Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demon z Dover


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ludzie !!!!!!!! nikt z was nie oglądał Star Trek!? Przecież on może mieć usta na brzuchu, albo gdzie indziej . Na pewno jest to zwierze, albo obcy. sdoomed2.gif

AHAHAHAHAHHA no niezle porownanie koles. Za duzo telewizji. To jak z mojim kolega tylko ze on za duzo gra na kompie :P
  • 0

#32

mrx1.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mój pierwszy post na tym forum, jednakże tematyką "potworów" starałem się zainteresować :) Ale wgłębienie się w temat nastawiło mnie bardzo sceptycznie, bo:
1. Nigdy nie ma dokładnych zdjęć potworów/duchów - zawsze jest rozmazane "coś" albo szkic.
2. Nigdy nie ma czegoś namacalnego co by pozostało po potworach/duchach np. jakiś ząb czy kawałek skóry - wiadomo, zrobiono by testy i by wyszło, że to ząb świni tak naprawdę.
3. Zawsze są tylko świadkowie. Czasem świadkowie mówią tą samą wersję, ale np. jak ja bym chciał rozprzestrzenić wieści o fałszywym potworze to bym wziął z 7 osób z mojej klasy, które by były chętne na wykonanie takiego "planu" i byśmy po prostu uzgodnili jedną wersję co do wyglądu , a tajemniczą otoczkę każdej opowieści ze "spotkania" to już każdy by sam sobie wymyślił. I byśmy spreparowali taką samą historię, jeśli nie lepszą :) .

A więc skoro tak łatwo to spreparować to pewnie 100% ( tak, dokładnie 100%, nie żadne tam 99% ) zostało w ten sposób zrobione.

Dobra, ale jeśli nie można na tym forum "nie wierzyć" to mnie tylko nie banujcie, bo bym chciał jeszcze sobie poczytać :)

Dobra idę dementować dalsze historie :P
  • 0

#33

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba zrozumiale i logiczne ze ,,nigdy nie ma" dokladnych zdjec potworow i duchow i ze sa tylko swiadkowie - zazwyczaj swiadkowie sa przypadkowi i nie spodziewaja sie tego, co maja zobaczyc i watpie, zeby kazdy wszedzie chodzil z aparatem lub kamera w rekach na wszelki wypadek, gdyby zobaczyl ufo i aby mogl zrobic mu zdjecie. Co do spreparowania zdarzenia - nie badz naiwny ;] klamstwo wyszloby szybciej niz zdazylbys sie obejrzec (sadzisz, ze nikt nie powiazalby ze soba grupki kolegow i to jeszcze z tej samej klasy z bujna wyobraznia). Historia nabiera sensu gdy dane stworzenie zostanie zobaczone przez ludzi od siebie niezaleznych.
  • 0

#34

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Viatora ma racje. Zadawają świadkom pytania daleko związane z tym co mogli usalic by sprawdzic ich wiarygodnosc.
  • 0

#35

mrx1.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba zrozumiale i logiczne ze ,,nigdy nie ma" dokladnych zdjec potworow i duchow i ze sa tylko swiadkowie - zazwyczaj swiadkowie sa przypadkowi i nie spodziewaja sie tego, co maja zobaczyc i watpie, zeby kazdy wszedzie chodzil z aparatem lub kamera w rekach na wszelki wypadek, gdyby zobaczyl ufo i aby mogl zrobic mu zdjecie. Co do spreparowania zdarzenia - nie badz naiwny ;] klamstwo wyszloby szybciej niz zdazylbys sie obejrzec (sadzisz, ze nikt nie powiazalby ze soba grupki kolegow i to jeszcze z tej samej klasy z bujna wyobraznia). Historia nabiera sensu gdy dane stworzenie zostanie zobaczone przez ludzi od siebie niezaleznych.


No dobra, ale może nie brałbym z klasy ( może tylko ze 2-3) , ale np. kilku ze znajomych, którzy mieszkają w innej częsci miasta.

Co do zdjęć to nie wiem w jaki sposób brak dokładnych zdjęć jest logiczny i zrozumiały :P Mi musicie tłumaczyć wszystko jak debilowi, wtedy może coś zrozumiem :D Bo ja np. jak robię coś ze swojego aparatu to wszystko jest dobrze, jeśli robie BARDZO na szybko to czasem jest ostrość nie na to co chciałem, ale bez przesady. Nie są to jakieś niewyraźne kropki z czułkami :P



Viatora ma racje. Zadawają świadkom pytania daleko związane z tym co mogli usalic by sprawdzic ich wiarygodnosc.


Podaj przykłady takich pytań. Na pewno bylibyśmy na to przygotowani, byśmy uzgadniali to kilka godzin, kolory naszych ubrań dokładne zachowanie "potwora" kąt oświetlenia, jego sposób poruszania. Poprostu wszystko ;]

Dodatkowo nie wiem kto by nam zadał te pytania? Policja? Milicja :P ? Faceci w czerni ? Krystyna z gazowni?
  • 0

#36

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na przykład co byś odpowiedział gdyby zapytali się ciebie o której godzinie spotkałeś potworka.
  • 0

#37

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na przykład co byś odpowiedział gdyby zapytali się ciebie o której godzinie spotkałeś potworka


No wiesz, watpie zeby gosc ktory zobaczyl ducha pomyslal o tym ze ma spojrzec na zegare:P

Viatora ma racje. Zadawają świadkom pytania daleko związane z tym co mogli usalic by sprawdzic ich wiarygodnosc.


Ale zazwyczaj i tak w to nie wierza, bo zazwyczaj z duchami jest tak samo jak z nasza wyobraznia...wyobrazamy sobie duchy a poznije widzimy je bo chcemy je widziec: :P
  • 0

#38

mrx1.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na przykład co byś odpowiedział gdyby zapytali się ciebie o której godzinie spotkałeś potworka.


To byśmy na pewno uzgodnili, bym powiedział, że wyszedłem z domu dużo wcześniej, więc było już mocno po 18, ktoś inny ( niby niezależny odemnie ) powiedziałby ok w pół do siódmej itd.
  • 0

#39

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mrx naprawde sadzisz, ze takie smieszne klamstwo by sie nie wydalo? W dzisiejszych czasach specjalisci dochodza przyczyny smierci czlowieka majac do dyspozycji same jego szczatki - ale to troche inny dzial, poza tym podlaczyc takich delikwentow pod wykrywacz klamstw i juz cie maja. Gdyby jacys specjalisci naprawde sie zainteresowali historia kilku chlopcow na pewno by doszli, czy to sciema czy prawda, no chyba ze nie opublikowalbys swojej historii na wieksza skale a jedynie poopowiadal kolezankom z osiedla to moze by i uwierzyly.
  • 0

#40

mrx1.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mrx naprawde sadzisz, ze takie smieszne klamstwo by sie nie wydalo? W dzisiejszych czasach specjalisci dochodza przyczyny smierci czlowieka majac do dyspozycji same jego szczatki - ale to troche inny dzial, poza tym podlaczyc takich delikwentow pod wykrywacz klamstw i juz cie maja. Gdyby jacys specjalisci naprawde sie zainteresowali historia kilku chlopcow na pewno by doszli, czy to sciema czy prawda, no chyba ze nie opublikowalbys swojej historii na wieksza skale a jedynie poopowiadal kolezankom z osiedla to moze by i uwierzyly.


Ale wlasnie jak jest sprawa o zabojstwo to sprawe badaja prawdziwi specjalisci, a jak bym takie cos opowiedzial to prawdziwi spece nie przyjada bo wiedza ze takie bzdety nie istnieja.

Tych historii tez pewnie nikt nie sprawdzil , tylko poszla internetowa plotka.
  • 0

#41

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No właśnie mojo. Gdyby podał godzine to by było wiadomo że kłamie. O to mi chodziło
  • 0

#42

Luck K.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tego co przeeczytałem na tym forum to wynika że istoty obce wychodzą tylko w nocy :/
  • 0

#43

kumpelos.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czasem pojawiają się także za dnia - np. w Rosji na placu wylądowało UFO i wiele osób widziało obcych (mówili o tym kiedyś na Discovery Science) :ufo:
  • 0

#44

Kornelia.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobne do stwora z tego filmiku
  • 0

#45

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten film to fake. Był już na forum.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych