Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna tajemnicza postac?


  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#31

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mimo że twierdze że to postać materialna(pewności nie mam) to i tak wydaje mi się to dziwne w nocy sama w lesie porusza sie bezszelestnie widziało ją juz kilka osób czy to nie dziwne ,ale mam już pomysł u podnurza lasu jest warsztat samochodowy strzeżony całą noc spróbuje pomówić ze stróżem on może będzie coś wiedział o tej postaci

#32

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak mam doła i zły dzień, wieczorem idę pospacerować po polu.
Zakładam często kaptur i chodzę ze spuszczoną głową
Większość bluz mam czarnych
Jak jest już ciemno dalej sobie spaceruje zamyślona
Ktoś również pójdzie na spacer, ujrzy mnie a potem będzie pisał na forum, że widział czarną zjawę w kapturze ^^
Naprawdę. Z mojego punktu widzenia to był człowiek.

#33

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale głupoty... jak z takiej odleglosci nie mozesz ocenic czy miala kaptur i jakie rysy twarzy to chyba slepy jestes



po pierwsze na zdjęciu odległośc na zdjęci jest malutka bo jest robiona na zoomie
po 2 o 22 w lesie jest kompletnie ciemno

jeśli chcesz zrobie na dniach zdjęcia bez zomma i zobaczysz jak "mała" jest ta odległośc


a po 3 masz troche racji nie miałem na sobie okularów a mam wade wzroku

#34

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a po 3 masz troche racji nie miałem na sobie okularów a mam wade wzroku


Po co sie przyznajesz? ;D

#35

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedno pytanie - wszystko co mówią Ci rodzice jest "pewne"? Bo może chcieli Cie tylko oduczyć bawienia sie tam po zmroku?

#36

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedno pytanie - wszystko co mówią Ci rodzice jest "pewne"? Bo może chcieli Cie tylko oduczyć bawienia sie tam po zmroku?




jesli chodzi o te zwłoki to jest to pewna sprawa może mi to potwierdzić bardzo dużo osób

#37

Alibebe.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to kiedy popytasz kogos i pujdziesz tam znowu ?

#38

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to kiedy popytasz kogos i pujdziesz tam znowu ?



Myślę że stróż zaczyna prace gdziesz o 18 to dzisiaj się tam wybiorę o 19 zdam relacje na forum

#39

Alibebe.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niezapomnij isc tam z kolega w nocy i zrobic zdjecia jak cos zobaczycie, bo ochroniasz to ci moze powiedziec ze to zule , zdawalo ci sie itp.

#40

cmal.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No koledzy i koleżanki. Jeszcze 2 godzinki :D

#41

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czekamy, czekamy ;D.
Chyba, że go na tej górce porwie ta czarna postać i nie wróci już do nas xD

#42

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z góry przepraszam za kilka minut zwłoki, ale rozmowa ze stróżem okazała się ciekawsza niż myślałem:)



Na początku zgadłem do niego że idę na spacerek pytałem się czy spokojnie tu jest w nocy itd . dopiero potem przeszedł do sprawy i zaczołem wypytywać o "postać".Myślałem że powie że nic takiego nie widział i ze nawciskali mi bajek , ale zaczoł mówić że widział kilku krotnie ubranego na czarno faceta (cały czas utrzymywał że jest to osoba żywa) który potrafił stać godzinami w krzakach niedaleko warsztatu(dodam że ten warsztat jest prawie w całości w lesie) na początku wydawało mu się to niepokojące ale "facet" nic nie robił tylko stał czasami poruszał się na niewielkie odlegołości.Stróż dodał że dziwiło go to że psy nie szczekały na postać mimo że szczekają na ludzi którzy przechodzą dużo dalej.Na sam koniec zapytałem czy próbował powiedzieć coś do tego"faceta" stróż powiedział że któryś raz z rzędu kiedy go widział postanowił podejść do niego,ale kiedy odwróci się aby przypiąc psa do smycz postać po prostu znikła w mgnieniu oka.Powiedział też że kiedy mówił o tym zdażeniu swojemu ojcu on wspominał coś o tym miejscu i tajemniczej postać ,więc poprosiłem żeby spytał ojca dokładnie co wie na ten temat obiecał że go spyta i jak wrócę to mi opowie.


teraz ta sytuacja wydaje mi się jeszcze baedziej dziwna już nie moge się doczekać relecji jego ojca

#43

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najlepiej, abyś zebrał drużynę i na wieczór pójść do tego lasu i znaleść tą dziwną postać :P I zrobić jakieś fotki :)

#44

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej, abyś zebrał drużynę i na wieczór pójść do tego lasu i znaleść tą dziwną postać :P I zrobić jakieś fotki :)



to nie jest takie proste stróż pracuje tam 5lat a widział postać ok.6 razy nie wiem czy uda się od tak zrobić zdjęcie ale ekipe juz mam u planujemy wycieczke w nocy w tamto miejsce

#45

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najlepiej, abyś zebrał drużynę i na wieczór pójść do tego lasu i znaleść tą dziwną postać :P I zrobić jakieś fotki :)



to nie jest takie proste stróż pracuje tam 5lat a widział postać ok.6 razy nie wiem czy uda się od tak zrobić zdjęcie ale ekipe juz mam u planujemy wycieczke w nocy w tamto miejsce



Zawsze warto próbować ... Życzę powodzenia :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych