Skocz do zawartości


Zdjęcie

martius6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem Marcin, mam lat 15 (dokładnie to skończę 11 sierpnia) mieszkam w Krakowie w centurm miasta, 1 września zaczynam III klasę gimnazjum. Od paru lat czytam te forum, a zarejestrowałem się 23 listopada :) Jednak dopeiro dzisiaj, 25 lipca zdecydowałem się przedstawić :)

Moim największym zainteresowaniem są zjawiska paranormalne (nic więc dziwnego, że tu się zarejestrowałem). Najbardziej interesuje mnie kryptozoologia, (kryptobotanika też, ale szkoda, że nie jest zbytnio "rozwinięta"). Ciekawią mnie też zjawiska UFO i tematyki o duchach i zabobony (ale w nie nie wierzę). Najbardziej jednak ze wszystkiego na tym forum to lubię czytać to co na własnej skórze przeżyli użytkownicy (wymyślone, czy nie, ale i tak interesujące :) )

Co do religijności, to jestem katolikiem, ale bardzo się wstydzę za przeszłość kościoła, i nawet to co dzisiaj robią niektórzy duchowni ... Bardzo nie darzę sympatią pseudo katolików i pseudo ateistów, którzy kłócili by się rzucając się do swych gardeł o istnienie Boga. Wiadome jest, iż konfrontacja teizmu z ateizmem jest nie rostrzygnięta, ale można chociaż dyskutowac o tych sprawach kulturalnie i na odpowiednim poziomie, a nie po chamsku :)

Co do gier to gram tylko w Runescape :D

To, co lubię :

Lubię ładne kobiety, czekoladę, hip hop (chociaż nie aż tak bardzo) uwielbiam Star Wars, a najbardziej oglądać odcinki wojny klonów :P uwielbiam góry, lasy, potoki, pola, wsie, morze, cała przyrodę, zwierzaki tez lubię i roślinki, lubię zabytki, kulturę, tradycję, religie, niektórych księży, władcę pierścieni (też uwielbiam), lubię wszystko co kolorowe, piękne i okrągłe :D lubię starożytność, lubię wiek XVI, XVIII i XVIII no i XIX w całej Europie i w Polsce i w USA, i w Azji, renesans, barok, oświecenie i romantyzm, lubię pizzę, pierogi ruskie, czekoladę mniam :)) lubię jeździć na rowerze (uwielbiam) lubię filmy sensacyjne, komedie, fantastyczne, science fiction, przygodowe (tak jak książki), lubię troszeczkę (ale tylko troszeczkę ! :> ) piłkę nożną, koszykówkę, biegi, całą lekkoatletykę, lubię te forum, i w ogóle lubię wszystko, co przyjemne i miłe w dotyku :D

To, co nie lubię :

Nie lubię niektórych dresiarzy, wszystkich emo, szatanistów (niektórych), kapusiów, policji i straży miejskiej, bo nie robią porządku z kibolami, nie lubię głupiej muzyki, nie lubię kobiet, co są rozpustnicami, mają w głowie tylko sex, a żadnych wyższych uczuć :( . Nie lubię bloków i zimnych szarych szkół w zimie i tego społeczeństwa, nie lubię debili, tych co się wywyższają i gardzą innymi ludźmi i tylko lubią za kasę innych, tych co mają za dobrze w d*pie i marnują żywność rzucając na korytarzu szkolnym w innych. Nie lubię za bardzo średniowiecza, i niektórych budynków gotyckich (blee) nienawidzę szczurów. Nie lubię tego co jest szare i do d*py i też nie lubię niektórych kleryków. Aha, i nie lubię się uczyć, chociaż nauka jest ciekawa.

Jeżeli coś sobie przypomnę, to dopiszę.

Śmiało pytajcie o to, co więcej chcecie się o mnie dowiedzieć :)

#2

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeździsz na rowerze górskim? Od października będę mieszkał w Krakowie, więc może na jakieś przejażdżki można by się umawiać :D



#3

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeździsz na rowerze górskim? Od października będę mieszkał w Krakowie, więc może na jakieś przejażdżki można by się umawiać :D


Tak :) Tylko, że ja na rowerze jeżdżę tylko gdy jest ciepło, czyli akurat do października :) Mam dosyć kiepskie zdrowie i dlatego :/ Właśnie ostatnio pojechałem do Tyńca i na drugi dzień już przeziębiony byłem, i tak już półtora tygodnia i nie chce przejść :(

PS: Dopisałem parę info jeszcze do tematu :) Śmiało piszcie w tym temacie posty, ja nie gryzę xD

#4

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Też ma słabe zdrowie i właśnie jestem przeziębiony (2 antybiotyki już) i nie chce przejść, więc znam twój ból, ale w październiku jeszcze nie jest tak źle, poza tym mam nadzieję, że ja w tym Krakowie to z parę lat posiedzę :D



#5

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Też ma słabe zdrowie i właśnie jestem przeziębiony (2 antybiotyki już) i nie chce przejść, więc znam twój ból, ale w październiku jeszcze nie jest tak źle, poza tym mam nadzieję, że ja w tym Krakowie to z parę lat posiedzę :D


Choroba w lecie to najgorsza z najgorszych rzeczy, jaka może się wydarzyć :/

Kraków to piękne miasto, i warto w nim dłużej pomieszkać :)

PS: Nie gryzę przecież, piszcie coś użytkownicy tego forum :D

#6

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy po to tyle czasu poświeciłem na napisanie tego tematu, by jedynie jedna osoba się przywitała (chwała ci Romczyn :P ) ? :( Widze, że jesteście bardzo nieśmiali, co mnie trochę dziwi :P Wszędzie się witacie, tylko nie w mym temacie, może jakiś spisek z rządem USA macie przeciwko mnie czy cuś ? hehe ^^

#7

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo nie darzę sympatią pseudo katolików i pseudo ateistów, którzy kłócili by się rzucając się do swych gardeł o istnienie Boga.


na moje oko, ci którzy się kłócą posiadają większy ogrom informacji na temat religii i kościoła.. ja pseudo katolików nazywam tych, którzy są zapisani do kościoła katolickiego.. a w ogóle nie interesują się sprawami religijności..

tak w ogóle to witam.. miłego przeglądania forum..

Użytkownik dżekson edytował ten post 21.08.2009 - 14:26




#8

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem Marcin


Witaj.

szatanistów (niektórych)

A nie satanistów czasem? :D

nie lubię debili, tych co się wywyższają i gardzą innymi ludźmi i tylko lubią za kasę innych, tych co mają za dobrze w d*pie i marnują żywność rzucając na korytarzu szkolnym w innych.

Popieram.

Nie lubię za bardzo średniowiecza, i niektórych budynków gotyckich (blee)

Nooo stary to sie do mnie nie zbliżaj :D

#9

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie przejmuj się martius, a w ogóle jak tam zdrowie?:D Bo ja jeszcze czasem mam lekki katar i parę dni temu zacząłem na rowerku w góry jeździć. Odbudować formę trzeba od zera.



#10

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Paris, nie bardzo lubię gotycki klimat, bo jest taki ... odstraszający i mam koszmary w nocy od takich rzeczy i dlatego :( W ogóle boję się, gdy jest taki ponury klimat (najbardziej gdy są postacie demonów) i jest ciemno ...
eee, boję się ciebie Paris :D

Romczyn, dzięki, zdrówko teraz mam dobre, wszystko zeszło jak pojechałem nad morze :) Jeżeli pojeździsz po lasach, to na pewno ci przejdą wszystkie dolegliwości. Najgorzej, to siedzieć w zasmrodzonym mieście od spalin gdy jest się chorym :/

#11

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nom ja mieszkam pod lasem w Rabce, więc powietrze i tak mam czyste :) Ale to prawda że w lesie powietrze jest inne (chociażby zapach iglaków :) ) Dzisiaj połaziłem za kosiarką więc nie chce mi się zbytnio jechać, zresztą jest strasznie gorąco. Najgorsze że miałem jeszcze zapalenie ucha w czasie tej choroby i teraz jak pomykam w dół górską drogą to zawsze się zastanawiam czy mi go nie zawieje, ale z drugiej strony bardziej skupiam się na tym żeby się nie wywalić :P Nawet nie ze względu na rany, ale żeby mi się spodenki kolarskie nie potargały, bo wyglądałbym jak idiota wracając, a poza tym drogie dziadostwo :P



#12

Cygnus olor.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj na forum, martius :-)

#13

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Paris, nie bardzo lubię gotycki klimat, bo jest taki ... odstraszający i mam koszmary w nocy od takich rzeczy i dlatego :( W ogóle boję się, gdy jest taki ponury klimat (najbardziej gdy są postacie demonów) i jest ciemno ...
eee, boję się ciebie Paris :D

Ja jestem nieszkodliwa, nie ma obaw :) :*
Każdy ma inny gust :)

Dzisiaj połaziłem za kosiarką więc nie chce mi się zbytnio jechać, zresztą jest strasznie gorąco.

Ja kosiłam wczoraj ;] A codziennie jeżdżę na rowerze po polach, więc podobnie, hehe :)

żeby mi się spodenki kolarskie nie potargały, bo wyglądałbym jak idiota wracając

Chciałabym Cię zobaczyć jak tak wracasz :D

#14 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

starożytność, lubię wiek XVI, XVIII i XVIII no i XIX w całej Europie i w Polsce i w USA, i w Azji, renesans, barok, oświecenie i romantyzm


Popieram ale jeszcze dodałbym wiek XVII. Każdy wiek był wyjątkowy na swój sposób.

To, co nie lubię :
średniowiecza, i niektórych budynków gotyckich (blee)


Ja średniowiecze uwielbiam, a architektura jest ponadczasowa i wspaniała. Prosta, twarda i nieśmiertelna. Gotyk jest piękny ale neogotyk jest do d***.

#15

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aton, masz plus ode mnie za ostatnie trzy zdania :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych