Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna tajemnicza postac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#91

dakine.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to po co wogóle sie rejestrowałes na tym forum? swoja droga ten temat wydaje sie byc bardzo ciekawy ;) czekam z niecierpliwoscia na historie tego ojca ochroniarza ;] pozdrawiam

#92

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli chodzi o ojca stróża to musimy poczekać bo jest na urlopie , a koledze który pisze że to jest baja proponuje porozmawiać ze stróżem jak wróci.

#93

Guciaczek.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Że tak powiem:
1.Zbierz ekipę przynajmniej 5 osób, 2 średnie namioty lub jeden duży (nie bierzcie nigdy dla każdego po jednym!)zwykłą kamerę i statyw.
2. i robicie tak. jedna osoba pilnuje od 24 do 2 np następna do 4 itd. oczywiście ognisko musi być, a do tych co zaraz napiszą, "tak ognisko jasne! Przecież ta postać w tedy się nie zjawi" to odpowiedź jest jedna: Jeżeli nie jest agresywnie nastawiona, nawet przy ognisku się zjawi. Jeśli maksymalny czas nagrywania to 1h, to co 1h włączajcie od nowa. Później weryfikujecie co się nagrało.
3.jak znajdziecie choć jeden ciekawy fragment: daj na youtube.

#94

Ansgar.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Post pierwszy, ale przeglądatorem jestem od kilku lat.

Pomysł przedmówcy najlepszy, tego dokładnie Ci potrzeba, Pablo. Temat przykuł moją uwagę tak zupełnie znikąd, i chociaż czytałem wiele podobnych historii, ta wydaje się interesująca. To co mówię jest mało konstruktywne, ale cóż, jedna rada - przyśpiesz trochę poszukiwania. Czytając poprzednie odpowiedzi widzę że ludzi Twoja historia zainteresowała, ale zaczyna się to troszeczkę wlec. Spróbuj może dotrzeć do tego stróża na urlopie lub jak najszybciej zaopatrz się w taką kamerę. To spora kasa, ale jeśli chcesz tego "na poważnie", to to jest niezbędna opcja. No, albo takie warty, co każdy wyłącza REC po godzinie...

#95

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Guciaczek, dobry plan. Wzbogaciłbym go o wybranie dwóch ekip, które chodziły by po okolicy z kamerami (ewentualnie robiły by zdjęcia, jeśli zauważą "coś dziwnego"). Coś w stylu Ghost Hunters :D . Pomyśl nad tym.


A ja nadal sądze, że to jakiś człowiek. Może pedofil... ! A jego ubiór ma go "maskować"


Bardzo mnie ciekawi, co powie ojciec stróża. A i spróbuj jakoś "zmusić" tego drugiego stróża do mówienia. Może to on jest tą postacią lub ma wielką wiedzę na jej temat. Nie wykluczone, że w młodości sam próbował wyjaśnić tą zagadkę?

#96

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

stróż już chyba powinien wrócić z urlopu więc jutro się tam wybiore:D


A i szykuje się na dniach większa wyprawa:D niestety kamery z podczerwienią nie mamy ,ale może zwykła i kilka latarek wystarczy.
Na tej wyprawie będzie dużo osób bo 2 kolegów twierdzi że widzieli postać przedwczoraj bardzo blisko miejsca w którym widziałem ją ja więc teraz wszyscy są podkręceni może uda się coś nagrać ,ale to się okaże

#97

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super! Nareszcie.

Pamiętaj tylko,jak będziesz to tak ciągnął to niedługo zrobi się jesień i będzie lipa :-(

Noce coraz zimniejsze :-( Będziesz musiał przełożyć to do następnego roku.

Więc... RUCHY!!!! :-P

#98

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

byłem wczoraj ale dowiedziałem się tylko że stóż wraca w poniedziałek

jutro relacja będzie na 100% a w środę lub czwartek wyprawa

#99

trupiaczacha.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

nie wiem czy nie zmyśliłeś, bo czytałem poprzednie posty i ciągle się wymigujesz odkładając na później :grr:

#100

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na razie tak tylko czytam wszystkie wypowiedzi i je analizuję, jak pojawi sie jakiś konkretny materiał filmowy/zdjęciowy to pokuszę się o bardziej konstruktywną wypowiedź ;) aa relacja powinna być już dziś, nieprawdaż? ;D

#101

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ze stróżem dzisiaj rozmawiałem z góry przepraszam że musieliście tak długo czekać ale nocna zmiana zaczyna się o 22 więc godzinkę na niego czekaliśmy.


Zaraz jak wszedł na teren zakładu wbiliśmy za nim we 2 na początek zagadaliśmy czy nas pamięta itd. w końcu dotarliśmy do sedna sprawy stróż rozmawiał z ojcem i nam przedstawił taką wersje wydarzeń.Powiedział coś takiego:


"Mój ojciec wspominał że za czasów kiedy działała kopalnia rudy ,a on był tam pracownikiem często koledzy z pracy twierdzili że kręci się czarny facet,a w kopalni opowiadali że podobno zaczęto go widywać po wypadku jaki miał tam miejsce kilka lat wstecz( niestety co dokładnie się stało nie wie bo pracował tam tylko 2 lata).Spytałem stróża czy może on wie co się tam stało to powiedział tylko że musimy dotrzeć do pracownika który przepracował tam kilka lat wstecz i na końcu powiedział o tym ze postać była widywana w miesiącach zimowych kiedy w popołudniowych godzinach było ciemno ojciec powiedział zę za dnia nikt postaci nie widział


Muszę przyznać ze to rozpaliło moją ciekawość i nareście wiadomo gdzie można szukać rozwiązania tej sprawy,ale od razu powiem ze znalezienie pracownika nie będzie łatwe :( kopalnia zatrudniał nie zbyt dużą ilość osób więc trafienie na odpowiednią to będzie trudne zadanie

#102

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak- ale czy podpytałeś o jego spotkania z tą postacią? Ostatnio mówił,że ją widywał. Trzeba było poprosić o szczegóły,jak często,co czuł jak ją widział (strach czy spokój) itp.

Jakby nie było-skoro i tak tam będziecie nocować,to jeszcze będziesz miał okazję dopytać. Dobrze,że ten stróż taki rozmowny :-)

Dzięki za relację.

Pa :-)

#103

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbowałem wypytać o szczegóły ,ale stróżowi tyle opowiedział ojciec ,a on przekazał to nam nic więcej nie wiedział:(


co do nocowanie to będzie na 100% wstępnie planowanie jest na czwartek lub piątek ,ale najpierw będę próbował dowiedzieć się czegoś o tym zdarzeniu w kopalni bo to może rozjaśnić sprawę

#104

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PabloGS. Spróbuj się dopytać tego drugiego stróża. On może wiedzieć coś więcej.

#105

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przepraszam ale tak zapytam - ojciec tego stróża żyje? (być może pisałeś coś o tym wcześniej ale wybaczcie mi moje wrodzone lenistwo - nie chce mi się wertować od nowa 7 stron tematu :P) jeżeli nie to pokój jego duszy i nie było pytania, a jeśli żyje to może on sam by coś więcej opowiedział niż jego syn ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych