Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna tajemnicza postac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pablo, co z tą wyprawą dziś? Byłeś/idziesz czy pogoda nie pozwala?

#77

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z wyprawy dopiero wróciłem niestety nic nie udało się uchwycić :( bo zabraliśmy słabą latarkę i na filmiku kompletnie nic nie widać , ale jeśli uda nam się pożyczyć lepszą latare to jutro pójdziemy znowu

#78

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to szkoda.

Przeczytałam te historię mojemu mężowi (on się zawsze ze mnie brechta jak wchodzę na paranormalne i mówi :a nie mogłabyś mieć takich normalnych zainteresowań jak żona np. szydełkowanie albo gotowanie,a nie duchy? :mrgreen: ) i przyznał,że mu ciary przeszły po plecach,a potem bał się iść sam do kuchni :lol

Myślę,że jest w tej historii coś prawdziwego (stąd te reakcje).

Musisz to dobrze rozegrać tj. nie spłoszyć tej postaci (żeby nie czuła nagonki).

Z tego co piszesz jest taka... niesmiała (wiem to głupie słowo,ale chodzi mi o to,że nie "atakuje") tak własnie jakby nie chciała straszyć,przepędzić,ale swym bytem coś zakomunikować.

A co myślisz o biwaku w tym miejscu (teraz jest ciepło). Może warto spędzić w tym miejscu noc?

Ja bym się w życiu nie odważyła na to,no ale ludzie są różni,więc proponuję :))

Myślę,że to by najwięcej wniosło.

#79

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale jeśli to coś w ogóle się nie pokaże gdy są kamery itd. itd. ?



#80

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jeśli to coś w ogóle się nie pokaże gdy są kamery itd. itd. ?



na to już niestety nic nie poradzę :( ale spróbować warto

#81

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale jeśli to coś w ogóle się nie pokaże gdy są kamery itd. itd. ?


Niby ccemu ? Jeżeli oczyma widac ta postac, to można też ją zarejestrować i na kamerze. Po drugie duchy najczęsciej na filmach/ zdjęciach się pokazuja :)

#82

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wierze w to ale, no trudno by było nagrać to w sumie, chyba że ma to być "FaKe" łatwo się w sumie przebrać za tą postać. Ale nie sądze



#83

koreek.
  • Postów: 43
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiec jak z tymi foto relacjami ? . ja sie juz doczekac nie moge, bo temat zaiste Ciekawy ! . ;)

#84

cmal.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i jak? Wiadomo coś?

#85

Dj Haker.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym uwierzył w tą historię, gdybym mógł posłuchać wypowiedzi tego stróża. Jeśli inna osoba o tym by opowiedziała nie miałbym wątpliwości. Póki co zostaję przy wersji, że jest to zwykły człowiek lub kolejna ( doskonale zresztą ) zmyślona historia. Zbierz ekipę, przenocuj na tej górze i upoluj zjawę w obiektywie :)

#86

gree.
  • Postów: 8
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro , to zdarzenie jednak nie zostało wyśmiane przez szacowne grono czytelników, myślę, że można spróbować rozwiązać tą historię. Osoby, które mieszkają w okolicy, a będą chciały pomóc mogą popytać swoich znajomych, mogą zapytać w kościele w okolicy, na policji czy nie było jakiś dziwnych zgłoszeń. Może w miejscowej gazecie, bibliotece? No byłoby fajnie , tak jak na amerykańskich filmach przeglądać na mikrofilmach stare wydania gazet. Ale jak znam polską rzeczywistość jest to niemożliwe. To jest tylko pomysł, ale myślę, że wspólnymi siłami, jesteśmy w stanie opracować taką naszą "instrukcję poszukiwania".

#87

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie. Bo w sumie to po co istnieje te forum?

Albo jakieś-tematy bzdety i narzekamy wtedy,że kit itp.

A jak się pojawia coś konkretniejszego,to dupa-blada i nic z tego nie wynika.

Temat zmiany "kolorów" strony został zamknięty,więc się tu wypowiem : TRAGEDIA Z PRZYTUPEM.

Też jestem zdania,że pierwsza wersja była najlepsza,ale zawsze znajdą się Ci co muszą "ulepsiejszać".

A wiadomo "Lepsze wrogiem dobrego".

#88

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat niestety nie rusza się dalej:(
Stróż jest na 2 tygodniowym urlopie więc teraz nie mogę z nim zagadać (a obiecał spytać ojca)
Co do przespanie się na hałdzie to chętni są ale nie mamy odpowiedniego sprzętu (przydała by się kamera która nagrywa w podczerwieni) bo zwykłym aparatem to widać tylko ciemność a max.czas nagrywania to 1h a nam potrzebna cała noc bo nigdy nie wiadomo kiedy to coś się pojawi (o ile się pojawi).Ciężko jest zdobyć informacje na ten temat chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o tej kopalni (jak jeszcze działała) ale od ludzi dowiedziałem się naprawdę mało a do dokumentów w urzędzie miasta mnie nie dopuszczą :(


Narazie nie pozostaje mi nic innego jak czekanie i pytanie często w nocy wybieramy się na hałde ale nie widziałem czarnej postaci 2 raz



Jeżeli są jakieś osoby z okolić to Starachowic to mam prosbę popytajcie (głównie swoich dziadków ) czy nie wiedzą czegoś o tej kopalni swojego czasu zatrudniała tam wiele osób więc może z jej historią wiąze się coś tajemniczego co pomogło by rozwiązać tą zagadkę

#89

.Killer.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kamera by się wam przydała na baterie typu paluszki. W tedy da się zaopatrzyć w dużą ilość baterii. Ale wątpie aby jakaś kamera i jeszcze na podczerwien była na paluszki. Standartem jest akumulator podobny do baterii w telefonie.
Można by do kamery przykleić latarkę, na pewno byście utracili na jakości ale zawsze to lepiej niż ciemność widzieć.

#90

rcc.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

witam jak czytam takie bzdury to mi sie słabo robi a jak czytam ze jeszcze na osiedlu gdzie sie wychowalem i na "kopalni" bo tak to miejsce nazywamy jakis kolo widział czarną tajemniczą postać to mnie śmiech zbiera a jescze to czytam na paranormalnych to juz pompa na MAX
mieszkam i wychowalem sie na osiedlu stadion znam ten las jak własną kieszeń spędziłem tam tyle czasu w latach można liczyć i nigdy nie spotkałem nic dziwnego oprócz żuli i meneli (czasami działkowiczów bo tym lesie sa działki ogrodnicze) ktorzy chodzą tam na picie , zbieraja butelki i puszki a czasami nawet na grzyby. Mam jedna rade dla ciebie prestań jarać bo wiem że teraz ludzie z osiedla chodzą tam jarać i widzą różne rzeczy ze twoja czarna postac przy tym to Pan pikuś (pewno widziałes jednookiego Jurka co butelki albo złom zbierał)

A co do Satanistów to ich nigdy nie było. Nie pisz bzdur !!!


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych