Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewierny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

JoeBlack.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Posta pisze w temacie "Chrześcijaństwo", dlatego że bylem katolikiem. Przestałem wierzyć w "ziemskie" religie 1,5 roku temu. Jednak wierzę w Boga. (Nic nie powstaje z niczego). Od tego czasu dopadła mnie nicość tzw naprawdę nic mi sie nie chce. Wszystko co robię, robię olewająco. Jak mam sobie z tym poradzić? Uwierzcie nie zacznę wierzyć z dnia na dzień, jak nie którzy na forach ( przypis do tego co piszą) :). Nie napisałbym tego posta gdy nie ostatni tydzień: Cały czas coś mi się śni. Jest to dla mnie bardzo dziwne bo przez te 2 lata tak naprawdę może śniło mi się coś raz na 3 miesiące. Mam dziwny tryb dnia tzw, od 7-15 potem od 19 -20 do 3 nad ranem. między 16- 19-20 spie jak również 3-6.20 . Czasami zasypiam na godzinę i też dopada mnie sen. Sny są różne ale zawsze w czasie teraźniejszym. Czuje się jak bym nie spał. Pamietam wszystkie szczegóły snu. Oprócz twarzy osób. Śpie w 3 domach i zawsze do nich wracam w czasie snu albo w nich przebywam(zawsze do domu w którym obecnie przebywam). Wczoraj z kolegą umówiłem się, że w nocy po niego wyjade. Ustawiłem głośny dzwonek i poszedłem spać. Sen był na tyle dziwny, że przez 4 godziny cały czas powtarzało mi się to samo, przy czym za każdym razem miałem większą wiedzę co za chwile się stanie tzw. Byłem świadomy w śnie (dziwne). Najlepsze jest to ze obudziłem się na 10s przed telefonem kumpla. Śnił ktoś inny na jawie? Aha jestem studentem ( może stąd ta nicość) i Cierpię na schorzenie przez które mój mózg czasami w nocy wybudza się wcześniej niż organizm tzw widzę i słyszę wszystko ale nie mogę się ruszyć. Pozdrawiam.
  • 0

#2 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem jaki to ma związek z religią. Wygląda to na deprechę. Zmień dietę na mniej toksyczną, więcej się ruszaj i łykaj witaminki to Ci przejdzie.
  • 0

#3 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Aluzja zapewne polega na tym, że sny mają być znakami od Boga.
Cóż, w końcu mamy do czynienia z narzędziem wielofunkcyjnym.
Tryb życia, przemęczenie, przedstawienie dnia z nocą, natłok myśli.
Nic nadzwyczajnego.
  • 0

#4

JoeBlack.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aluzja zapewne polega na tym, że sny mają być znakami od Boga.
Cóż, w końcu mamy do czynienia z narzędziem wielofunkcyjnym.
Tryb życia, przemęczenie, przedstawienie dnia z nocą, natłok myśli.
Nic nadzwyczajnego.



Może i macie racie za długo nie miałem celu i szukam go byle gdzie. Ale szczerze to też nie wiedziałem gdzie to umieścić. Przemęczenie. Nie mam czym. Czy w snach możesz decydować o tym co robisz?
  • 0

#5

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może i macie racie za długo nie miałem celu i szukam go byle gdzie. Ale szczerze to też nie wiedziałem gdzie to umieścić. Przemęczenie. Nie mam czym. Czy w snach możesz decydować o tym co robisz?


poczytaj na forum o "Świadomym śnie", z ang. "Lucid Dream" (LD), te tematy, na pewno Tobie pomogą, a jest tego tutaj sporo ;]...

np. tutaj: Poza ciałem
  • 0



#6

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W snach możesz decydować , nazywa się to zjawisko lucid dream (świadome śnienie). jest o tym gdzieś na forum.

Sny zazwyczaj są nienaturalne i "dziwne" nie ma się czym martwić.

A skoro mówisz że nie masz być czym zmęczony to może Ci się nudzi i , przepraszam za zwrot - szukasz sensacji .
Wiele osób tak ma .
  • 0

#7 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

To chyba oczywiste, że można. Zwykłe LD. I nie pytaj co to tylko wpisz w google.
  • 0

#8

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cierpię na schorzenie przez które mój mózg czasami w nocy wybudza się wcześniej niż organizm tzw widzę i słyszę wszystko ale nie mogę się ruszyć. Pozdrawiam.

Paraliż senny - polecam szukajkę ;)
  • 0

#9

JoeBlack.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cierpię na schorzenie przez które mój mózg czasami w nocy wybudza się wcześniej niż organizm tzw widzę i słyszę wszystko ale nie mogę się ruszyć. Pozdrawiam.

Paraliż senny - polecam szukajkę ;)


Ja to wiem:) Co do sensacji możliwe, nie przeczę. Dzięki za szybkie odpowiedzi.
  • 0

#10

Caffeine//+.
  • Postów: 179
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jeśli nadużywasz czegoś w deseń thc, nikotyna itp. to też sobie to daruj...
  • 0

#11

JoeBlack.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak pale paczkę papierosow dziennie , bez thc i sporadycznie alko. Co to ma do rzeczy?
  • 0

#12

Caffeine//+.
  • Postów: 179
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Substancje psychoaktywne różnie działają na organizm a w szczególności ich nadmiar. Palenie fajek może powodować problem ze snem itp.

Jeśli chcesz wiedzieć co Ci się dzieje podaruj se te fajki i alko. Czysty umysł się łatwiej analizuje.
  • 0

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niech zgadnę - sesja? ;)
  • 0



#14

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak wierzę w Boga. (Nic nie powstaje z niczego)


A według ciebie bóg skąd się wziął? :P
  • 0

#15

Babylon Slayer.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak wierzę w Boga. (Nic nie powstaje z niczego)


A według ciebie bóg skąd się wziął? :P


"Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo."
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych