Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdz kim byles w poprzednim wcieleniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zapraszam do zabawy, ja w poprzednim wcieleniu bylem zylem W Szkocji okolo 1825 roku. Bylem marynarzem, sprzedawca i biznesmenem.

Co ciekawe profil psychologiczny zgadza sie z realnym zyciem, pisza, ze mam naturalny talent do psychologi i cos w tym jest, bo interesuje sie psychologia, a studiuje na bardzo podobnym kierunku. Ponad to jestem zimnokrwisty i opanowany i wlasnie taki jestem.
Na koniec "lekcja" tez sie zgadza, moim problemem jest brak determinacji i wytrwalosci.

Ciekaw jestem czy to tylko zbieg okolicznosci, zachecam do sprawdzenia siebie, byc moze wystapia wam zbieznosci takie jak u mnie ;)

http://users.telenet.../re/engels.html

#2

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to byliśmy spokrewnieni chyba, bo mi wyszło dokładnie to samo co Tobie, tylko "urodzony w 1800r." Poza tym Szkocja, marynarz, biznesmen. Talent psychologiczny, zimnokrwisty, opanowany. Chyba autor stronki miał zbyt mało pomysłów, albo liczył na to, że nikomu nie przyjdzie do głowy reklamować tego na forum :P



#3

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na forum bylo juz cos podobnego.

Ja bylem gdzies w zachodniej afryce lekarzem, herbalista (?) profil psychologiczny tez sie zgadza: opanowanie, dazenie do celu.

#4

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Okropna ściema:P

Wyszło mi to samo co crc i Aquili tyle, że urodziłem się w 1525 :P

#5

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Diagnosis:
I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around territory of modern New Guinea approximately on 1050. Your profession was medic, surgeon, herbalist.

Your brief psychological profile in that past life: You had mind of a scientist, always seeking new explanations. Environment often misunderstood him, but respected his knowledge.

Lesson, that your last past life brought to present:

Your lesson -- to study, to practice and to use wisdom, enclosed in psychological sciences, and in ancient manuscripts. With strong faith and hard work you will reach your real destiny in present life.


Co do powyższego "medic, surgeon" to wybieram się na medycynę :P


#6

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi wyszło to samo co Vaheremowi. I kompletnie się ze mną nie zgadza.



#7

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ja byłam astronomem, astrologiem,sporządzałam mapy gdzieś na terytoriach Ameryki.
W sumie zainteresowania nieboskłonem zgadzają się :)

#8

Wujek_Deth.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra...

Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

WTF???!!! No pięknie...

You were born somewhere around territory of modern South Australia approximately on 1050.

Your profession was builder of roads, bridges, docks.

A skąd w jedenastym wieku w Australii drogi, mosty i doki? Do tego kobieta-budowniczy? Inna rzecz, że zawsze lubiłem tego typu konstrukcje, zwłaszcza mosty.

Your brief psychological profile in that past life:

Person with huge energy, good in planning and supervising. If you were just garbage-man, you were chief garbage-man.

Hmm, fajnie... Planowanie - to się nawet zgadza, ale energii często mi brakuje.

Lesson, that your last past life brought to present:

Your lesson -- to learn humility and faith in spiritual principles. You should believe in High Reason.

Taaak...

Wiem, że ta stronka powstała dla zabawy, ale parę szczegółów warto by dopracować. Tak, czy inaczej, sympatyczny test.

#9

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Od razu widać, że owy test nie może działać. Pomijając fakt, że nie ma dowodów na istnienie reinkarnacji (czyli nie ma jakichkolwiek racjonalnych podstaw, aby uważać, że owe "poprzednie życie" rzeczywiście istniało; pomijam problemy natury logicznej, patrz któryś z moich poprzednich postów), to owy test zdaje się zawierać tylko kilka wzorów osobowości/zawodu - wynikałoby z tego, że jakieś 10% populacji ludzkiej to lekarze. xP

Wyniki dotyczące osobowości etc. są tak skonstruowane, aby można je było dowolnie interpretować, dzięki czemu nie ważne, co ci wyskoczy - i tak pomyślisz sobie "pasuje do mnie". Wpisałem kilka różnych dat narodzin, i zawsze mogłem powiedzieć "pasuje do mnie". Przykłady:

Your lesson -- to develop kind attitude to people, to acquire gift of understanding and compassion.

Powyższy wynik pochodzi z fałszywej daty. No tak, nienawidzę ludzi, pewnie pozostałość z "poprzedniego życia".

You should develop your talent for love, happiness and enthusiasm and to distribute these feelings to all people.

To samo, co w poprzednim przykładzie.
Jakby tego było mało - sprawdziłem 10 losowych dat narodzin, w pięciu przypadkach na dziesięć w opisie osobowości widniało:

You had mind of a scientist, always seeking new explanations. Environment often misunderstood him, but respected his knowledge.

Widać według testu połowa ludzi ma "umysł naukowca".

Poza tym, test ten w paru miejscach koliduje z tym, co wiadomo z historii, na przykład (wynik dla daty 5/2/33) :

I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around territory of modern North New Zealand approximately on 1400.


Your profession was seaman, dealer, businessman, broker.

No tak - bo przecież wszyscy wiedzą, że w XIV/XV wieku na Nowej Zelandii Maori mieli już własne giełdy, pośredników w interesach, byli biznesmenami etc. xP Pewnie budowali także drapacze chmur, a w 1421 wylądowali na Księżycu.

Your brief psychological profile in that past life:

Natural talent of psychologist, you knew how to use the opportunities. Cold-blooded and calm in any situation.

O, pasuje do mnie! Zaraz... Przecież podałem fałszywą datę.

Lesson, that your last past life brought to present:

Your problem -- to learn to love and to trust Universe. You are bound to think, study, reflect, develop inner wisdom.

To pogrubione pasuje do mnie, ale to niepogrubione - już nie (swoją drogą, co to za obsesja panująca w kręgach osób interesujących się ezoteryką? Kochaj to, kochaj tamto...)... No tak, tylko jak może pasować, skoro to fałszywa data?

Ogółem - test to stek bzdur. Oczywiście wszystkie tego typu testy zostały w całości oparte tylko i wyłącznie na wyobraźni autora/jego widzi-mi-się, ale w tym przypadku autor nawet się nie starał, aby to coś miało ręce i nogi, przez co test nie sprawia nawet wrażenia, że mógłby być prawdziwy.

@Ringëril:
Nie za bardzo rozumiem - nie dostrzegam nic zabawnego w skrypcie, który generuje tekst na podstawie podanej daty.

#10

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around territory of modern South of Latin America approximately on 000.

Your profession was dancer, singer, actor.


Najlepsze zawody jakie mogą być ;)

#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Tekeeus:
Taki długi wywód, a wydaję mi się, że każdy wie o tym, że to tylko zabawa xD
Samo ustalanie wcielenia po dacie urodzin.
http://www.msnbc.msn.com/id/11545564/ - według tej strony co minutę rodzi się ok. 261 dzieci czyli według prostego równiania 24*60*261 = 375840 dzieci dziennie.
Czy to oznacza, że tyle osób miało to samo wcielenie ileś tam lat temu? xD

#12

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around territory of modern Ontario approximately on 800.

Your profession was warrior, hunter, fisherman, executor of sacrifices.

Your brief psychological profile in that past life:

You always liked to travel, to investigate, could have been detective or spy.

Lesson, that your last past life brought to present:

You should develop your talent for love, happiness and enthusiasm and to distribute these feelings to all people.

A mi takie coś wyskoczyło. Nie co pokrywa się z prawdą ale nie do końca. :D
Jedna wielka ściema ;d



#13

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around territory of modern South of Latin America approximately on 000.

Your profession was dancer, singer, actor.


yhm...mówi mi czasami, że jestem cholerykiem nic na temat ognistego temperamentu nie słyszałam;)

edit Bobek czyżbyśmy byli tą samą osobą ;]?



#14 Gość_Szej-hulud

Gość_Szej-hulud.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziwne to jakieś. Okazało się, że żyłem w 650 roku w Jugosławii xD Byłem wojownikiem, rybakiem, polowałem na zwierzęta - straszny materialista był ze mnie ^^"

#15

Dam_Son.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.

You were born somewhere around territory of modern Izrael approximately on 1675.

Your profession was seaman, cook, carpenter.

Your brief psychological profile in that past life:

Natural talent of psychologist, you knew how to use the opportunities. Cold-blooded and calm in any situation.

Lesson, that your last past life brought to present:

Your problem -- to learn to love and to trust Universe. You are bound to think, study, reflect, develop inner wisdom.



Ciekawee.... heh, te wiadomości są chyba uniwersalne i każdy może znaleźc w nich cząstkę prawdy o sobie...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych