Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chupacabra w Polsce !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#61

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up

Poczekaj do wakacji. Jak 'fakt' czy inny 'super express' nie będzie miał o czym pisać to zaraz się od czupakabrów,
reptylianów, alienów i predatorów, krasnoludków i młotkarzy z Mario Bros aż zaroi. Znajdą się nagle świadkowie,
ofiary i dawne opowieści starych babek o podobnych wydarzeniach sprzed lat.

Trochę to półżartem napisane, ale niestety, taka jest prawda. Co do tej Sochaczewskiej czupakabry, to, stary, nie
licz ze jakiekolwiek więcej informacje na ten temat się pojawią. A z takiego powodu, ze był to klasyczny bulszit. Z
resztą, już wcześniej o tym pisałem...
  • 0

#62

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Usłyszymy o niej na bank. Niekoniecznie z Sochaczewa, ale można byc pewnym, że jeszcze da o sobie znac.. Jestem ciekaw tylko kto załatwił te kozy na Kornelinie bo to nie jest psia robota ani ludzka też..Takie jest moje zdanie :)
  • 0

#63

Z3R0.tonine.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozostaje poczekać do wakacji...
  • 0

#64

ardvark.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Usłyszymy o niej na bank. Niekoniecznie z Sochaczewa, ale można byc pewnym, że jeszcze da o sobie znac.. Jestem ciekaw tylko kto załatwił te kozy na Kornelinie bo to nie jest psia robota ani ludzka też..Takie jest moje zdanie :)


Jestem tu nowy, trafilem na forum w poszukiwaniu wiadoosci o tym czyms co zabilo te kozy. Poczytalem watek i mam taki wniosek. Otoz jak wiemy wrozki, wampiry,demony, yeti i takie tam legendy wymyslili ludzie. Niektorzy szczerze wierza w ich istnienie ale niczego to nie dowodzi. Tylko czlowiek potrafi zabic kozy w ten sposob nie zostawiajac sladow krwi wiec po co szukac nadprzyrodzonych zjawisk? A tak na marginesie, kiedys slyszalem, ze najwieksze zwierzeta zywiace sie krwia innych zwierzat to te meksylanskie nietoperze, "latajace koty". A dlaczego? Bo wieksze zwierze zeby przezyc musialoby wypijac ogromne ilosci krwi z powodu malej zawatrosci substancji odzywczych. Nie twierdze ze nie ma takich zwierzat o ktorych nie wie nauka ale raczej predzej uwierze jakiemus znawcy zwierzat niz staruszce ze wsi czy znudzonemu hodowcy koz...
  • 0

#65

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nietoperze takie są, ale raczej nie w Polsce. A nawet jeśli to taki nietoperz musiałby być wielkości człowieka..z tego co pamiętam to chyba ze dwie były pozbawione głów ( jedna na pewno).
  • 0

#66

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przemeq, proszę nie podsycaj tej sztucznej atmosfery. Może jesteś z tego osławionego sochaczewskiego brukowca i robisz to specjalnie?
Nie ma chupacabry w tym mieście, nigdy jej zresztą nie było. Skąd mam wiedzieć, że walnięty gospodarz sam nie uciął łba kozie i nie wziął pieniążków za zdjęcia do artykułu? W tym mieście żyją dziwni ludzie, wyznawanie jakichkolwiek zasad etycznych dotyczy nie dużej część populacji tego miasta.
  • 0



#67

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd dziewczynko jesteś, żeby oceniać ludzi mieszkających w Sochaczewie? Z żadnego brukowca nie jestem. Nie wierzysz w to wszystko? Proszę bardzo nikt Ci nie broni. Ja w to wierzę. Mam prawo się wypowiadać na ten temat. a Ty mi nie zabronisz:) Skąd wiesz, że jej nie ma? Nie masz pewności tak samo jak ja nie mam pewności, że ona tam gdzieś jest. A jeśli chodzi o gospodarza to by musiałby być straszny fachman bo chyba mało który gospodarz posiadający kozy potrafi idealnie, wręcz chirurgicznie obciąć głowę i pozbawić kozy całej krwi. Straszny sceptyk z Ciebie jest. Pozdrawiam.
  • 0

#68

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cholera.. I znowu udało się mnie Wam zadziwić. Nigdy nie przypuszczał bym że w Polsce będziemy mieli okazję zaobserwować Chupacabrę, albo zwierze do niego/niej podobne.
Chciałbym zobaczyć zdjęcia i jeżeli to możliwe, to także film/filmiki FN. Jestem ciekawy czy coś uda im się zauważyć. Teraz tylko czekać, aż w Polsce zaczną masowo znikać kozy xD

Byle do wakacji, wtedy się trochę więcej dowiemy. Teraz można jedynie snuć teorie i przypuszczenia na temat Chupacabry.
  • 0



#69

mruuu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ręce opadają. Trafiłam na ten temat przez przypadek, przeglądając strony podsyłane przez mojego chłopaka.

A skąd dziewczynko jesteś, żeby oceniać ludzi mieszkających w Sochaczewie?



Ja jestem z Sochaczewa (właściwie to od niedawna z Kozłowa Biskupiego dlatego temat czupakabry jest mi bliższy ;] ) i po części zgadzam się z opinią livin. Społeczeństwo sochaczewskie jest sterylne. Jak w większości mniejszych miejscowości. I lubią również sensacje, podsycane różnego rodzaju plotkami... których wynikami jest np. duża żółta żaba? ze świecącymi oczami (podobno czupakabra) na drodze i obowiązek obywatelski o poinformowaniu o zagrożeniu, które to stworzenie stwarza, przez pijanego kierowcę. Bardzo ciekawe, podobno czupakabra to kanguromałpa jakaś, a nie żółty stwór!

Nagle zwierzę pojawiło się w centrum Polski. Pewnie ktoś przemycił je zza granicy w walizce. ;/ Zajmijcie się poważniejszymi rzeczami, np. pracą, studiami, rodziną... czymkolwiek, byle nie sianiem głupich plotek, które zapoczątkowali nie do końca grzeszący inteligencją mieszkańcy wsi Kornelin. Kazdy dorzucił parę groszy od siebie i powstała historia na miarę jakiejś powieści grozy.

A jeśli chodzi o gospodarza to by musiałby być straszny fachman bo chyba mało który gospodarz posiadający kozy potrafi idealnie, wręcz chirurgicznie obciąć głowę i pozbawić kozy całej krwi.


Jeśli ktoś chce, to wszystko zrobi dla sławy. Jedni pokazują cycki, drudzy ucinają kozom głowy. Pozbawienie krwi jest akurat najmniej problematyczne. Zapewne nieraz właściciel gospodarstwa musiał spuścić krew z jakiegoś zabitego przez siebie zwierzęcia, jak również nieraz zabijał jakieś zwierzę. W końcu to wieś, takie czynności, to chleb powszedni. Ludzie wierzą, że szczury zapładniają im króliki (znajoma mi osoba zdawała relacje na ten temat), to w czupakabrę też uwierzą. Żaden problem.

Tanią sensację prosto zrobić, zwłaszcza w czasach współczesnych, gdzie ludzie od razu wierzą mediom i są ślepo wpatrzeni w ekran telewizora/monitora. Próba potwierdzenia istnienia takich stworzeń nie jest niczym innym jak zabijaniem nudy. Wiara w różnego rodzaju bogów, jest tylko wiarą, a ludzie też na siłę próbują udowodnić, że bogowie Ci istnieli i chodzili po ziemi. Nie chcą pogodzić się z myślą, że to może być zmyślone. ;]

A na bank jest pewne, że umrzemy, albo że nastąpi kiedyś koniec świata. Mamy czekać do wakacji? Bo co? Ktoś planuje kolejne mordowanie kóz i podczepi pod to czupakabre, żeby ślad i wszelkie rozmowy o niej nie ustały? Zapewne tak będzie. :>

theend!
  • 0

#70

Z3R0.tonine.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

FRUSTRAT ZONE!!!
Droga koleżanko(chyba mogę się do ciebie tak zwrócić-jeśli nie to pardon)!
Oczywiście masz prawo nie wierzyć w chupacabrę(żyjącą w Polsce bądź też nie),twoja sprawa.
Jednakże jeśli ktoś-np.Ja-sądzi że istnieje takie stworzenie [może akuratnie nie u nas i nie z takim repertuarem(dekapitacja kóz) ale jednak], to chyba może prowadzić bardzo luźną(czyli nie braną na poważnie) deliberację na ten temat. Więc nie wylewaj swojej żółci i nie naskakuj na nas, bo przecież nie robimy nic złego.

Poza tym, jaki 'rolnik' chciałby narażać się na straty w żywym inwentarzu, aby zostać bohaterem tygodnia w fakcie (czy coś takiego)?

p.s. odwiedź koniecznie temat o teoriach konspiracyjnych- tam to jest beka

p.p.s. z tymi szczurami i królikami to serio? o rany!
  • 0

#71

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No R3V0R masz Ty chłopie trochę racji ;)
A tak na marginesie..Może niech mi koleżanki, które strasznie naskakiwały na mnie i na miasto, w którym mieszkam, powiedzą mi jakim sposobem około 10 czy tam 20-stu osób tak samo opisało chupacabrę? Wątpię, żeby ludzi mieszkający na wsiach oddalonych od siebie o co najmniej 10 km opisywali by to stworzenie tak samo... W sumie może się mylę, bo kto wie, 60 letni facet pewnie się interesuje sprawami paranormalnymi, siedzi co noc w krzakach i wypatruje grupki szarych lub potworków wysysających krew kozom ;)

PS. W gazecie w tamtym tygodniu pisali o nowych przypadkach z chupacabrą.

Użytkownik pszemeq edytował ten post 16.06.2010 - 09:34

  • 0

#72

Z3R0.tonine.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trochę racji nie wystarcza i ktoś chce mi usilnie udowodnić że racja jest bardziej jejsza niż mojsza nagradzając mnie minusem [BTW- minus nie służy do zwalczania poglądów niezgodnych z naszymi,tylko do karania durnych/głupich/niestosownych wypowiedzi/postów (Wrrrr)].
Ale co poradzę na frustratów?

Pszemeq- gdybyś zamieścił choć fragment artykułu o tych przypadkach(ew. jakiś link czy coś), to byłoby fantastycznie-rozgorzałaby dalsza dyskusja, ktos znowu by się powyżywał i ponaskakiwał na nas, a ja znów oberwałbym minusem.
  • 0

#73

pszemeq.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak znajdę gazetę to wrzucę cytat ;)
  • 0

#74

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm jestem bardzo ciekawy co znajduje sie w tym artykule:) jakiś miesiąc temu czytałem gdzieś ze były dziwne przypadki śmierci zwierząt z okolic Poznania było to głównie ptaki domowe ale zostały zabite w dobrze zamkniętych pomieszczeniach po uprzednim zniszczeniu solidnych drzwi wiec moze jest w tym cos ciekawego
  • 0

#75

UbShup.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile pozostała odrobina materiału biologicznego po intruzie na zniszczonych drzwiach to można zrobić PCRkę i elektroforezę, możesz poprosić kogoś kto zna się na tym.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych