Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna tajemnicza postac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#151

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aha, no tak, wybacz :)
Jakby sie tak nad tym głębiej zastanowić, to historia wydaje się wiarygodna - ta czarna postać i to, że tyle osób ją widziało i o niej słyszało - a może będziesz planował kolejną wyprawę? :)

#152

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na kolejną wyprawę jest już trochę za zimno:(

jedyne co mogę zrobić to iść tam wieczorem i napstrykać zdjęć

#153

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli będziesz miał czas, to mam nadzieję że porobisz kilka zdjęć :) No i tu wkleisz ;]

#154

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawa historyjka, moze spróbuj tą postać jakoś "złapać" i poznać, opowiedz mu jakiś kawał. Humor wśród "horrorów" to najlepszy sposób :D


Serio to mówię, za co mam te dwa minusy ? O.O

Użytkownik martius edytował ten post 03.10.2009 - 16:34


#155

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Złapie go i zamknę w butelce jak dzina:p


a tak na serio to ja sam wiem jak to historia brzmi ,ale takie są fakty

#156

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak widziales, ktokolwiek go widzial, to ty/ oni probowali cos do niego mowic ?? Warto sprobowac.

Użytkownik martius edytował ten post 03.10.2009 - 18:55


#157

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie próbowali nic do niego mówić bo nikt nie zdołał się do niego wystarczająco zbliżyć .Pamiętam jak po raz pierwszy stróż opowiadał mi że odwrócił się na sekunde by zawołać psa a postać bezszelestnie znikła.Ale masz racje można by spróbować coś krzyknąć ,ale jest jeden mały problem postać nie zawsze:( Ja widziałem ją raz i chciałbym zobaczyć po raz drugi (próbuje bo często chodzę się tam przejść wieczorkiem)wtedy mógłbym określić sytuacje bardziej racjonalnie ,ale na razie mam pecha i "czarnuch" chyba nie chce się ze mną spotkać:(

#158

used2be.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szkoda ze temat umarł :)) był naprawde bardzo ciekawy...

#159

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam po długiej przerwie i mam pytanie czy ktoś czyta jeszcze ten temat bo mam nowe fakty z przed kilu dni ale nie wiem czy opłaca się pisać

#160

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jasne, czekamy... o ile już Tobie nie przeszkadza, że temat jest w HydeParku ;)

#161

camonoka.
  • Postów: 26
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

śledzę ten temat od początku i powiem Ci szczerze ,że mnie zainteresowałeś . Tylko szkoda ,że już od dłuższego czasu nic nie piszesz , a gdybyś zaczął na pewno ktoś by tu zajrzał . A teraz napiszę swoją "teorię" . Otóż wg mnie jakiś czas temu ( z tego co piszesz dawno temu ) odprawili tam jakiś rytuał sataniści lub inni opętańcy . przyzwali "jakiś" byt i ten byt pałęta się tam do dnia dzisiejszego . Albo ta skrzynia była symbolicznym pochówkiem kogoś kogo ciała nie odnaleziono i gdy górnicy ją wykopali "zdenerwowali" jego duszę , która teraz domaga się spoczynku . moja wersja tego co dzieje się na "Wzgórzu Czarnucha" ; D . Pozdrawiam ; ]

#162

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajnie że nadal ktoś odwiedza ten temat jak już pisałem mam nowe fakty nie napisałem ich od razu bo święta itd i nie miałem czasu ale a tygodniu powiem co i jak :D

#163

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Camonoka
Zanim zaczniesz przedstawiać swoje teorię to radzę się zapoznać z ze znaczeniami wyrazów jakichś będziesz używać
-> http://pl.wikipedia....izm_laveyański
Minimum wiedzy nie zaszkodzi, a może pomóc w przełamaniu jakichś bzdurnych stereotypów.

Co do głównego tematu to wydaję mi się, że komentowanie go jest zbędne. Dla mnie ta historia jest bardzo ubarwiona z dodatkową nutką wybujałej w nocy fantazji.

#164

camonoka.
  • Postów: 26
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ringëril nie chodziło mi o satanizm laveyański tylko o satanizm praktykowany , przez "domorosłych" satanistów i hamestagan ,osoba wiedząca co to satanizm laveyański nie powinna raczej twierdzić ,że jest tylko taki satanizm , a tak idzie to zinterpretować. Bo najpopularniejszy i najchętniej praktykowany satanizm to taki , gdzie podczas rytuałów, czarnych mszy lub inaczej jeszcze pies to zwał , składa się ofiary ku czci jakiegoś demona, bądź niszczy się przedmioty związane z kościołem etc. etc. . Powinieneś wywnioskować z mojej poprzedniej wypowiedzi ,że chodzi mi o taki rodzaj satanizmu . Nie myl go z satanizmem laveyańskim .
Co do hamestagan - podobni są do tych pierwszych pod względem praktyk . zresztą poczytaj sobie :
http://hamestagan.republika.pl/

Użytkownik camonoka edytował ten post 27.12.2009 - 05:43


#165

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może byś coś napisał, a nie się zastanawiał. Ludzie czekają!

A co do tej "trumny", to gdzie ona teraz jest?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych