Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawdziwa historia homo dla najmłodszych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
249 odpowiedzi w tym temacie

#1

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Polscy aktywiści gejowscy szykują nową akcję. Jesienią do księgarń trafi książka o homoseksualnych pingwinach, które wychowują małe pingwiniątko, zapowiada "Dziennik".

Przekład amerykańskiej bajki "Z Tangiem jest nas troje" wyda wydawnictwo Roberta Biedronia. - Już przedszkolaki powinny się uczyć tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka, powiedział "Dziennikowi" działacz Kampanii Przeciw Homofobii.

"And Tango Makes Three" - to oparta na faktach historia związku dwóch pingwinów z nowojorskiego zoo, które wspólnie wychowały młode o imieniu Tango.

- Na polskim rynku bajek nie istnieje temat tolerancji, nie wspominając nawet o homoseksualizmie. Bardzo mało jest książek inspirujących i edukacyjnych. Te, które są, wręcz ogłupiają, tak Biedroń tłumaczy fakt wydania tej pozycji, wokół której - jak przewiduje prof. Ireneusz Krzemiński - z pewnością wybuchnie polityczna awantura.


Źródło: gazeta.pl

Ciekawe czym teraz zasłonią się homofoby? Skoro to jest historia oparta na faktach, to chyba nienaturalność przestaje tu być argumentem... Ale cóż, wierze w nich.
Zapraszam do dyskusji, kupilibyście tą książkę swojemu dziecku?

#2

shiki.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Quidam czy Ty lubisz się kłócić? :D
Chce Ci się toczyć tą bezsensowną debatę? :D
Nikt nikogo nie przekona... :)

Swoją drogą, ciekawe ile dzieci przeczyta czy chociaż zobaczy tą książkę... Czy jest sens ją wydawać.
Ja jakoś wątpię. :roll:

#3

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe czym teraz zasłonią się homofoby? Skoro to jest historia oparta na faktach, to chyba nienaturalność przestaje tu być argumentem... Ale cóż, wierze w nich.
Zapraszam do dyskusji, kupilibyście tą książkę swojemu dziecku?


Ładnie Twoje "argumenty", o powoływaniu się na związki homo wśród zwierząt hodowlanych, oraz w zoo, skwitował Trajan (że nawet z dyskusji się wycofałeś), ale niech będzie to, jako "zasłona homofobów", choć za takowego się nie uważam:

Atrakcyjna samica rozbiła "męski związek"
Pewna atrakcyjna samica pingwina rozbiła związek dwóch samców, które od 6 lat żyły w zgodnym stadle w ogrodzie zoologicznym w San Francisco.
Pingwiny Harry i Pepper tworzyły tak udaną parę, że opiekunowie pozwolili im na wspólne wychowywanie małego pingwiniątka pochodzącego od innej pary, jednak pojawienie się w ich życiu wdowy Lindy całkowicie rozbiło rodzinną sielankę, ponieważ Harry zdradził Peppera i zdecydował się na założenie nowej rodziny z atrakcyjną samiczką.


źródło: http://wiadomosci.on...iazek,item.html

Masz również związek pingwinów i również zoo. Temat do zamknięcia ? (joke).

EDIT:

Albo wiem co powiecie - że biseksualista. Wg mnie to po prostu "poznał co dobre".



#4

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mamy ksiazki i bajki o zabijaniu moga byc ksiazki i o zwiazkach tej samej plci

dla dziecka i tak wszystko jedno czy sie bawi z przyszlym gejem, Żydem, murzynkiem czy cyklistą ...

#5

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Martwi mnie, że taka książeczka może stać się obowiązkową lekturą dla najmłodszych.. Na pewno do tego będą pewne grupy nacisku dążyć.

#6

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właśnie miałem napisać, że te pingwiny były bi, nie homo.
Może ta książka to dobry pomysł. Może wychowa się mniej gnoi niepozwalających ludziom żyć tak jak chcą, bo im się to nie podoba. Czy homoseksualizm jest naturalny to zależy, czy uznamy ludzi za naturalnych. Jeśli tak, to wszystko co robimy jest naturalne, na pewno ludzkie.

Ale najbardziej rozweselające jest to stwierdzenie by yurii:

Chce Ci się toczyć tą bezsensowną debatę? biggrin3.gif
Nikt nikogo nie przekona... smile2.gif

Po co jesteś na tym forum? Jeśli jesteś osobą wierzącą w zjawiska paranormalne to chcesz się głaskać z innymi wierzącymi i pogłębiać paranoję? Nigdy nikt nikogo nie przekona, w żadnej dyskusji, więc wymiana poglądów nie ma znaczenia?

#7

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm zdarza się u zwierząt, rzecz dla większości nie pojęta, ale prawdziwa. Książke mogłabym kupić, ale tylko w celu wytłumaczenia natury homoseksualistów, w sensie czysto dydaktycznym aczkolwiek żadnym pro.



#8

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Drogi Yawgmoth, to dobrze, że wiesz za mnie co zrobiłem i z jakich powodów, to takie budujące.
Nie wycofałem się z dyskusji, tylko dostałem bana i straciłem "rytm" rozmowy. Żeby wrócić musiałbym poświęcić dużo czasu na ponowne czytanie wszystkiego co się w tej rozmowie stało, a czas to pieniądz.
Rozmawiałem już na ten temat z Hunterem (aj, przecież ty w tej rozmowie udziału nie brałeś, pewno dlatego ominęła Cie nasza rozmowa na pw) i doszliśmy do wniosku, że na razie pas. Jak wyłuskam troche czasu, to napewno wrócimy do tej dzikiej debaty.

Co do tego "obalania", masz problem - pingwiny to jeden z najbardziej liberalnych gatunków na ziemi. U Australijskich pingwinów, żyjących wszak na wolności, takie zachowania to norma. No ale, po co o tym mówić głośno, jak taki Yawgmoth, wie co dobre i koniec tematu?
Przypomnę Ci jeszcze tylko twoje własne nastawienie do mnie "Z resztą nie wdaję się z Tobą w polemikę (to moja pierwsza i ostatnia odpowiedź), bo znając Twoje emocjonalne podejście do FORUM (!), nigdy nie odpuścisz." - słowa godne prawdziwego dyskutanta. ^^

#9

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Drogi Yawgmoth, to dobrze, że wiesz za mnie co zrobiłem i z jakich powodów, to takie budujące.
Nie wycofałem się z dyskusji, tylko dostałem bana i straciłem "rytm" rozmowy. Żeby wrócić musiałbym poświęcić dużo czasu na ponowne czytanie wszystkiego co się w tej rozmowie stało, a czas to pieniądz.
Rozmawiałem już na ten temat z Hunterem (aj, przecież ty w tej rozmowie udziału nie brałeś, pewno dlatego ominęła Cie nasza rozmowa na pw) i doszliśmy do wniosku, że na razie pas. Jak wyłuskam troche czasu, to napewno wrócimy do tej dzikiej debaty.

Co do tego "obalania", masz problem - pingwiny to jeden z najbardziej liberalnych gatunków na ziemi. U Australijskich pingwinów, żyjących wszak na wolności, takie zachowania to norma. No ale, po co o tym mówić głośno, jak taki Yawgmoth, wie co dobre i koniec tematu?
Przypomnę Ci jeszcze tylko twoje własne nastawienie do mnie "Z resztą nie wdaję się z Tobą w polemikę (to moja pierwsza i ostatnia odpowiedź), bo znając Twoje emocjonalne podejście do FORUM (!), nigdy nie odpuścisz." - słowa godne prawdziwego dyskutanta. ^^


Tradycyjnie słowotok, spam i szukanie zaczepki słownej. Tylko jedno zdanie na temat (pogrubione) i do niego się odniosę: jakieś źródło ? Dowód ?



#10

shiki.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co jesteś na tym forum? Jeśli jesteś osobą wierzącą w zjawiska paranormalne to chcesz się głaskać z innymi wierzącymi i pogłębiać paranoję? Nigdy nikt nikogo nie przekona, w żadnej dyskusji, więc wymiana poglądów nie ma znaczenia?


judas spokojnie. :D
Po pierwsze, jestem raczej sceptyczna i z nikim się nie głaszcze, po drugie przekonywanie siebie nawzajem w tym temacie moim zdaniem nie ma żadnego sensu, a po trzecie wolę czytać i rzadko się udzielam.
Zaraz będzie wojna, wyzwiska mniej lub bardziej subtelne itp. Po co sobie nerwy psuć? Do kogo ma dotrzeć do tego dotrze, do kogo nie - do tego nigdy nie dotrze.

#11

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Znalazłem debatę na ten temat. Po stronie homo wystąpi Dariusz Szwed(Zieloni) a po stronie antyhomo Wojciech Cejrowki(dziennikarz, podróżnik). Mnie Pan Cejrowski mimo swojej homofobii bardzo przekonuje :) Was pewnie nie. Ale ja jestem radykalny w poglądach, więc pewnie wielu mnie również wyzwie od homofoba. A co tam...:)



#12

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile dobrze pamiętam niedawno na Onecie było o tych pingwinach. "zerwały" ze sobą od razu jak w stadzie zwolniła się jedna samica której partner zdechł.... więc widocznie pingwiny wyznają zasadę jak się nie ma co się lubi to się wychowuje z kim się da

#13

whitepatriot.
  • Postów: 68
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pranie mózgów najmłodszym robią, różnica jest taka że pan + pani to jest naturalna sprawa, więc nikogo to nie dziwi, a pan + pan =... coś tu nie gra. Ciekawe co sobie pomyślą przedszkolaki, chyba wiem "jeśli są książeczki o tym znaczy że to nie jest nic złego" może jeszcze jakąś kreskówkę narysują, mam pomysł na scenariusz --> Goofie znalazł sobie życiowego partnera, kochają siebie. PARANOJA

#14

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Litwa zakazuje propagowania dewiacji seksualnych.

LINK

Pogratulować zdrowych polityków.



#15

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Boże daj żeby u nas tak było :) Nie wiem jak Wy, ale ja uciekam na Litwę. Niestety u nas niewątpliwie lobby homoseksualne jest na tyle silne, że przepchną wszystkie ustawy. A później już tylko krok do adopcji dzieci przez homo. Przynajmniej są jeszcze kraje i to w Europie, gdzie chora tolerancja dla wszystkiego niedotarła. A jak człowiek ma swoje poglądy to już jest homofobem. To pytanie często zadaje. Czy tolerancyjni homoseksualiści nie tolerują innego poglądu niż akceptacja? Więc, gdzie ta ich tolerancja ?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych