Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 sposoby na OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

#46

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakie mogą być negatywne skutki OOBE, prześledziłem całe temat i nikt nic nie mówił na ten temat, jedynie ostrzegał, stąd pytanie ;) Acha jak bym opanował tą sztuką z inną osobą (np. kolegą) mógłbym się z nią spotkać i pospekulować? :D
  • 0

#47

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Buffalo_Soldier, negatywnych skutków na jakies 98% nie ma. Po prostu nie mozesz swoimi myslami podczas oobe przyciagać czegoś złego
  • 0

#48

McCzarny.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do spotkania w stanie OOBE? Jak najlepiej sprawdzić czy się jest na 100% w rzeczywistości a nie we śnie, bo jak ktoś wcześniej pisał numer z kartką i numerkami nie przejdzie
  • 0

#49

Kłaku.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sprobuj walnac sie w leb i zobaczysz :-D
  • 0

#50

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie t oszczególnie zaciekawiło, "Możność spotkania innych inteligentnych organizmów" rozumiem że chodzi tutaj o spotkanie innych ludzi, bo fajnei by było wyrwać się koło pierwszej w nocy w nie-rzeczywistośc i spotkaćsię z kumplem albo dziewczyna ;)
  • 0

#51

anowi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc :) oobe jest w pewnym stopniu niebezpieczne ponieważ świat astralny ma wiele poziomów i nie wiadomo gdzie sie dostaniemy jak na wyższe poziomy to dobrze ale jak wpadniemy do niższego poziomu to bez pomocy osoby która bardzo dobrze zna świat astralny możemy już nie wrócić
  • 0

#52

McCzarny.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sprobuj walnac sie w leb    i zobaczysz   :-D

Heh mocne :] ale i tak sie nic nie poczuje bo nie jest się wtedy materialnym :] nadal nikt nie odp. na pytanie o spotkaniu innych ludzi w obee.
  • 0

#53

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wie ktoś może gdzie znajdę presety w mp3? Bo chciałbym se na odtwarzacza zgrać a lipa jak na kompie :(
  • 0

#54

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Emule, Azureus, BearShare, Bittorrent, uTorrent ,Kazaa ;)
  • 0

#55

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wolę coś na rapidzie, nie chcę virów i jakichś lewych presetów :P
  • 0

#56

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja kiedy robię oobe to mam straszny oisk w uszach ostatnio miałem oobe na lekcji i to było takie nieznośne ,że aż wstałem i zacząłem krzyczeć ( ale się wygłupiłem przed historyczką) :surprised:
  • 0

#57

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to na lekcji to nie było oobe tylko bujna wyobraźnia, bo nie wierze aby ktoś doświadczył OOBE w takim szumie jaki jest na lekcji, tu się nie da zkoncetrować i jest za dużo negatywnej energii.
  • 0

#58

kurtinny.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm. Nie wiem na ile jest to prawda, ale gdzieś na jakieś stronce dot. właśnoe OOBE i tych spraw, jakiś gość pisał, że doświadczył spontanicznego OOBE podczas jazdy samochodzem. A wtedy też jest głośno raczej no i nie można się tak skupić. No chyba że to bajka. :)
  • 0

#59

Lucke.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w fazę OOBE wchodzę grając na didgeridoo, zwykle już po 10-15 minutach czuję rezultaty. Muszę pamiętać jedynie by utrzymywać stały, jednostajny dźwięk, nie robić przerw na zaczerpnięcie oddechu, oczyścić umysł z myśli i skupić się tylko na dźwiękach didge. Zdarzało się, że Zostawałem w OOBE nawet gdy przestawałem grać.
  • 0

#60

David.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lucke możesz napisać coś wiecej o tym didgeridoo?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych