Skocz do zawartości


Zdjęcie

Płeć - dodatkowa informacja pod avatarem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Indoctrine, jeśli ta osoba narzekała na opcjonalny znacznik płci, to znaczy że miała dość specyficzny problem :mrgreen:

#17

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zmień nick zobaczymy czy problem pozostanie ;] Jeśli tak możesz mnie zbić. Ludzie odwiedzają forum, po to by czytać posty, a nie odwiedzać profile. Może pomyliłaś stronkę, np z fotka.pl?

Nie musisz być niemiły, wiesz? Forum jest nie tylko po to by czytać. Tutaj posty piszą ludzie, nie maszyny, i jakieś zasady kultury obowiązują. Nie będę zmieniała specjalnie nicka, by być jeszcze bardziej rozpoznawalna. Taki jaki mam obecnie mi się podoba. Zwracanie non stop uwagi na swoją płeć jest denerwujące, a dodatkowy opis pod avatarem chyba nie zabierze zbyt dużo miejsca. Skoro jest przestrzeń na ikonę nagród i statusu, można obok wstawić jeszcze jedną.

@down koniec dyskusji. Nie mam ochoty prowadzić dłużej rozmowy w takim tonie. :]

#18

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie wiem, może muszę? A złamałem jakieś zasady netykiety? Jakie? Chodziło mi o to, że problemem ewidentnie jest twój nick. Tylko tyle. Tak jesteś taka rozpoznawalna... Nie wiem czy zauważyłaś, ale jest kilka wyjść, zmiana nicku, napis w sygnaturze"Jestem Kobietą!!" itp. Widocznie lubisz na siebie zwracać uwagę. Mi by taki znaczek płci nie przeszkadzał.

#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak najbardziej jest to do zrobienia. Wezmę się za to przy przerabianiu profilu ok. soboty.



#20

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh, no Altaire, wiedziałem, że to ty najprędzej założysz taki temat, bo najczęściej przypominasz ludziom, że by nie pisali do ciebie jak do faceta. Wcale ci się nie dziwię, żeby nie było ;) Ja jak kiedyś zobaczyłem jak kogoś upominasz to zapamiętałem sobie, ale wszystkich dziewczyn nie spamiętam :D Więc te znaczniki są potrzebne.



#21

Oski_m.
  • Postów: 88
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez długi czas byłem przekonany że admin jest kobietą.

#22

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może zmienić znaczek obecny na znaczek płci? wiecie te kółeczka z strzałeczkami i krzyżykiem ;p

#23

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przykro mi Sathik, ale ja nie mam zamiaru zmieniać nicka tylko dlatego, że komuś nie chcę się raz kliknąć na profil.



#24

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem.

#25

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sathik, oczywiście Ciebie może nie obchodzić to, czy mówią do Ciebie z końcówką 'aś' czy 'eś'itd. ale forum jest dla użytkowników, nie odwrotnie i jeśli są propozycje malutkich zmian to w czym problem ? ;)
Autorka tematu nie zaproponowała zmiany kolorystyki strony forum na różowy, bo będzie to się zgrywało z kolorystyką ścian w jej pokoju.
Malutka postać pod nickiem to chwilka roboty i sprawa załatwiona ;)

#26

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wystarczy zmienić ikonki "dostępności użytkownika" na takie:
Dołączona grafika
i będzie po kłopocie :mrgreen:



#27

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem.


Nie chce być niemiły, ale wyluzuj troszeczke, bo takie 'wojny' o głupoty są bez sensu ;)

#28

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem o co mu chodzi... zgryźliwy jest strasznie. Może wstał lewą nogą. :lol Bobek - moje ściany w pokoju są białe. :]

Skoro zmiana ma być wprowadzona, temat uważam za zamknięty. Z góry dziękuję. :)

#29

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok jak dalej nie rozumiecie to wytłumaczę ;]
Spójrzcie na to z szerszej strony. Ludzie zawsze uważają, że coś tam przez innych. Altaire i livin mają problem, że mylą ich płeć i oczekują, że użytkownicy powinni odwiedzać ich profile. Chciałem tylko wytłumaczyć w czym tkwi problem. Jak dalej nie rozumiecie, to prościej się nie da. Przecież nigdzie nie napisałem, że jestem przeciwko tym zmianom, nie napisałem zmieńcie nicki, a nawet: "Mi by taki znaczek płci nie przeszkadzał." Chodziło mi to, że pomysł jest dobry ...

Ja tam się z nikim nie kłóciłem. Kobiety uznały moje posty za atak, a i Bobek...

#30

Profundis.
  • Postów: 92
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem pod wrażeniem, że z takiej głupoty potrafiliście sie pokłócic, naprawde. Po prostu nicki nie zawsze wskazują na płec. Np.: mój raczej wskazuje, poza tym też myślałem że główny admin to kobieta :-) później się rozczarowałem :-/ :mrgreen:

P.S. Altaire spokojnie, chyba lepiej by było znac płec drugiej osoby bez zmiany nicku, ja nie mam nic przeciwko nickom takim jakich sobie ktoś zażyczy, nie każdy chciałby się nazywac powieszmy Lucas03030203 bo reszta zajeta, a z tą płcią to spoko sprawa, jeżeli ktoś będzie czuł się dyskryminowany to będzie do wyboru więcej opcji :-) poza tym dowiedziałem się że jesteś z tego samego miasta co ja i gdybyś miała zaznaczoną płec odrazu by było wiadomo z kim się rozmawia ( i od razu milej :-p ), to podobnie jak z wiekiem- czesto sprawdzam w profilu żeby wiedzięc jak mam mniej więcej się zwracac.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych