadzić do wariatkowa i tak dalej aż do znudzenia. Czasami aż się boję żeby się nie zakrztusili swoją nienawiścią. Co do niektórych użytkowników, to nie uważam ich za homofobów, bo nie zgadzają się z niektórymi pomysłami homoseksualistów. Nawet ja się z niektórymi nie zgadzam. A do tego Biedroń to burak i nie jestem jedyną osobą homoseksualną, która tak uważa.

Wali mnie co tam WHO sobie wykreśliło. Mi w życiu do głowy nie przyszło, że to choroba. Ja nawet nie spanikowałam jak stwierdziłam, że bardziej podobają mi się dziewczyny od facetów. Mama i tata mnie kochają. Dbają o mnie, troszczą się i chcą dla mnie jak najlepiej. Nikt mnie nigdy w życiu nie skrzywdził itp. Ot, po prostu tak jest. Dla mnie to nic zaskakującego.

A do tego drodzy heterycy, dla was seks czy chociażby sam związek pomiędzy dwoma mężczyznami lub kobietami może wydawać się obrzydliwy, ale jak ja sobie wyobrażę, że miałabym to zrobić z mężczyzną to aż mi się żołądek wywala na drugą stronę. Nie rusza mnie myśl o parach hetero, które to robią, ale mnie osobiście odrzuca myśl, że ja (i tylko o mnie chodzi) miałabym chodzić z chłopakiem lub uprawiać z nim seks. Nijak mi to nie pasuje.

#54

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hunter, zdefiniuj mi "naturalne", bo w definicji, która ja znalazłem z naturalności wykluczone jest całe człowieczeństwo. Jeśli jeżdżenie metalowymi puszkami i noszenie ubrań jest naturalne, to homoseksualizm jest aż nadto naturalny. Bo czy normalny to już większość decyduje.

Ale chyba nie będziemy rozmawiać o poszczególnych jednostkach?

Skoro generalizujemy, to wszyscy hetero to rasiści, mordercy, pedofile, zoofile i kto wie co jeszcze. Poznaj najpierw osoby o których mówisz, a potem się wypowiadaj. Nie znam homoseksualisty, który popierałby to, co zwiecie "homoseksualnym lobby". Wszyscy chcą być traktowani jak normalni ludzie. Osobiście jakbym był gejem chodziłbym z moim chłopakiem za rękę i tuliłbym go w miejscach publicznych. Jakoś nie jestem fanem całowania się w miejscach publicznych i po prostu mi to przeszkadza, ale jak coś takiego widzę to nie zwracam nikomu uwagi, bo nic nie stoi na przeszkodzie żeby w tamtą stronę nie patrzeć. Żyj i pozwól żyć. Gdyby ludzie szanowali się wzajemnie a nie szukali zwady z byle powodu świat byłby lepszy.

Hunter, piszesz też, że martwisz się co taka książka zrobi z psychiką dziecka. To ja wymienię: Akademia Pana Kleksa, Alicja w Krainie Czarów, Czerwony Kapturek - to tylko przykłady bajek ryjących dzieciom mózgi. Czemu nie jesteś przeciwko nim?

Dla mnie "lesba" jest obraźliwe, mówi się lesbijka.

#55

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ostatnia burza wokół homosiów skończyła sie troche ponad rok temu, nie wróże tematowi takiej popularności jak temu tutaj: http://www.paranorma...t...t=0&start=0

Większość rzeczy została już dawno powiedziana warto sobie przelecieć całość.

#56

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Homoseksualiści mają prawo godnie zyć i nie moga być dyskryminowani. nie wolno używac do nich żadnej agresji.

Jednak nie mają prawa do adopcji i do związku, bo sa tej samej płci. Dużo jest par hetero, co nie może mieć dzieci, niech takie adoptują dzieci z domu dziecka, a nie chłop z chłopem lub baba z babą.

Ewolucja chce, by mężczyzna kobiete zapładniał, z tego jest dziecko, i dalszy rozwój gatunku ludzkiego. Chłop nie zapłodni chłopa, ani baba babe, bo tak natura nie chce i już. Natura i ewolucja wie, co robi.

A tka na marginesie, dla mnie mężczyzna, który jest homoseksualista, nie jest, według mnie, prawdziwym mężczyzną. Prawdziwy mężczyzna nie brzydzi się kobietą. Koniec. Kropka. Tak samo jak Kobieta.

Jednak zaznaczam, iż przesadna homofobia tez nie jest dobra. W pewnych momentach Cejrowski nawet trochę przesadzał, ale cóż, niektórzy ludzie sa porywczy.

PS: Ktoś pisal, że jak czarnuch poszaleje w łóżku z czyjąś żoną, jest niewłaściwe, tak jak homo, czemu ? :P dla mnie, rasizm to najgorsza z najgorszych rzeczy, a ci co rasiści, to są agresywni pseudo kibice, jeszcze się uważają za katolików. Boże, widzisz ich, a nie grzmisz ! :(

#57

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja też Ci pozwalam żyć, bylebyś się leczył albo chociaż nie manifestował publicznie średniowiecznych poglądów...

Ludzie, co z wami? :grr:


Przepraszamy, że tkwimy mentalnie w średniowieczu i nie jesteśmy tak oświeceni ja ty.



Słowo homofobia jest według mnie obrazliwe. Na początek podam definicje:

Homofobia (od słów "homoseksualizm" i "fobia" z gr. ??ß?? phóbos = strach) – irracjonalny lęk przed zetknięciem się z przedstawicielami mniejszości seksualnych, wstręt, nienawiść, wrogość wobec tych osób lub dyskryminowanie ich ze względu na orientację psychoseksualną lub uznawanie heteroseksualizmu za jedyną akceptowalną orientację seksualną.

Fobia (nowołac. phobia "stany lęku u neuropatów", z gr. ??ß?? phóbos "strach, lęk") to zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed różnymi określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem sytuacji wywołujących go i utrudnieniem funkcjonowania w społeczeństwie. Fobie wywołane są przez pewne sytuacje lub obiekty zewnętrzne wobec osoby przeżywającej lęk, które obiektywnie nie są niebezpieczne. Cierpi na nie około 10% ludzkości.
Zasadniczy obraz fobii to przesadne reakcje zaniepokojenia i trwogi, pomimo świadomości o irracjonalności własnego lęku i zapewnień, że obiekt strachu nie stanowi realnego zagrożenia. Co więcej powoduje to chęć ukrycia fobii i odkrycie, lub nawet samo myślenie o odkryciu przez kogoś przypadłości może prowadzić do ataków paniki.


Ja się homoseksualistów nie boję ani nie czuję "irracjonalnego lęku przed zetknięciem z nimi". Drugi człon słowa homofobia mówi mi, że niby mam zaburzenia nerwicowe i ataki paniki. Dodam jeszcze, że z osób które po prostu nie akceptują tego wynaturzenia robi się wariatów i ciemniaków. Nie mogę mieć innego zdania bo nastały czasy poprawności politycznej. I tak np. w szkockich szpitalach personel zamiast słów "matka" i "ojciec" - ma teraz mówić "opiekunowie". Chodzi o to, aby nie urazić par tej samej płci. Nie ma już co wspominać o miss Kalifornii i aferze z tym związanej.

#58

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy ja gdzieś napisałem coś o rasizmie ? Nie !! Napisałem, że wkładanie członka w tyłek drugiemu facetowi, jest takim samym zboczeniem, jak zapraszanie przez małżeńsstwa do łóżka trzeciej osoby, żeby porządnie zerżnęła jedno z nich. A obrazowo użyłem słowa murzyn, bo najczęściej białe zboczone małżeństwa, zapraszają, afroamerykanina z drągiem po kolana by to zrobił. CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM !! A lizanie stóp własnej żony, to fetysz, a nie zboczenie !!

#59

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja gdzieś napisałem coś o rasizmie ? Nie !! Napisałem, że wkładanie członka w tyłek drugiemu facetowi, jest takim samym zboczeniem, jak zapraszanie przez małżeńsstwa do łóżka trzeciej osoby, żeby porządnie zerżnęła jedno z nich. A obrazowo użyłem słowa murzyn, bo najczęściej białe zboczone małżeństwa, zapraszają, afroamerykanina z drągiem po kolana by to zrobił. CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM !! A lizanie stóp własnej żony, to fetysz, a nie zboczenie !!


tu mamy klasyczny przykład homofobicznego ataku nerwicy i paniki

kim Sinek jesteś żeby decydować co jest zboczone, co jest fetyszem i co komu wolno ? ; ]
powiem więcej - powyższe to możesz co najwyżej zakazywać "przyszłej<?" żonie ewentualnie dzieciom, które będziesz wychowywał

#60

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak się ktoś boi, że homoseksualiści zdominują świat i już się ludzie nie będą rodzić, to ma jakiś strach, a tym samym fobię.

Fetysz stóp zwany też podofilią jest parafilią, czyli dewiacją seksualną, zboczeniem, perwersją seksualną.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych