Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna tajemnicza postac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#136

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chłopak robi wiele w tym kierunku zapewne, ale nie jest to taka łatwa rzecz jak nie którym się wydaje, że tak po prostu pstryknie palcami i na zawołanie ma super kamerę, która od razu nagra ową postać, gdy zacznie robić zdjęcia od razu postać zacznie się pojawiać, nikt z ochotników na wyprawę nie stchórzy. To dość trudne zadanie, jak na mój gust, więc najlepszym sposobem jest po prostu poczekać.
Pablo, dlaczego nie zamierzasz pisać w HydeParku?

Mam nadzieję, że temat będziesz kontynuował, bo czekam na dalsze relacje.

#137

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W hyderparku mało kto będzie czytał ten temat ,a poza tym uważam że temat nie słusznie został przeniesiony gdyż jak widać wzbudza duże zainteresowanie.Kontynuował będę jak mod przeniesie temat

#138

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do Hydeparku wiele osób wchodzi częściej niż do Życia po Śmierci. Ja bym proponowała nie przejmować się tym, że temat został przeniesiony, jeśli jednak tak Ci na tym zależy możesz wysłać raport o ponowne przeniesienie ;)

#139

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W hyderparku mało kto będzie czytał ten temat ,a poza tym uważam że temat nie słusznie został przeniesiony gdyż jak widać wzbudza duże zainteresowanie.Kontynuował będę jak mod przeniesie temat


możesz od razu powiedzieć, iż nie masz co kontynuować, bo nic nie masz i po prostu nas wszystkich oszukałeś poprzez tą historyjkę. Jeżeli jednak to kłamstwo, podaj te sprawozdanie, jeżeli ci zależy w tej sprawie. albo niech jakiś mądry mod zamknie ten temat. W Hydeparku więcej ludzi czyta niż w jakimkolwiek innym dziale forum ...

Użytkownik martius edytował ten post 19.09.2009 - 14:23


#140

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

możesz od razu powiedzieć, iż nie masz co kontynuować, bo nic nie masz i po prostu nas wszystkich oszukałeś poprzez tą historyjkę. Jeżeli jednak to kłamstwo, podaj te sprawozdanie, jeżeli ci zależy w tej sprawie. albo niech jakiś mądry mod zamknie ten temat. W Hydeparku więcej ludzi czyta niż w jakimkolwiek innym dziale forum ...
[/quote]




Oj tu byś się zdziwił bo od czasu kiedy przestałem prowadzić ten temat sporo rzeczy się zdarzyło.
Jak już mówiłem nie będę pisał w Hyderparku bo uważam że to nie jest miejsce dla mojego tematu.


Na tej sprawie zależy mi nadal ,ale nie zależy mi już na opisywaniu tego na forum gdyż NIE PODOBA mi się to że został przeniesiony i to chyba tyle z mojej strony ,a jeżeli tak zależy ci na dalszej relacji to załatw z modem żeby spowrotem przeniósł temat wtedy napisze wszystko, a jeśli nikt nie zechce przenieść tematu to można go zamknąć bo tu pisał nie będę.

#141 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

(...)tu pisał nie będę.

Jak widzisz na moim przykładzie, ludzie tutaj też zaglądają :o . Różne są tego powody. Ja wpadłem tu dla... nazwijmy to, odprężenia. Zaciekawił mnie Twój 'foch' ;( i poświęciłem chwilę na zgłębienie, o co poszło?

Na tej sprawie zależy mi nadal ,ale nie zależy mi już na opisywaniu tego na forum

Po pierwsze, to dobrze że sam do takiego wniosku doszedłeś, ponieważ jak sam trafnie wydedukowałeś, jest to forum. Niestety, zanim to stwierdziłeś zrobiłeś z tego tematu 'bloga'. Natłukłeś ponad czterdzieści postów, gdzie może dwa z nich coś do sprawy wniosły. Zaciekawiłeś tym kilka osób, które nie dość że pisały, to jeszcze gotowe były na osobiste zaangażowanie. Nie wnikam jaki byłby w tym sens, ale Ty najnormalniej w świecie się na te osoby wypiąłeś. Zabierasz zabawki, bo ktoś kazał Ci bawić się w innej części piaskownicy i idziesz do domu.

(...)a jeżeli tak zależy ci na dalszej relacji to załatw z modem żeby spowrotem przeniósł temat(...)

Dziecko drogie, piszę to tylko dlatego, że poczułem do Ciebie w tym momencie sentyment, żeby nie powiedzieć litość. Załóż Bloga (to naprawdę dobra rada) i tam upajaj się swoim poczuciem 'wyjątkowości', bowiem jedyne co tu możesz jeszcze zrobić, to przeprosić tych, których 'nadmuchałeś' :censored: .

(...)wtedy napisze wszystko(...)

Od nowa? :rotfl:

Jak już mówiłem nie będę pisał w Hyderparku bo uważam że to nie jest miejsce dla mojego tematu.

Dziękuj modowi że nie wyrzucił go dalej, np. za ekran. A w zasadzie to pewnie nie zrobił tego przez wzgląd na tych, którzy pisali.
Pewnie teraz obrazisz się na śmierć, ale ktoś musi się poświęcić i uświadomić Tobie, że to forum istnieje z innych powodów i nie jest uzależnione od twojej 'wesołej' twórczości.

p.s.
W tej sprawie już nic się nie może wydarzyć. Może więc posłuchać autora tematu i ... zamknąć?!

#142

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież najbardziej zaangażowani w sprawę wbili na ten temat mimo przeniesienia. Może chodzi Ci oto, aby Twój temat bił wszelkie rekordy oglądalności, a raczej odwiedzalności. Może chodzi Ci tylko o nabijanie postów?
Myśle, że mimo przeniesienia powinieneś kontynuować temat. Bo Twoje zażalenia są [nie obraź się] głupie. Pisz chłopie. Marudzisz jak sześcioletnie dziecko!

#143

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

temat został przeniesiony do biblioteki i jak obiecałem napisze co działo się dalej ,ale mam wiele innych obowiązków i chwilowo nie mogę znaleźć czasu .


Dzisiaj wieczorem powinienem znaleźć wolną godzinkę to napisze



A tobie horror powiem tak piszesz że poświęciłeś chwile na sprawdzenie o co strzeliłem "focha" a nie wiesz że jeden z użytkowników a właściwie Madison załatwiła przeniesienie tematu i obiecałem jej że napisze co działo się dalej.To że temat jest w bibliotece też mi się nie podoba ale opisze zdarzenia tylko dlatego że obiecałem.


Piszesz że tylko ze 2 moje posty wniosły coś do tematu w takim razie muszę ci powiedzieć że chyba byłeś kiepski z matmy bo 90% w tym temacie opisuje relacje, opowieści innych,i problemy na jakie się natknąłem w badaniu tej sprawy.Temat został przeniesiony bo użytkownicy forum wszczynali tam jakieś kłótnie.


Piszesz o moim poczuciu wyjątkowości ja osobiście uważam że każdy powinien je posiadać a skoro ty go nie masz i jesteś szarym człowieczkiem to trudno.Ja działam według prostej zasady jak nie muszę i nie chcę czegoś robić to po prostu tego nie robię.



Pisząc do mnie wyrażenie typu dzieciaku itp mam wrażenie że próbowałeś mnie obrazić ,ale na forum nawet nie będę mówił co naprawdę myślę o twojej wypowiedzi bo w sieci to każdy jeden jest mocny i zgrywa kozaka (tu mówiłem o tobie)

Użytkownik PabloGS edytował ten post 23.09.2009 - 14:34


#144

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czekamy Panie Pablo na nowe informacje, które z trudem coś włażą w ten temat :)

#145

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam że czekacie , ale na tygodniu naprawdę nie mam czasu jutro powinienem napisać

#146

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widać, iż się nie kwapisz, więc proponuję zamknąć ten temat, albo wreszcie to napisz ...

#147

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie zamykajcie tematu, czekamy aż napisze. W końcu napisze. Mam nadzieje..

#148

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie i Panowie w końcu zebrałem się i napisze co i jak.


O ile pamiętam to skończyłem na tym co powiedział ojciec stróża teraz napisze co działo się dalej ,ale na wstępie nadmienię że będą to mniej szczegółowe opowieści gdyż wszystkiego tak jak wtedy kiedy pisałem to na bieżąco nie pamiętam :(


Kiedy ojciec stróża opowiedział mi że pracownicy widywali czarną postać dowiedziałem się że jeden dziadek ode mnie z bloku był tam długoletnim pracownikiem trochę trwało zanim go przyczaiłem na dworze ale w końcu się udało.Kiedy go spytałem o "czarnucha" po chwili zastanowienia powiedział ze pamięta że chłopaki go widywali ale on sam go nie widział.Potem spytałem czy jest w stanie przypomnieć sobie czy zaczęli go widywać po jakimś konkretnym zdarzeniu czy tak po prostu od zawsze tam był.Po dłuższej chwili dziadek (a właściwie pan Stanisław) powiedział że "czarnucha zaczęli widywać po niedługim czasie jak podczas kopania (przypomnę że pracował on w kopalni i w jej okolicach a właściwie pozostałościach pojawia się postać)natrafili na dziwną rzecz ,a mianowicie kilka metrów pod ziemią znaleźli drewnianą skrzynie ale pustą w środku.Pracownicy od razu stwierdzili że to trumna bo miała podobne wymiary ale była zrobiona ze zwykłych desek pozbijanych gwoździami ,ale w środku nie było śladu żadnych szczątek.Skrzynia została razem z gliną kamieniami i innymi odpadami wysypana na hałde i podobno od tamtej pory czasami widywano czarną postać (ale Stanisław powiedział głowy sobie uciąć nie dam mogę się mylić)



Podjarany tymi faktami w końcu zorganizowałem wyprawę nocną było 7 osób i tylko zwykły aparat i latarki.Na kilku zdjęciach doszukaliśmy się czegoś przypominającego postać ludzką ,ale to było takie doszukanie się na siłe bo nic konkretnego naprawdę widać nie było tylko w figurze krzaków i drzew znajdowaliśmy jakieś krzywe sylwetki , tylko jedno zdjęcie nas zaciekawiło gdyż tam było widać wyraźnie coś w rodzaju czarnnej sylwetki ale sądzę ze to też drzewa bo na żywo kiedy zdjęcie było robione przy byłysku flesza to bym zauważył.Niestety foramt dysku pozbawił mnie wszelkich materiałów i dowodów więc tu musicie mi uwierzyć na słowo



Teraz w kierunku sprawy nic nie robię bo nie wiem co mogę zrobić historia pana Stanisławo mogła by rozwiązać zagadke postaci ale wydaje mi się mało przekonująca.


Wiem jeszcze że kilka dni temu kolego będą na spacerze z dziewczyną podobno coś tam widział jeszcze się z nim nie widziałem i nie rozmawiałem ale jak to zrobię to napisze na forum .


Piszcie co o tym sądzicie chętnie poznam wasze zdanie

#149

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Historia z trumną bez zwłok brzmi trochę naciąganie, chociaż z drugiej strony...
Fajnie się to czyta, szkoda, że nie masz tych zdjęć ; (

#150

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Madison nie powiedziałem że to trumna i tamten dziadek tak nie powiedział .Dokładnie to stwierdził że jak zaczęli widywać czarną postać to dopiero skojarzyli tą skrzynie z tym



a w sumie to sam wiem jak to brzmi po jak po raz pierwszy usłyszałem ta historie to wydała mi się raczej śmieszna niż prawdziwa ,aby to potwierdzić musiałbym znaleźć innego pracownika i z nim pogadać ale nie mam pojęcia kto tam pracował:(

Użytkownik PabloGS edytował ten post 03.10.2009 - 09:05



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych