Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 sposoby na OOBE


  • Please log in to reply
405 replies to this topic

#376

Mortis133.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym obstawiał, że twoje przeżycia to sen, ponieważ nie byłeś świadomy do końca.
Spoiler

A teraz tak do tematu. Od jakiegoś czasu prubuje osiagnąć OOBE. Skutki mam dziwne, już w pierwszym dniu wystąpiły wibracje. Niestety przestraszyłem się ich po czym dokonałem już ok. 5 prób osiągnięcia wibracji bez skutku ;/. Więc możliwe że te pierwsze wibracje to tylko sen.
Jednak są też pozytywne skutki tego. Staram się w dzień bardziej męczyć aby wieczorem lepiej się zasypiało, więc w końcu mam odpowiednią motywacje by ćwiczyć (fizycznie). Poza tym ustatkowałem pore zasypiania, dzięki czemu lepiej się wysypiam. Więc jak widać same +, brak - ;)
  • 0

#377

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

próbowałem dokonać OOBE, wczoraj poleciałem na spontana. Gdy wizualizowałem sobie, że wir mnie wyrzuca, mimowolnie (!) otwierały mi się oczy, pomimo, że wcale nimi nie kierowałem o_0 mieliście podobne doświadczenia?
  • 0

#378

Piotrekblue.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Edit: Nie ważne :D Moglibyście to usunąć?

Użytkownik Piotrekblue edytował ten post 19.01.2012 - 16:37

  • 0

#379

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dlaczego nikt nie pisze o potrzebie przełknięcia śliny? Czy jednak niewielu ma taki problem, jak sobie z tym radzić leżąc na plecach?

próbowałem raz na brzuchu i po kilkunastu minutach ciężko mi było oddychać, a wczoraj jak leżałem na plecach, to w pewnej chwili zacząłem słabiej oddychać jakby gardło się przykleiło, ale nadal oddychałem bez problemu.
  • 0

#380

Fili:P.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwna sprawa, czuje jakby wszystko poniżej pasa wyszło za ciała, ale powyżej ciała nic wiece może co mogę na to poradzić, aby osiągnąć cel ?
  • 0

#381

Sandraa.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Często ćwicze oobe przed snem. Raz chyba prawie udało mi sie wejść w ten stan. Używam metody z liczeniem. Liczę sobie powoli, spokojnie liczby od 0 do 100. Poczułam wibracje w całym ciele. Po chwili zaczęłam widzieć rożne kolory które zmieniały sie co chwile. Wystraszylam sie :P Niewiedzialam co mam robić, nie chciałam już tego, zabardzo sie bałam. Polozylam sie na bok ale nadal czułam te wibracje wraz z biciem serca. Otworzylam oczy bo nie chciałam widzieć tych kolorów które coraz szybciej sie przemienialy. Od tamtej pory trochę sie wejść znowu w ten stan, ale bardzo bym chciała tego doświadczyć. Mam nadzieje ze sie kiedyś przelame :)
  • 0

#382

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jak to z tym bezpośrednim przejściem z LD do OOBE jest? Trudno to sobie wyobrazić :/

Myślicie, że ogólnie łatwiej jest wejść w OOBE zasypiając czy jak już się śpi? Bo mi nie widzi się zbytnio skupianie przed zaśnięciem, niemiło wspominam te metody i jedyne czego doświadczyłem, to trudności z oddychaniem.
  • 0

#383

Driada89.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się, jak z takiego transu z powrotem wrócić do ciała?
  • 0

#384

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo łatwo, a nawet zbyt łatwo jak na mój gust. Przypomina to przebudzenie się z koszmaru, tylko, że w odwrotną stronę, bo zwykle w OOBE wcale nie chcesz się zbudzić Xp
  • 0

#385

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to z tym bezpośrednim przejściem z LD do OOBE jest? Trudno to sobie wyobrazić :/


Parę razy próbowałem takiego przejścia - i niby mi się to udawało. A temu niby, ponieważ pomimo ogólnego "wrażenia" wyjścia z ciała (latanie w powietrzu etc.) rzeczywistość odróżniała się znacznie od tej, jaka jest naprawdę (a tak chyba być nie powinno). No i jakoś niezbyt "realnie" się tam czułem.
  • 0



#386

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ponawiam pytanie o to czy ktoś w OOBE był na cmentarzu lub może jakimś... zamku. Ale głównie chodzi o cmentarz. Może tam pełno postaci spotkali? Dziesiątki tysięcy? To niemożliwe, że w takim miejscu nic nie widać :/ na pewno można dostrzec coś więcej niż to co w rzeczywistości, czyli sam cmentarz.
  • 0

#387

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponawiam pytanie o to czy ktoś w OOBE był na cmentarzu lub może jakimś... zamku. Ale głównie chodzi o cmentarz. Może tam pełno postaci spotkali? Dziesiątki tysięcy? To niemożliwe, że w takim miejscu nic nie widać :/ na pewno można dostrzec coś więcej niż to co w rzeczywistości, czyli sam cmentarz.



Wybierz się tam sam.
Jeśli zobaczysz będziesz miał pewność której już nikt Ci nie odbierze.


  • 0



#388

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam takie trochę dziwne pytanie - czy słyszał ktoś o jakimś poradniku (albo zwykłych poradach) dla osób mających "lekkie" kłopoty z zasypianiem?

Osobiście może nie jest ciężko mi zasnąć, ale zazwyczaj po położeniu się w celu spoczynku jeszcze około 15 minut nie zasypiam. Do tego leżenie na plecach (tak ważne w OOBE) - w takiej pozycji bardzo (ale to bardzo bardzo) ciężko jest mi zasnąć, ba - nie wiem w ogóle, czy dałbym radę. Po prostu jak kładę się na plecy momentalnie odchodzi mi sen. A jak spać się nie chce, to dochodzi kolejna przeszkadzająca rzecz. Nie wiem jak to nazwać konkretnie, ale gdy tak sobie leżę, to po jakimś czasie zaczynam odczuwać dosyć dziwne i niezbyt komfortowe uczucie, które zmusza mnie do zmiany pozycji - po prostu już dłużej nie dam rady uleżeć bez ruchu na plecach. A po wybraniu któregoś boku rezygnuję z prób i decyduję się na sen. I nici z prób...
  • 0



#389

Omega.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kamilus Jak już lezysz na plecach i czujesz, że musisz się przewrócić na drugi bok, to po prostu się przewróć, ale nie zostawaj w tej pozycji dłużej niż do czasu, aż poczujesz, że zasypiasz, wtedy przewróć się z powrotem na plecy. Nie budź się do końca, po prostu wróć do pozycji pionowej i próbuj dalej wejść w oobe, powinno Ci być łatwiej.
  • 0

#390

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Też właśnie mam z tym problem, do tego to przełykanie śliny co chwilę :/ nienawidzę spać na plecach. Jak sobie poradzić z tym i przełykaniem śliny?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych