Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 sposoby na OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

#76

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak żeby nie robić nowego tematu:
Może ktoś wypisać szczególne cechy stanu alfa?

Szczególne cechy stanu alfa to uczucie odprężenia i rozluźnienia (wzrastajace tym bardziej im głębiej wchodzisz w trans), odczucie lekkiego paraliżu ciała, jednym słowem ciało śpi a umysł pracuje, im głębiej wchodzisz w trans tym mogą się pojawić wibracje, nieprzyjemne uczucie zimna i całkowity paraliż ciała (jednak to są objawy przebywania w stanie theta, wątpie żeby Ci się to od razu udało osiągnąć). Aha i czasami możesz mieć też wrażenie opadania lub unoszenia ciała. Myślę że najważniejsze cechy wypisałem (chyba że coś przeoczyłem).
  • 0

#77

David.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja dziś próbuję 4+1, liczę na przynajmniej wibracje (ale mam nadzieję, że będzie coś więcej).
  • 0

#78

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szczególne cechy stanu alfa to uczucie odprężenia i rozluźnienia (wzrastajace tym bardziej im głębiej wchodzisz w trans), odczucie lekkiego paraliżu ciała, jednym słowem ciało śpi a umysł pracuje, im głębiej wchodzisz w trans tym mogą się pojawić wibracje, nieprzyjemne uczucie zimna i całkowity paraliż ciała (jednak to są objawy przebywania w stanie theta, wątpie żeby Ci się to od razu udało osiągnąć). Aha i czasami możesz mieć też wrażenie opadania lub unoszenia ciała. Myślę że najważniejsze cechy wypisałem (chyba że coś przeoczyłem).



LOL ! Nie zgadzam się co do tego że w stanie alpha twoje ciało śpi a świadomość nie ;p ... W tym stanie jescze ma się władzę nad ciałem. Dopiero w stanie theta tracisz kontrolę nad ciałem. Reszta jest dobrze ;p
  • 0



#79

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie nie udaje :omfg: :/ Kurde... Męczyłem sie z tym i Dupa. :/ Musze chyba wiecej ćwiczyc...
  • 0

#80

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nie przychodzi samo. Nie ma co zniechęcać się po 2 miesiącach treningu. Jeżeli tylko czujemy, że podążamy w dobrym kierunku to ćwiczmy dalej. OOBE najczęściej udaje się dopiero po kilku miesiącach ćwiczeń.
  • 0



#81

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to OOBE niejest neibezpieczne?Czy zalozmy udalo mi sie ale gdy to zrobie zanikaja czynniki zyciowe wiec moga cie uznac za zmarlego i do trumny albo tez czy nic sie neistanie jesli bardzo dlugo neibedzie cie w ciele poneiwaz czynniki zyciowe zanikaja a niedotlenienie muzgo?? co z tym prosze o odp.
  • 0

#82

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przy jakimkolwiek zagrożeniu ciało astralne błyskawicznie wraca do fizycznego.
  • 0



#83

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Srr zapomnailem lecz czyli jezeli mam racje z niedotlenieniem muzgu to mozna cialo astralne uwolnic nie neimniej niz 5 min??
  • 0

#84

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co ? Jakie niedotlenienie mózgu ? O czym ty mówisz ? Gdzie słyszałeś, że zanikają czynniki życiowe ? To jest jak podczas snu. Śpisz i jakoś żyjesz. Oddychanie odbywa się samoczynnie, więc nie ma mowy o żadnym niedotlenieniu.
  • 0

#85

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po prostu czynności życiowe są znacznie spowolnione. Nie radzę wychodzić gdy jest się niedotlenionym, gdyż może się to źle skończyć. Lepiej nie ryzykować w ten sposób.
  • 0



#86

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy komuś z tego forum udało się osiągnąć OOBE?? I jak spowrotem wrócić do ciała jeśli się uda?
  • 0

#87

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Geez -_- Tak udało się to zapewne wielu osobom ;p wiele doszło do stanu OOBE. Wrócić do ciała jest bardzo prosto xD i to bardzo, az czasami ja się klnę na siebie że debil ze mnie i wracam przez nieuwagę :/ Wystarczy pomyśleć o ciele fizycznym, a już do niego wracasz.
  • 0



#88

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi się udało, ale nie byłem w pełni świadomy z tego prostego względu, ze zasnąłem i balansowałem gdzieś na granicy świadomości. Nie do końca z początku wiedziałem o co chodzi, ale jak zobaczyłem swoje ciało z góry to zrozumiałem, rozejrzałem się dookoła siebie, potem jeszcze raz na swoje ciało i mnie wstrzeliło.
Niestety nie miałem później czasu na dalsze treningi. Teraz czas na poprawianie ocen w szkole, ale jeszcze 7 dni do szkoły i ferie więc na pewno potrenuję i to wcale nie mało.
  • 0



#89

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hioho :D Ja teraz ćwiczę skupianie energii :) OOBE już mam opanowane, łatwo wychodzę z paraliżu ;p i też dla mnie jescze tylko tydzień do ferii :) będę medytował codziennie po 3-5 godzin 'ahhh'...
  • 0



#90

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co to w ogóle daje?? Można sobie chodzić gdzieś poza ciałem?? Np. ciało zostawić u siebie w pokoju a ciałem astralnym (czy jak to było) pójść czy polecieć do sąsiada.

Ortografia
Wiesio

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych