Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co już wiem o Tobie ?


  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#16

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

22z - romantyk xD, poszukujesz czegoś, jesteś samotnikiem (od wilka)

Zgadles. Chociaz z tym romantykiem to roznie :D

GothAr - mysliciel/filozof, lubisz znac szczegoly i je odnajdywac
A z awataru hmm... masz wiekszy wplyw na rzeczy/ludzi [ogolnie] chociaz inni tego nie widza.

#17

GothAr.
  • Postów: 50
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tą pierwszą częścią trafiłeś dokładnie ;] szczególnie ze szczegółami xD z tym wpływem generalnie też ale już zależnie od kilku rzeczy.

Jeszcze jacyś chętni do zabawy? ;p

#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

GothAr -
Masz umysł analityczny. Lubisz wiedzieć i jeśli coś Cię zainteresuje, dążysz do tego, aby zaspokoić swoje pragnienie. Wiesz dużo, ale nie potrzebujesz się swoją wiedzą afiszować. Raczej się nią dzielisz. Jesteś inteligentny, jesteś uważnym obserwatorem. Jesteś uczuciowy.



#19

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ghoth- pierwsza część nicku mówi mi, że lubisz rocka gotyckiego lub/i interesujesz się stylem gotyckim w architekturze. :mrgreen:

Ar- to symbol chemiczny argonu co wskazuje, że wybierasz się na studia chemiczne :mrgreen:

Avatar- podświadomie zawsze chciałeś zostać mnichem.


To się nazywa wnikliwa analiza :lol

#20

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Vaherem to mi się kojarzy z chaosem. Jakaś wewnętrzna burza myśli, poglądów etc. Ktoś kto poszukuje odpowiedzi, ale krąży w chaosie wielu poglądów i filozofii. I tu bym jeszcze dodał, że jest w tym heroiczny- to drugie słowo, które mi się kojarzy z nickiem. Więc podsumowując. Osoba szukająca wiedzy, której chaos wielu poglądów i myśli nie pozwala znaleźć odpowiedzi, ale mimo wszystko nie ustaje w poszukiwaniach :) Wiem, że to głupie, ale jak się bawimy to się bawimy.

VanPilar to mi się kojarzy z jakąś silną osobą o dużej pewności siebie. Człowiek radykalny w poglądach i umiejący narzucić swoje zdanie.

GothAr to symbioza dwóch postaci skrajnie różnych. Jedna postać jest zamknięta w sobie, bardziej skryta i lubiąca samotne noce w ciemnym pokoju z klimatyczną muzyką w tle. Druga to przewodnik, który prowadzi innych za sobą. Obie te postaci łączy słabość do zamierzłych czasów i wielkich czynów.

Romczyn - osoba twardo stąpająca po ziemi. Człowiek, który woli działać niż zastanawiać się "co by było gdyby..." Jest w niej coś zupełnie normalnego, ale i takiego bajkowego. Chciałby wrócić do dzieciństwa, kiedy wszystko wydaje się takie nowe i ciekawe. Wszystko czeka na zbadanie.

#21

GothAr.
  • Postów: 50
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aidil zgadłesz wszystko dobrze z wyjątkiem tego, że nie zawsze jestem uczuciowy. Za dużo w profilu wycztytałeś hehe :P

VanPilar z muzyką i architekturą strzał w 10 ;] Ale chemii nienawidze. "Ar" to początek mojego imienia.
Co do avataru to chciałbym mieć niektóre cechy takowego mnicha a nie nim być :P

Co do Ciebie.. Nie pytaj na jakiej podstawie to stwierdzam ale... słuchasz metalu? :P
avatar taki stalkerowaty. Kryptozoologia? :P

#22

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Metalu nie słucham ogólnie słucham szeroko pojętej muzyki elektronicznej ;) najbardziej lubuję się w podgatunku drum'n'bassu zwanym darkstep.
Awatar przedstawia połączenie maski przeciwgazowej z twarzą, dla mnie nie ma drugiego dna :mrgreen: ale może dałem to podświadomie z jakiś nie znanych mi przyczyn :mrgreen: . Co do krypto zoologi to nie trafiłeś.

#23

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jesteś dyskretny, ale lubisz plotkować. Jesteś inteligentny i lubisz posługiwać się umysłem. Jesteś uczuciowy, jednak boisz się być zakochany. Naprawdę miłość, to nie słabość. Jesteś umysłowym analitykiem.


Wszystko by pasowało, oprócz tego, że nie uważam miłości za słabość. Co do strachu przed zakochaniem - gdybyś tyle lat latała za taką mendą za którą ja latam, to też byś się bała :P

Vaherem to mi się kojarzy z chaosem. Jakaś wewnętrzna burza myśli,


Musze przyznać, że coś w tym jest.

#24

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hunter, to wszystko wywnioskowałeś, bo już mnie trochę znasz :D
Nie wiem co ja mógłbym o tobie. Hunter czyli łowca. Może masz jakieś zamiłowanie do łowiectwa, albo polujesz na coś czego ciągle ci brak :D Tak od czapy wymyśliłem :P



#25

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Em, jestem mało kreatywny, a dodatkowo w opisie tematu nick jest podany jako przykład, więc Romczyn:
- kochasz góry,
- chupa-chupsy też!

#26

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hmmm, no chupa chupsy lubię chociaż ostatnio to lizałem chupa chupsa z parę lat temu :roll:
Metal soldier
No zgaduję, że lubisz militaria (ja też) i że twardziel z ciebie, a pedomisia to już chyba uwielbiasz :D



#27

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Romczyn chyba każdy z nas "poluje" na coś czego mu ciągle brak i na tym to wszystko polega. Dlatego trudno mi nie zgodzić się z Twoją interpretacją :D
Natomiast, kiedy 2 lata zakładałem profil to inspirowałem się twórczościa zespołu "Hunter" i tak jakoś się nazwalem. Ten zepsół, kiedy wymyślał nazwę dla siebie nawet nie wiedział co to słowo znaczy bo nie umieli jeszcze angielskiego. I tutaj jest też takie znaczenie, że sam nie wiem kim jestem i co tu robie? Czasem wszystko wydaje się iluzją. A pozatym to uwielbiam samotność w górach i w ogóle pod ten nick można podłączyć bardzo dużo moich cech charakteru. Ale czekam co powiedzą inni.

#28

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, na demotywatorach zapisał się jako jeden z ~9 idolów Polskiej młodzieży na równi z Panem Hardkorem, a także takimi indywiduami jak Jola Rutowicz czy Zac Efron, trzeba być trendy :D

#29

sensyox.
  • Postów: 46
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To teraz moja kolej , juz wasze nicki ktos inny rozszyfrywal wiec poczekam na nowa osobe w dyskusji :D To zgadujcie/ uzyjcie talentu :D

#30 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

-Kochasz Jezusa, nie wiem skąd mi to przyszło na myśl.

-Słuchasz muzyki folkowej.

-Co do nicku, lubisz długo spać.

-Nie lubisz TV.

-Jesteś odważny, wygadany, jednakże często niedostępny.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych