Skocz do zawartości


Zdjęcie

What the hell is this?


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#16

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie kolejny tajny projekt, aby zatkać kanały i zrzucić winę na Irak, i pod pretekstem ataku na infrastrukturę miejską wszcząć wojnę.

A tak na poważnie, to ciekawe co to jest. Mi się kojarzy z "glutem" z pogromców duchów...ale raczej na hmmm, 98% jest to coś z ziemi, no chyba że obcy postanowili się ujawnić i doszło do pierwszego kontaktu z rozumną cywilizacją... :D

EDIT:
Jakby co, to filmik grzeje już miejsce na moim dysku, gdyby był usunięty pod pretekstem "naruszenia" czegoś tam, to można znowu wrzucić

trzeba się "zabezpieczać" :D bo może fajna sprawa z tego być.
  • 0



#17

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak pisał Mylo, sonda się chwieje. poza tym, w którym miejscu organizmu jest taka pusta rura, po której dnie płynie woda???

To coś skojarzyło mis się z grą "Doom 3", tam też były takie paskudztwa...

W ściekach pływają różne świństwa, kto wie, czy jakiś robal nie dostał się do kanału, znalazł opakowanie po "Krecie", pożarł pozostałości specyfiku i zmutował. A może naukowcy wyrzucili to "coś" do kibla, spłynęło rurą do kanału i tam się zadomowiło? To bardziej prawdopodobne niż larwy kosmitów. Szkoda, że tego nie rozcięli, a może zrobili to, może nawet wzięli do siebie, tyle że tego na filmie nie pokazali.
  • 0

#18

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka sonda po prostu nie ma żadnego wysięgnika, pewnie jakby mieli możliwość zabrania takiego czegoś do badań - zrobiliby to. Przeszkodą jest że sondy ściekowe mają tylko koła i kamerke, i żywcem nie ma jak tego pobrać. Trzeba by było zbudować jakąś modyfikowaną wersje robota, a to już nie takie łatwe i tanie.
  • 0



#19

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ah... to tłumaczy czemu tego nie rozcięli. Jednak są też inne sposoby na zbadanie tego czegoś. Można by paru naukowców w skafandrach "wpuścić w kanał". Oni wyjęliby ten kokon na powierzchnię i sprawdzili cóż to takiego, potem ku uciesze naszych forumowiczów opublikowali swoje badania np. na onecie.
  • 0

#20

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak, na życzenie kilku ludzi którzy obejrzeli ten filmik. Musieli by zrobić "remont" kanalizacji. Takie rury to nie mają 2 metry średnicy.. więc 'normalnych rozmiarów' naukowcy by tam nie weszli. Chyba że byś tam chciał spuścić krecika-naukowca.
  • 0



#21

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja do takiego paskustwa nie podszedłbym w żadnym skafandrze, wiadomo czym to się żywi, może skafander nic nie pomoże... A tak w ogóle w dzisiejszych czasach wyciągnięcie jakiejś "purchawy" z kanału nie powinno stanowić problemu tym bardziej że to Ameryka ( bo tam mają wszystko) ...



Może na pomorzu pomoże. ; )


Dzięki za info o byku:) mylo
  • 0



#22

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wiadomo czym to się żywi, może skafander nic nie pomorze...


Oświeć mnie:D
  • 0

#23

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmmm.... o ile się nie mylę, to coś baaardzo podobnego było w serialu "Łowcy koszmarów" (nie znam niestety angielskiego tytułu). Nie jestem na sto procent pewien, ale mam wrażenie że to jest po prostu fragment jednego z odcinków:p
  • 0

#24

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

może skafander nic nie pomorze...


Może na pomorzu pomoże. ; )
  • 0



#25 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

te kokony to mi bardziej wyglądają na konkony xD z których coś się wylęgnie ...

cos podobnego


  • 0

#26 Gość_ParalyserX

Gość_ParalyserX.
  • Tematów: 0

Napisano

jak pisał Mylo, sonda się chwieje. poza tym, w którym miejscu organizmu jest taka pusta rura, po której dnie płynie woda???

Nie wiem, nie znam się na tym :P

Filmik bardzo ciekawy, nie wygląda na fake. Tylko czemu ta kamera się tak dziwnie rusza? Tak jakby to jakiś robot eksplorował ten kanał ściekowy


Bo są takie roboty, poszukują pęknięć instalacji ściekowej właśnie za pomocą kamery.

Teraz mnie naszła taka myśl: Czy ten robot to nie mogła to być sonda wprowadzona do organizmu jakiegoś stworzenia, np. w przewodzie pokarmowym albo coś? A te "kokony" to np. jakieś guzy, narządy czy coś...


Robot wyraźnie porusza się samodzielnie, nie za pomocą sondy w jakimś kanale ciała. Zwróć uwagę że jego ruchy są pewne i takie "robotowe". Sonda się trzęsie.


Chyba faktycznie macie rację - coś takiego mi przyszło do głowy i nic na to nie poradzę :lol
W każdym razie strasznie dziwne i ciekawe stworzenie. Ciekawe, czy ktoś to zbada na poważnie... no i opublikuje wyniki badań.
  • 0

#27

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie mam pojęcia co to może być, chociaż interesuję się zwierzętami to coś takiego widzę pierwszy raz w życiu 0o szukałam nawet w encyklopedii... na początku myślałam że to jakieś raczydło sfilmowane w organiźmie ale potem wyraźnie widać że to są kanały ściekowe. chyba reaguje to coś na światło. uznałabym to za gatunek koralowców, gdyby nie to że są to przecież bioindykatory-niezwykle wrażliwe na zanieczyszczenia. chyba najbardziej prawdopodobne jak na razie że są to jakieś wirki albo żachwy ale to bardzo naciągane. nie mam pojęcia co to jest 0o
  • 0

#28

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

te kokony to mi bardziej wyglądają na konkony z których coś się wylęgnie ...

cos podobnego


Megalityczny fejk. Już sam fakt że kręcili to japońce dla mnie dyskredytuje prawie wszystko (nacja stawiająca modele mechów z anime w skali 1:1 w środku miasta - 12 metrów wysokości).
  • 0



#29 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

wiem dlatego myśle że to też fejk....
  • 0

#30

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze skojarzenie: Mózgi na ścianach!
Wydaje mi się że to jakiś mięczak ale zauważyłem coś ciekawego:
Gdy robot podjeżdża do tego czegoś to zaczyna się kurczyć/ stara sie wcisnąć bardziej w szczelinę. Może reaguje na światło?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych