Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co już wiem o Tobie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#106

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TheToxic  muszę przyznać, że się ubawiłam :D Między innymi z cytowanego już wyżej fragmentu: "Nie pijący i nie palący, (...) Jest barczystym blondynem"   :D

ale to już sam pishor skomentuje ;p

 

Hmm a co do opisu mnie to cóż mogę napisać, sprostuję tylko że moje oko widać w awatarze a i włosy są inne  a reszta wiadomo że się zgadza  ;p





#107

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@TheToxic oj, uśmiałam się. Po przeczytaniu całego posta :D

W pewnym sensie twój opis mi pochlebia. Chciałabym być blondynką, ale nie jestem. Włosy mam takie brzydkie, europejskie, brązowe i oczy rudo-szarobylejakie :< *chlip* ale gruba nie jestem i wysoka też nie, więc może można to podciągnąć pod filigranowość ;)

To staropanieństwo to rzecz względna. Jakoś strasznie stara nie jestem, ale wszyscy prawie wokół mnie poślubieni, więc z tradycyjnego punktu widzenia być mogę, chociaż ani starą ani panną się nie czuję.

Cała reszta nawet się zgadza. 





#108

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ szczyglis

Mężczyzna łysy jak poprzednik. Stary kawaler z piwskiem w ręce. Lubi sielanki i balangi. Król parkietu. Jest zmotoryzowany . Ma szare oczy i jasną karnację. Łatwo nawiązuje znajomości i lubi porządne jedzenie. Słucha ciężkiej muzyki i lubi chodzić na koncerty. 

O matko i córko i wszyscy święci i nieświęci. Pijaka imprezowicza ze mnie zrobili :)

No to tak: oczy mam zielone (chyba, bo ciężko mi się przyjrzeć), karnację standardową, piwo lubię, choć od dłuższego czasu praktycznie unikam alko, muzykę owszem lubię cięższą, ale na koncerty już nie chodzę. Tańczyć nie lubię, taki stary jeszcze nie jestem, a zjeść owszem lubię porządnie i mięsiście. Kawaler owszem, bo nie jestem fanem ślubów, łysy jestem nie z wyboru, z ludźmi problemu nie mam, samochody uwielbiam. 





#109

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli komuś sprawiłam przykrość to przepraszam, natomiast jeśli zagościł na waszych twarzach uśmiech jest mi bardzo miło.

Chciałam wprowadzić trochę rozrywki i trochę swojej fantazji a, że mam wybujałą to i poleciałam z postem jak Potter na miotle :D.

 

@ Sebastian.

Zamknięty w sobie młody mężczyzna. Zwolennik MMA i boksu ale w TV. Brak awatara świadczy o niezdecydowaniu. Cierpi na manię wyższości. Żadna kobieta mu nie dorówna dlatego nie ma żadnej. Sknera. Ma lekką nadwagę i grzybicę. Lubi zagadki i jest ciekawy świata. Ma brązowe oczy i krzaczaste brwi. Siedzi w kościele w pierwszej ławce. Zmotoryzowany. Nie do końca zadowolony ze swojej pracy.

 

@ Universe24

Bezrobotny rencista. Mężczyzna, szatyn o czarnej oprawie oka. Nudę i nadmiar czasu zabija w internecie. Flirtuje na czatach. Jest wyuczony i zna języki obce, zafascynowany fizyką i matematyką. Kurdupel, ma nie więcej niż 165 cm wzrostu. Obrażalski, strzela fochem częściej niż kobieta. Fascynuje go wszechświat i jedzenie na wynos.

 

@ noxili

Mężczyzna sukcesu. Dobra praca, ładna żonka, cudowne dzieci, wypasiony dom oraz extra fura w garażu. Włosy krótkie koloru czarnego, ciuchy z górnych półek. Zazdrośnik podkradający żonie miski żeby udowodnić że jednak Ufo nie istnieje. Tyran. W domu gra pierwsze skrzypce, nie da sobie dmuchać w kasze. Nie za wysoki, kocha naturę i swoją rodzinę. Nie ma szczęścia do gier lotto.

 

@ Edward.

Ma w awatarze silnego mężczyznę więc pewnie jest garbaty. Młody mężczyzna uczący się, lubi komputery, gry, zimne piwo i gorące koleżanki. Ma samochód zakupiony przez dziadków. Odnosi sukcesy w szkole, w miłości porażki. Przystojny z majątkiem. Wygraną z ostatniej loterii przeznaczył na schronisko dla psów i na gry na xboxa. Jest wegetarianinem.





#110

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 
@ Sebastian.
Zamknięty w sobie młody mężczyzna. Zwolennik MMA i boksu ale w TV. Brak awatara świadczy o niezdecydowaniu. Cierpi na manię wyższości. Żadna kobieta mu nie dorówna dlatego nie ma żadnej. Sknera. Ma lekką nadwagę i grzybicę. Lubi zagadki i jest ciekawy świata. Ma brązowe oczy i krzaczaste brwi. Siedzi w kościele w pierwszej ławce. Zmotoryzowany. Nie do końca zadowolony ze swojej pracy.
 

Ej no co tak o mnie kolo mnie :D
Troche sie zgadza a troche nie, owszem jestem troche zamkniety w sobie.
MMA i boks mnie nie interesuje.
Faktycznie obecnie nie mam kobiety ale z innego powodu, niespelniona milosc.
Nie mam nadwagi jestem lekko wysportowany, grzybicy nie mam xD
Tak jestem bardzo ciekawy swiata.
Mam brazowe oczy i bujne brwi, nie mylic z monobrwia :)
Do kosciola nie chodze, chyba ze jakies obowiazkowe uroczystosci to tak.
Co do pracy to może byc choc moglaby byc lepsza.
Owszem zmotoryzowany. Brawo!
Jak to wszystko wywnioskowalas?


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 07.11.2016 - 17:40




#111

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strzelałam jak łysy warkoczem.

Mój przekaz był prosty, chciałam aby zagościł u was uśmiech resztę podpowiedziała mi fantazja.





#112

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mężczyzna sukcesu.

 
No nie wiem, chyba tak.
 

Dobra praca, ładna żonka

Tak
 

cudowne dzieci

 
 bezdzietny 

wypasiony dom

 
Zwany w okolicy Lepianką :) a czasem Nawiedzoną Ruiną.
 
oraz

extra fura w garażu.

Jeśli nazwiemy tak 20 paroletni samochód ...
 

Włosy krótkie koloru czarnego

 
,..blondyn(szatyn)  siwiejący od 7 roku życia. :)

ciuchy z górnych półek.

Pudło . No chyba że drogie ciuchy to nomex. Wtedy tak.

 
 

Zazdrośnik podkradający żonie miski żeby udowodnić że jednak Ufo nie istnieje.

Zazdrosny jestem strasznie , to fakt.Ale weź pod uwagę że skoro Noxylinka coś zabroniła to jest tak nazwane i koniec kropka.

Tyran. W domu gra pierwsze skrzypce, nie da sobie dmuchać w kasze.

Nie słuchajcie noxylinkowej propagandy :).Żona jest pierwsza po Bogu.Zabroniła mi skakać na spadochronie (buuu) i nie skaczę.Miskę- ufo  tez zabrała.

Nie za wysoki

,
Wzrost 185 cm- raczej chyba wysoki.
 

kocha naturę i swoją rodzinę.

To tak

Nie ma szczęścia do gier lotto.

Nie gram w lotto, ale w innych losowych grach to byś się zdziwiła.
 
W sumie co mi tam i tak znaleść mnie nie jest problem, sporo z forum to znajomi z FB więc...
 
Noxylinka i ja w ulubionej bluzie z biedry.
 
YD6NJzH.jpg





#113

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ pishor

Mężczyzna 100%, nie lubi gejów i lesbijek. Nie pijący i nie palący, znudzony w pracy jak i w małżeństwie. Jest barczystym blondynem i ma grono kobiet podkochujących się w nim. Ma drogi samochód i kredyt. W przyszłości chce zrobić prawo jazdy na motor. Zwolennik kawy.

heh
Ja nie zaglądałem do tego tematu, bo myślałem, że wy tu tylko pitu, pitu - a tu proszę.

 

 

 

Mężczyzna 100% ,

 

Nóżki mam, rączki mam i siusiaka - i zarost nawet. Czyli - zgadza się.

Jestem stuprocentową menciznom :D

 

nie lubi gejów i lesbijek.

 

Wrong.

Nie to, że lubię ale stosunek (nomen omen) mam obojętny - choć nacechowany raczej życzliwością.

Szczególnie do lesbijek, jak łatwo się domyślić :D

 

Nie pijący i nie palący,

 

Cóż... w temacie "nie pije, nie pali" prawdą jest tylko "nie ma robali".

Więc nawet nie błąd, a WIELBŁĄD :D

 

znudzony w pracy jak i w małżeństwie.

 

:D :D :D pomimo upływu naprawdę wieeelu lat - ani jedno, ani drugie mi się nie znudziło.

I nie zanosi się na jakieś szczególne zmiany w tej kwestii.

Więc - WIELBŁĄD :D

 

Jest barczystym blondynem i ma grono kobiet podkochujących się w nim.

 

:good:  - podziękował. Czuję się mile połechtany.

Choć w kwestii barczystości... no cóż. Taktownie to przemilczę.

Ale za to jeśli chodzi o kolor włosów, to...prawie trafiłaś.

Kto widział, ten potwierdzi, że mojemu obecnemu kolorowi włosów DUŻO bliżej do "blondyn" niż do "brunet" :D

 

aaa.. jeszcze to grono...

Powiem tak - z tego, co się orientuję, to jedyną kobietą podkochującą się we mnie jest moja własna żona - co budzi moje nieustanne zdziwienie, gdy przypominam sobie jak długo jesteśmy razem.

 

Ma drogi samochód i kredyt.

 

W kwestii kredytu, to raczej debecik niewielki ale za to samochód... fakt - jest drogi.

Tyle, że TYLKO mojemu sercu :D

Więc...WRONG.

 

W przyszłości chce zrobić prawo jazdy na motor.

 

Nie chce.

Kryzys wieku średniego dawno już za nim, więc jak się do tej pory nie skusił, to... :D

Ale porządną kurtkę na motor ma - kupił ją za całe 2,5 miliona złotych - lata temu.

I nie dlatego, żeby w niej jeździć na motocyklu, tylko żeby bardziej męsko w niej wyglądać.
Tyle, że w piwnicy ta kurtka wisi...

 

Zwolennik kawy.

 

Jak Ty to z awatara wyczytałaś? :o

Ale w tym przypadku - trafiony, zatopiony.

 

Jednym słowem - śmiechłem :D

Dzięki.

Szczególnie za to, że nie mam żółtych zębów tak jak Staniq :D

Nie jestem tak nieatrakcyjny jak on :D
Nie jestem tak jak on łysy :D
I nie chodzę - jak również on - na solarkę :D :D :D

Nie wiem czym ten gość Cię tak skrzywdził ale - aż mi go szkoda.

Staniq - jestem z Tobą !

Wygląd to nie wszystko.

Trzymaj się chłopie!

 

 

A Kronikarza nie słuchaj - ma zakola jak zatoczki autobusowe, tylko maskuje je pastą do butów.

Dobrze jak czarną - ale kiedyś się pomylił i pociągnął je brązem :D
I tak poszedł na Galę Szaraków :facepalm:

TO był dopiero skandal, bo wtedy akurat rozdawał dyplomy... :papapa:





#114

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wybacz noxilii, ale żonę to masz petardę!! :omg: :omg: 





#115

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Siedzę tu i płaczę ze śmiechu xD

Ja też chcę opis :D

 

A póki co- Toxic

Otwarta, rezolutna, lubi jakiś przedmiot ścisły, imponuje Ci inteligencja i umiejetność rozwiązywania zagadek, podobają się swobodnie eleganccy (np ubrani w jeansy+niedopiętą koszulę) niebieskoocy blondyni, chciałabyś być bogata w przyszłości, bliżej do ekstrawertyzmu niż introwertyzmu, najbardziej nie lubisz głupich ludzi i zajęć które nic pozytywnego ani przyjemnego nie wnoszą do Twojego życia (marnują Twój czas), masz średniej wielkości grono znajomych z którymi lubisz przebywać :)

wesoła, ambitna, lubi się czasem wygłupiać ale w nie w ekstremalny sposób

 

I naraził Ci się Staniq :D


Użytkownik Enetra edytował ten post 07.11.2016 - 22:29




#116

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja to se w ramki wpakuję:

 

@ Staniq
Mężczyzna. Nie za ładny, pali papierosy i ma żółte zęby. Nadrabia charakterem swój nieatrakcyjny wygląd. Lubi koty ( ale długo się gotują ). Kochający podróże , motoryzację i swoją żonę. Ma dom i dwa samochody, a w garażu quada. Jest łysy. Opala się w solarium i nosi drogie ciuchy. Ma zegarek droższy od mojej miesięcznej pensji. Zadowolony z życia.

 

Kot sąsiadów podglądał przez okno. Przeczytał to i zdechł.

 

zapodam może mojego avka w oryginale, to więcej się da wyczytać:

 

WolfinSheepsclothing (1)_jpg-original.jpg





#117

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

noxili - w mordę.

Jaki Ty masz inny...zaczes. :o

To te wszystkie , wcześniejsze fotki, to jakaś podpucha była?

Czy może - figurant podstawiony? :D

Kiedyś Ty tą fotkę tu wrzucił, że jej nie widziałem jak swoją odpowiedź pisałem?

CUD normalnie paranormalny... :D

 

@Staniq

Przestań z tym avatarem i dawaj oryginała, bo noxili nam tu zaraz wszystkie panny wyrwie i będziemy se mogli, co najwyżej, zrobić starokawalerskie narzekanie na sb :D

A tak, to jeszcze jakieś (minimalne, bo minimalne - ale zawsze) szanse mamy


Użytkownik pishor edytował ten post 07.11.2016 - 23:31




#118

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Noxylinka i ja w ulubionej bluzie z biedry.

 

Oj. :)  Fajna bluza, z chęcią bym poprzymierzał :)))

 

 Mam nadzieję że @Juzefina tego nie przeczyta :)))





#119

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wchodzę więcej w ten temat, bo tu umrzeć na śmierć ze śmiechu można... :szczerb:

A ja bym chciał jeszcze trochę pożyć... żony się doczekać, odrostu włosów na głowie, podatków mniejszych...


Użytkownik szczyglis edytował ten post 08.11.2016 - 00:31




#120

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jaki Ty masz inny...zaczes

 

Jak remontuję chałupę to zcinam króciutko,jak idzie zima to (się) zapuszczam.

Noż cholera fotki są jakis czas w necie a ty się krygujesz jakbyś nie był znajomym z FB. Co najmniej.

 

To te wszystkie , wcześniejsze fotki, to jakaś podpucha była?

 

Kurcze a które widziałęś? Pomyślmy ...W stroju św Mikołaja nie , jak wpadłem do szamba tez nie , do bagna też nie...  Jak nosiłem irokeza  na pewno tez nie , jak przebrałem się za robotnika z Village People tez nie ... Spoko ...Uff

 

Na forum to chyba tylko  z części stada(tylko nie posilinić mi się tu  obżartuchy jedne :) )

 

NK90Rgm.jpg

 

 

i w wersji zamaskowanej selfie:

 

DZQ6HpB.jpg

 

 

podatków mniejszych...

 

Skąd w narodzie taki optymizm???






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych