Skocz do zawartości


Zdjęcie

"I know WHAT I saw"


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

Kazzone.
  • Postów: 74
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reżyser James Fox twierdzi, iż jego nowy film dokumentalny, zmieni nasze dotychczasowe poglądy w sprawie życia pozaziemskiego. Zebrał on najbardziej wiarygodne doniesienia UFO.
„Wiem co widziałem”(en. „I KNOW WHAT I SAW”) przedstawia nam powody dla których owe dokumenty są ściśle utajnione przed zwykłym obywatelem. Fox dostał poparcie od rządu oraz wojska, co zwiększa powagę omawianego filmu .
Póki co, data premiery jest nam nie znana, aczkolwiek możemy się pocieszyć trailerem którego można obejrzeć na stronie:
http://iknowwhatisaw...om/trailer.html

Tłumaczył: Kazzone 8)
  • 0

#2

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolejny ciekawy dokument może być, czekam z niecierpliwością.
  • 0

#3

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Miejmy nadzieję, że będzie w tym filmie coś czego do tej pory nie wiedzieliśmy, bo jeżeli będą to informacje, które znamy to ja dziękuję.
  • 0

#4

Vogozuse.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie sądzę, żebyśmy dostali na tacy jakieś nowe rewelacje nie znane nikomu wcześniej. Od długiego czasu zagadnienie UFO wygląda tak, że karmią nas tym samym, opakowanym w najrozmaitsze punkty widzenia. Pojawiają się nowe materiały filmowe, zdjęcia, świadkowie, czasem wygrzebywane są dużo starsze od większości z nas sprawy ale to tyle w tym temacie.

Ogromna większość ludzi ma już wyrobione zdanie na ten temat, reszty zaś całkowicie ten "problem" nie interesuje. Spróbuj tylko przekonać sceptyka że UFO to pojazdy obcych, sterowane przez inteligentne istoty (bo chyba o to rozbijają się największe dyskusje) i na odwrót, wierzącego że to np tajne samoloty, w każdym bądź razie pochodzenia ziemskiego.

Trzeba na koniec nadmienić, że UFO to naprawdę dobry interes w tych czasach. Zdaję sobie sprawę, że jest kupę darmowych filmików i filmów na ten temat, ale jeszcze więcej jest tych komercyjnych za których kręcenie ktoś zarabia na życie. A chętnie je oglądają ludzie po obu stronach barykady (pomijając tych, którzy nie mają potrzeby rozpatrywania tego problemu)...
  • 0

#5

Kazzone.
  • Postów: 74
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety masz rację, ale film zawsze można obejrzeć. Zwróć uwagę na to że nie stoimy w miejscu z tematem UFO, coraz to nowe "poszlaki"(?) świat dostaje. Przykładem mogą być np. ujawniane dokumenty w sprawie UFO z róźnych to wojsk(tak to się mówi? :D ). Jakiś czas temu chyba od Francji cos przyszło, jeśli mnie pamięć nie myli.
  • 0

#6

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ściśle tajne dokumenty a dostał poparcie rządu i wojska? Czy ktoś se jaja robi?
  • 0

#7

Vogozuse.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadza się Judas, zalatuje tu błędem logicznym :hm:
Ale zapewne Kazzone chodziło o to, że dokumenty były tajne aż do tej pory? A Fox jest osobą która ma je publicznie pokazać...?
  • 0

#8

Kazzone.
  • Postów: 74
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...lub jedynie zaprezentować dlaczego miałby nie wychodzić takie dokumenty na światło dzienne(przynajmniej narazie).

Mam jednak nadzieje iż, Vogozuse ma racje :D
  • 0

#9

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

oto linki do filmu "I Know What I Saw" po kolei 9 części,niestety nie tłumaczone:










miłego oglądania :)
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych