Skocz do zawartości


Zdjęcie

spojrzenie na siebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: wieżycie czy nie (48 użytkowników oddało głos)

tak jak w tytule wierzycie czy nie???????

  1. tak (18 głosów [37.50%])

    Procent z głosów: 37.50%

  2. nie (14 głosów [29.17%])

    Procent z głosów: 29.17%

  3. nie wiem o co chodzi (16 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

paparazzi.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mój pierwszy post więc o wyrozumiałość proszę . Pewnego razu moja nauczycielka była sama w domu i jadła kolacje . Kiedy tak siedziała i jadła, zobaczyła siebie z zewnątrz (tam nie było lustra,ani pani nie była pod wpływem).
Proszę o podpowiedzi co to może być. :)
Jeśli to jakaś czakra lub coś w tym stylu proszę o podpowiedź jak ją otworzyć . :o
  • 0

#2

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaraz ktoś wypali OOBE czy LD (choć to drugie to chyba coś ze snem), etc. Ja powiem porostu, chwilowa wielodrożność (napisze o teorii drożności na forum, niebawem).
Nie da się tego "otworzyć", to przychodzi samo, gdy twój mózg się rozwija.
  • 0

#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem, ale mi się to dość często zdarza. Np. siedzę sobie przed kompem, siedzę, siedzę i nagle widzę siebie jak siedzę a za chwilę znowu sobie normalnie siedzę i patrzę w ekran. Myślałam ,że każdy tak czasami ma. Ot, taka chwilowa ucieczka myśli i uruchomienie się wyobraźni kiedy człowiek nie zajmuje się niczym zbyt absorbującym.
  • 0



#4

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie każdy tak ma ;] raczej mało kto tak ma. Ana właściwie ty chyba spotkałaś się ze wszystkim co jest opisane na tym forum, nawet UFO cie porwało z tego co pisałaś :D
  • 0



#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

E tam, z pewnością coś mnie jeszcze nie spotkało. O, i nawet wiem co. Nie widziałam jeszcze "tajemniczej czarnej postaci" (za to widziałam kiedyś białą xD).
  • 0



#6

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie coś takiego do tej pory nie spotkało, ale pewnie jest to ciekawe doświadczeń spojrzeć na siebie z zewnątrz gdy np. siedzę przed komputerem.


Wielodrożność o której mówi Quidam kojarzy mi się z telekomunikacją i falami radiowymi.
  • 0

#7

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ech, widze, że trzeba to szybko opisać. Niebawem będzie na forum, obiecuje.
  • 0

#8

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tak jak w tytule wierzycie czy nie???????

Oczywiście, że nie wierzę. Nie przedstawiłeś jakichkolwiek dowodów - ja też mogę sobie powiedzieć, że widziałem dzisiaj siebie w trybie FPP. Zresztą, patrz:
<kłamstwo>Dzisiaj rano, kiedy jadłem śniadanie, nagle ujrzałem siebie z zewnątrz. Przysięgam na chrystusa, grób matki, biblię, boga, papieża, Stalina, Kółka Gospodyń Wiejskich i wszystkie świętości!</kłamstwo>
Proste, czyż nie?

I nie, nie zarzucam tobie kłamstwa - po prostu twierdzę, że jeśli nie podajesz dowodów, to w moich oczach twoja wiarygoność znajduje się gdzieś w okolicach zera.

To mój pierwszy post więc o wyrozumiałość proszę .

Dlaczego o wyrozumiałość, przynajmniej pod niektórymi względami? O tym, żeby nie stawiać siedmiu (sic!) znaków zapytania pod koniec danego zdania uczą nie na forach, a w szkole.

Pewnego razu moja nauczycielka była sama w domu i jadła kolacje . Kiedy tak siedziała i jadła, zobaczyła siebie z zewnątrz (tam nie było lustra,ani pani nie była pod wpływem).

Nawet, jeśli nie była pod wpływem substancji psychoaktywnych, to ludzki mózg i tak lubi płatać figle. Skoro jadła kolację, to był to wieczór - może była zmęczona? Może mózg sobie coś "wyobraził" na ułamek sekundy? Może to jakaś halucynacja spowodowana właśnie zmęczeniem czy stresem? Owa nauczycielka cierpi na jakąś chorobę neurologiczną?

Proszę o podpowiedzi co to może być. :)
Jeśli to jakaś czakra lub coś w tym stylu proszę o podpowiedź jak ją otworzyć . :o

(...)
Nie da się tego "otworzyć", to przychodzi samo, gdy twój mózg się rozwija.

A łomem? Dobry łom potrafi otworzyć wszystko - zapytaj Gordona Freemana z Half-Life'a (tam łomem można było nawet "otwierać" czołgi) albo dowolnego pracownika magazynów portowych. xD
  • 0

#9

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgodnie z obietnicą, zapraszam tutaj.
  • 0

#10

głazojad.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ja potrafie zobaczyć siebie z wielu perspektyw. jak siadam na krześle i zamykam oczy przez chwile myślę o sobie i ukazuje mi się obraz samego siebie siedzącego na krześle, w nocy w zupełnej ciemności także potrafie się "zobaczyć" jednak to nie jest żadna sztuczka. otóż zapamiętujemy swój obraz, mózg go przetwarza i pokazuje nam siebie jak wyglądamy "z zewnątrz" moim zdaniem temat do zamknięcia
  • 0

#11

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to Ana powinna zastąpić Eurycide wie już wszystko, doświadczyła wszystkiego ( oprócz spotkania z czarną postacią ) to ja nie wiem co ona jeszcze robi tu na tym forum, nawet jeśli ktoś założy jakiś nowy temat o zupełnie nowej rzeczy to i tak za parę dni Ana tego doświadczy... Rozumiem jeśli komuś się przydarzyło OOBE, LD i ktoś widział UFO, albo jakaś inna kombinacja, ale żeby doświadczyć wszystkiego to już przesada :|
  • 0

#12

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm... ciekawe to :P i takie trochę ,,głupie", siedzę i nagle widzę siebie z perspektywy 3. osoby po chwili znowu jestem ,,u siebie". Przecież nawet jak tera siedzę to sobie mogę przed oczy wstawić obraz siebie siedzącego i piszącego na laptopie :P nie wierzę
  • 0

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Biohazard, Romczyn a wiecie co mnie najbardziej w tym wszystkim dziwi? Że Ana nadal jest sceptyczką i uważa, że wszystko co jej się przytrafiło to tylko i wyłącznie wybryk jej umysłu czy to wywołany przemeczeniem, stresem, nudą, intensywną pracą mózgu czy też złudzeniem optycznym. Także koniec tego tematu i wracamy do głównego wątku.
  • 0



#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się dlaczego tak często nie dziwimy się, że ktoś namalował obraz, napisał utwór, nawet zjadł posiłek czując przy tym zapach i smak potraw.
Przyjrzyjmy się naszym podstawowym zmysłom, powiedzmy fizycznym.
Mamy je rozwinięte, w różnym zakresie.
Istotą tego zjawiska jest rozwój, w różnym stopniu, jakiegoś zmysłu lub narządu, za pomocą którego jest on później wykorzystywany. Właśnie ten rozwój, pozwala nam w różnym zakresie czuć zapach, smak, słyszeć dźwięki.
Przecież przestaliśmy się dziwić, że rodzimy się z niewykształconymi do końca narządani słuchu, wzroku, mowy.
Nie dziwi nas również, to że są ludzie którzy widzą kolory inaczej, lub nawet płaszczyznę.
Mamy bardziej lub mniej wykształcony zmysł smaku i zapachu. Może nas co prawda dziwić, że nasze ciało również na dotyk reaguje inaczej.

Odbieramy świat zewnętrzny za pomocą zmysłów. Często tak rożnie rozwiniętych.
Światy subtelne rozpoznajemy również za pomocą zmysłów. I możemy je mieć, tak jak te pięć podstawowe, rozwinięte lub nie.

Można oczywiście dążyć do rozwoju, poznawania, poszerzania swoich doznań, płynących z podstawowych zmysłów.
Można równocześnie zdobywać doświadczenia w poznawaniu szóstego zmysłu.
  • -1



#15

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aidil, musze zapytać - ten "szósty zmysł" to przypadkiem nie film? Bo jak tak, to mam go poznanego w 100%. :-)
Jeśli natomiast na serio wierzysz, ze takie coś istnieje... Skąd on się bierze i czemu miałby się objawić w wypadku tej pani?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych