Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Michigan Dog-man


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#16

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja obstawiam dalej że to niedźwiedź. Hunter,chyba nie sądzisz że goryl? Bo skąd by się tam wziął?
  • 0

#17

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Unforgiven na filmiku przedstawionym przez Ciebie to tak wygląda i to prawie idealnie. Może uciekł z transportu etc.
  • 0

#18

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale czy Goryl może doprowadzić człowieka.. Hm. przepołowić go na pół?? Bo się nie orientuje, wiem tylko że spotkanie z gorylem może zakończyć się źle.
  • 0

#19

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a może coś zmutowanego? jakieś krzyżówki?
jak dla mnie to wygląda na wilka... a najbardziej mi żubra przypomina mniejszego..
  • 0



#20

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Goryle to zwierzęta roślinożerne więc, jeśli już był to goryl to pewnie go rozerwał a taki osobnik może ważyć bagatela ok 200 kg(samiec). Niemiałby problemu z rozerwaniem człowieka.
  • 0

#21

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może coś zmutowanego? jakieś krzyżówki?
jak dla mnie to wygląda na wilka... a najbardziej mi żubra przypomina mniejszego..


Wilka mi nie przypominało przed obejrzeniem filmiku ani po nie przypomina. Poza niedźwiedziem to pisałem już że skojarzenie to dzika w pewnym momencie jak rusza.



Hunter, o ile tam był jakiś transport to wszystko by się zgadzało. Ale nie złapali tego zwierzaczka?

Ale mam kolejną teorię, zauważyłem że na wielu fotografiach ,,dogmana" wygląda on jak małpa. Czy on nie jest przypadkiem jakby to powiedzieć ,,mylony" z bigfootem? O to np. foto Dogmana jak dla mnie 100% jak bogfoot. Więc może to nagranie jest nagraniem bigfoota?

Dołączona grafika



p.s. - tylko odciski łap nie pasują...
  • 0

#22

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hunter, dlaczego starasz się racjonalnie odrazu wytłumaczyć ten ciekawy film xD
może to nieznany gatunek wilka? psa?
Waheela? lub może prahistoryczny Amarok? wielki wilk z innuickiej mitologii..

właśnie kolejną wskazówką jest to, że wszystkie ślady posiadają 4palce, małpy i niedźwiedzie mają 5!

Użytkownik dżekson edytował ten post 20.07.2009 - 23:03

  • 0



#23

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

może to nieznany gatunek wilka? psa?
Waheela? lub może prahistoryczny Amarok? wielki wilk z innuickiej mitologii..

dżekson nawet nie wiesz jak pragnę, żeby tak było :) Ale to wrodzona racjonalność. A co do unforgiven'a to przecież właściwie nie wiemy czym jest Big Foot, może to jedno i to samo zwierzę tylko inaczej opisywane? Chociaż BF nie był agresywny. A co do odcisków to znane są odciski tego konkretnie stworzenia z filmiku?
  • 0

#24

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba że.. posiadamy fotki bigfoota' i dogmana', lecz ślady tylko drugiego :roll:

A tu jest klatka z filmu, z tymi kłami. Prawdziwe? Kły pasują właśnie do psa, nie do małpy ... :lol

Dołączona grafika

A tu filmik, z Bigfootem, znalazłem go jak szukałem czegoś o Dogmanie. Na tym drugim ujęciu bigfoot przypomina, zwierzaczka z naszego filmu (0:41) :)


  • 0

#25

Poriqq.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie a mam takie pytanie ... Czy goryl może mieć długi ogon ? Na filmiku kolegi Unforgiven wyraźnie powtarzam bardzo wyraźnie widać w 0:32 długi stojący w górze ogon. Niestety nie znam sięna gorylach więc mam takie pytanie.Potraficie mi na to odpowiedzieć?
  • 0

#26

Slawex.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sory za taki mały offtop ale mam pytanie czy yeti i bigfoot to to samo?
  • 0

#27

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sory za taki mały offtop ale mam pytanie czy yeti i bigfoot to to samo?



Yeti to podkreślam podobno zwierze żyjące w wysokich i ośnieżonych partiach gór a BF najcześciej zamieszkuje lasy tak więc przystosowanie do tych środowisk raczej skreśla to iż jest to to samo no chyba że są różne odmiany.
  • 0

#28

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie a mam takie pytanie ... Czy goryl może mieć długi ogon ? Na filmiku kolegi Unforgiven wyraźnie powtarzam bardzo wyraźnie widać w 0:32 długi stojący w górze ogon. Niestety nie znam sięna gorylach więc mam takie pytanie.Potraficie mi na to odpowiedzieć?



Hm.. raczej dobrze wiesz że Goryl nie ma ogona ;) Ale + za spostrzegawczość bo ogona nie zauważyłem, ale obejrzałem go jeszcze raz z bratem i od 0:31 do 0:35 da się zauważyć ogon. To tera mi się teorie wyczerpały, Goryl odpada, Bigfoot też. To Dogman ;D
  • 0

#29

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tym ogonem to tak jakoś...słabo.Za Gorylem przemawia masywna sylwetka,sierść,połacie tłuszczu,''ruch'' fałd tłuszczu czy bieg bokiem podczas ataku..Choć z drugiej strony Goryl gdy atakuje ma uniesioną głowę a nie nisko przy ziemi.Ma to na celu przestraszenie przeciwnika,atakujący wtedy jest brany za większego niż jest w rzeczywistości,podobnie robią np.słonie ze swoimi uszami.
Środowisko i miejsce zdarzenia przemawia za niedźwiedziem ale tak jak Hunter napisał:
,,[...]ten jego sposób ataku.'', ,,Przypomina susy.''

A kiedy atakuje to przypomina mi pędzące bydło albo coś jakby żubr. Nie wiem nawet czy tam jest grzywa czy to rogi bo ewidentnie widać coś białego.

Też odniosłem takie wrażenie i przyszedł mi do głowy...Piżmowół x| Od razu uprzedzam!Nie twierdzę,że właśnie piżmowól zaatakował i rozerwał na strzępy tego nieszczęśnika..

Ktoś coś wspomniał o wilku no cóż..Jak nawilka to ma jakby za dużą masę a porusza się z dziecinną łatwością.
Choć z drugiej strony jak takie ''monstra'' się zdarzają..:

  • 0

#30

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiegoś dzika przypominało mi na początku, a teraz za nic mi się z nim nie kojarzy ani z żuberkiem żadnym i wołem piżmowym :hm:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych