Skocz do zawartości


Zdjęcie

Płeć - dodatkowa informacja pod avatarem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak najbardziej coś takiego powinno być i szczerze powiedziawszy dziwię się ,że tego nie ma. O ile dobrze pamiętam swego czasu było. A może to na innym forum? Hmm...<myśli>

Mnie zazwyczaj nie mylą z facetem a nawet jeżeli to jakoś niespecjalnie się tym przejmuję. Bardziej razi mnie gdy ktoś zwraca się do mnie per "Anna Mert", nie lubię po prostu wszelkich przeinaczeń nicków.
Sama jednak źle się czuję nie wiedząc jak do kogoś się zwrócić (wczytuję się wtedy w tekst osoby wyszukując końcówek am-em lub sprawdzam płeć w profilu). Symbol przy nicku byłby tu dużym ułatwieniem.



#32

Profundis.
  • Postów: 92
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też wyszukuje te końcówki, admin się wypowiedział i w sobote zacznie działac i happy.Moim zdaniem do zamknięcia.

#33

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ana Mert ja chyba ostatnio tak strzeliłam -_- sory moje niedopatrzenie, jak zawsze coś przekręce. Sathik z tego co zauważyłam pierwszy się poddenerwowałeś, ale już spokój z tym. Mam nadzieje, że znaczki zostaną niedługo dodane i skończy się problem ;)



#34

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem kobietą ^^ i wybieram ikonkę w kostiumie kąpielowym, dwuczęściowym. Może być w kolorach :
- granat + biel,
- czerń,
- czerń + odcienie szarości ~_~, oki?



#35

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cóz, podpisuje się pod tym pomysłem rękoma i nogami, mała modyfikacja a rozwiąże sporo nieporozumień, (o których już wcześniej wspominano).

#36

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Good idea :) ... Przydało by się i wszystko jedno czy jakiś znaczek czy napis.. wystarczyła by literka "M" lub "K" gdzieś na pewno uda się wcisnąć...



#37

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przydałoby się coś takiego. Zrobiłem takie sobie symbole z z tego znaczka, który pokazuje czy ktoś jest online czy nie:

Dołączona grafika - kobieta
Dołączona grafika - mężczyzna
Dołączona grafika - nie wiadomo

Sugeruję, by potencjalny znaczek znalazł się na wysokości nicku po lewej stronie :)
Na przykład tak:

Dołączona grafika

Podejrzewam, że admin nie będzie miał nic przeciwko :P

#38

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ikonki oznaczające płeć już są w serwisie. Można je zobaczyć chociażby w zakładce "użytkownicy". Wyglądają tak:

Dołączona grafika - chłopak
Dołączona grafika - dziewczyna
Dołączona grafika - nie wiadomo

Wystarczy je tylko dać obok nicka.



#39

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Byłoby fajnie, gdyby były widoczne od razu obok nicka - tak jak zasugerował Illurico. :)

#40 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Ależ są widoczne obok nicka - kliknijcie na nick jakiegoś usera i będzie to widać, chociażby u Ana Mert (wybacz, ale nie wiem, czy to się odmienia ^^")

#41

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jednakże nie każdemu się chce klikać na nick osoby, w szczególności jak się czyta temat mający kilkanaście stron i który cieszy się nad wyraz popularnością :)



#42

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Też uważam, że powinno to być widoczne bez klikania :)



#43

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mi tam zwisa i trzepocze na wietrze. Jak chcę się dowiedzieć jakiej ktoś jest płci to klikam na nick. Jak nie zaznaczył, to do mnie pretensji mieć nie może. Jak to będzie widać koło nicka przy poście, to whatever.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych