Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepsza armia w historii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już zabieram się ostro do pracy. Jako że mam wciąż wolne mam zamiar pisać od rana do wieczora. Przepraszam, nie wszystko niestety zależy od nas i od naszej woli :)
  • 0



#17

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To czekamy na kolejny wpis :) (przypominam, że na dokonanie wpisu jest 14 dni, po przekroczeniu tego limitu, niestety będą punkty karne).
  • 0



#18

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety musiałem mieć drobną przerwę w pisaniu (niezależną ode mnie), ale wziąłem się ostro do roboty i wpis powinien się ukazać jeszcze dziś, albo krótko po północy :)
  • 0



#19

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczająco długo przeciągałem tą debatę... za długo. Uległem iluzorycznemu wrażeniu, że jestem w stanie pogodzić ją z obecnym rozkładem dnia, jak już powiedziałem iluzorycznemu... Nadkładałem pracę z wpisem ponad życie prywatne, ponad jedyny czas wolny który mi został, ponad osoby mi bliskie a mimo to nie jestem nawet w połowie. Do póki debata rozgrywała się na arenie czasu wakacyjnego, bezproblemowo radziłem sobie z wpisami a jeżeli jakoś nadużywałem czasu to zawsze o tym wspominałem i nadrabiałem zaległości. Jednakże czas powstać i obnażyć prawdę. Czuję się niezmiernie sfrustrowany, jednakże jestem zmuszony przerwać jej kontynuowanie. Frustrację pogłębia fakt, iż to pierwsza rzecz jaką postawiłem sobie za cel a której nie potrafiłem godnie doprowadzić do końca. Szczerze przepraszam, po prostu nie jestem w stanie pogodzić pracy, edukacji i konkursów na które wysyła mnie szkoła... zresztą można to wydedukować po mojej aktywności na forum. Cholera nawet na to brak mi czasu... Przepraszam użytkowników iż zgoła jednej z ciekawszych debat na forum nie jestem w stanie dokończyć. Przepraszam Aquilę, dla którego ta debata była tak samo interesująca i ciekawa jak dla mnie, choćby ze względu na fakt iż obaj lubujemy się w historii. Również chciałem przeprosić za niedociągnięcia i błędy stylistyczne na przestrzeni debaty z mojej strony. Pozostaje bezapelacyjne iż Aquila w sposób doskonały wywiązał się z swojego stanowiska w debacie, jego fascynacja Rzymem pokazała zarówno mi jak i czytelnikom potęgę tego imperium. Potęge pod względem militarnym, choć jestem pewien że o całości historii rzymskiej Aquila byłby w stanie napisać książkę, przy której Mahabharata wyglądała by jak ulotka zostawiana w skrzynce na listy, przez dzieciaki chcące zarobić. Jako iż uważam, że Aquila na przestrzeni debaty znacznie górował nad moją osobą, chciałbym aby przerwanie debaty nie wiązało się z jej oceniam do momentu wpisów dotychczasowych. Cóż skazańcy mają ostanie życzenie, tak więc i ja proszę by Aquila otrzymał zasłużony status zwycięzcy w tej debacie.

Haniu, Cisz czy kto tam teraz odpowiada za debaty... oddaję się na waszą łaskę, jeżeli uważacie iż moje wycofanie się z debaty jest godne pokarania, nie mam nic przeciwko byście nałożyły na mnie regulaminowy okres zakazu udziału w forumowych debatach. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, że tak wyszło...
  • 0



#20

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno nie znajdziesz choćby dwóch, trzech wieczorów w ciągu tych 2 tygodni? Szkoda byłoby tak to zostawić... To już tylko jeden wpis - bo na zakończenie wystarczy tylko kilka zdań. Naprawdę, szkoda kończyć w ten sposób...
  • 0



#21

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Postaram się... ale nie oczekujcie zbyt wiele.
  • 0



#22

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego proponuję dać Nihilistowi czas i zrezygnować w tej sytuacji z jakichkolwiek kar za spóźnienie. Wydaje mi się, że debata jest dobrze pisana (a już na pewno w ostatecznej wersji będzie zawierać parę ciekawych rzeczy) a mieliśmy już takie [rzestoje z powodu wyjazdów, że nie zaszkodzi poczekać trochę dłużej. W końcu nikomu z czytelników się chyba jakoś specjalnie nie śpieszy, żeby już koniecznie zobaczyć jej zakończenie.

Dlatego proszę o wyrozumiałość a Nihilista o jednak przyłożenie się do pracy. Rodzina/znajomi/dziewczyna nie ucieknie, kilka wieczorów można poświęcić na przygotowanie wpisu. A im szybciej się skończy debata, tym szybciej będzie się miało wolny czas dla innych :)
  • 0



#23

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, by debata została zakończona na tym etapie. Tak niewiele brakuje do jej finalizacji i mając na względzie dobro czytelników tego fascynującego tematu przychylam się do propozycji Aquilii :]
  • 0



#24

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wpis jest już prawie gotowy, ostatnie dociągnięcia i opisy, w najgorszym wypadku do wtorku go zamieszczę. Po prostu wypadło mi kilka spraw w ciągu dwóch ubiegłych dni, które powinny być wolne...
  • 0



#25

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko jest ok - czekamy. Potem będzie już nawet lepiej niż z górki - to będą ostatnie metry przed finiszem :)
  • 0



#26

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tydzień minął, ale mieliśmy wyłączone forum, więc ocena będzie jeszcze dziś, czy jutro?
  • 0



#27

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na ostateczny werdykt sędziowski trzeba jeszcze trochę poczekać, gdyż nie wszyscy sędziowie ocenili debatę.
  • 0



#28

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gratuluje, z problemami, ale jednak dotrwania do konca debaty, tak jak pisalem w ocenie sedziowskiej szkoda, ze "Aleksander nie mial czasu ustawic falangi...", ale i tak wg. mnie debata warta przeczytania. Kawalek historii, ktora czyta sie lekko i przyjemnie...
  • 0

#29

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Debata była wspaniała. Dziękuję Aquilo, wczoraj miałam niewątpliwą przyjemność zabłysnąć wiedzą o legionach w męskim gronie znajomych. I to jest bezcenne ;) Debata była jednostronna troszkę, ale za to przecudownie ciekawa. Szalenie czytelnie skonstruowana, intrygująca i mimo że "maniak" naprodukował takie długaśne teksty, to czytało się je świetnie i bez cienia znużenia czy zniecierpliwienia.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych