Skocz do zawartości


Zdjęcie

STARE KULTOWE BAJKI I SERIALE !!


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#31

vril.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A o tym to zapomnieli ;) :



#32

ksiezniczka.
  • Postów: 36
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A Sally pytam?! Gdzie jest Sally ;)

http://www.youtube.c...feature=related

#33

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A to pamiętacie? "Czy boisz się ciemności?" (jak było to sorry)





#34

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ha! Przypomniało mi się jeszcze pare bajek. Nie widziałem ich w tv, tylko miałem na VHS.

Birdman

Galaxy Trio (nie mogłem znaleźć intra, więc dałem odcinek który pamiętam :P

Johnny Quest

Hehe teraz widze, jaką dziecko może mieć wyobraźnie xD



#35

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwię się, że nikt tego jeszcze nie wrzucił - kultowe "Co ludzie powiedzą" z Hiacyntą i Ryszardem Bukiet. :) http://www.youtube.c...oludziepowiedza cały kanał na yt

#36

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uwaga, fani! MacGyver powraca.

obg68xhav5f6.jpg
foto. cdn-static.denofgeek.com

Superzaradny agent Fundacji Phoenix po ponad dwóch dekadach powróci na małe ekrany - zapowiedziała amerykańska stacja telewizyjna CBS.

Serial ma pokazać MacGyvera o 10 lat młodszego od tego, którego możemy pamiętać z modnego u nas na początku lat 90. przygodowego tasiemca. Dowiemy się zatem m.in., jak potrafiący zrobić wszystko z niczego bohater trafił do Pheonix i gdzie nabył swoje nieprzeciętne zdolności konstruktora.

Obecnie trwa casting, który ma wyłonić aktora, który wcieli się w kultowego bohatera granego do tej pory przez Richarda Deana Andersena. Czy serial przyniesie nowemu odtwórcy MacGyvera sławę taką jak poprzednikowi, dowiemy się po emisji pierwszej pilotażowej serii przygód. Czy będą kolejne, twórcom podpowie jej oglądalność.

Scenarzystą tego swoistego prequela o MacGyverze jest dramaturg Paul Downs Colaizzo, producentem Henry Winkler, który pracował przy oryginalnej serii.

Za realizację całości odpowiadać ma zaś James Wan, reżyser m.in. pierwszej „Piły” (2004) oraz ostatniej, siódmej części serii „Szybcy i wściekli” (2015).



Niezależna.pl

"Z Archiwum X", "Twin Peaks", "MacGyver" - oooho, czekam na "Na wariackich papierach" ;]

Szalone lata 90-te. . . ;) ;) ;)

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 04.02.2016 - 15:19




#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Macgyver jeden z moich ulubionych seriali. Teraz też czasami zobacze jakiś odcinek bo puszczają niekiedy na tvs. Ciekawe czy ta nowa wersja dorówna poprzedniej bo może być ciężko, zależy jakiego aktora znajdą. Bo nowa wersja nieustraszonego była wyjątkowo słaba.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 04.02.2016 - 17:50




#38

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Macgyver jeden z moich ulubionych seriali. Teraz też czasami zobacze jakiś odcinek bo puszczają niekiedy na tvs. Ciekawe czy ta nowa wersja dorówna poprzedniej bo może być ciężko, zależy jakiego aktora znajdą. Bo nowa wersja nieustraszonego była wyjątkowo słaba.

Przeważnie druga wersja jest gorsza. Przynajmniej ja tak mam, każdą bajkę czy serial, który pamiętam z pierwotnej wersji był lepszy od kolejnych. Pewnie sentyment ma też znaczenie.





#39

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zobaczyłem kilka odcinków tego nowego MacGyvera. Nudne , stary Mac wciągał ten niestety nie. Poza tym serial był nadawany w latach 80. Skoro więc ta nowa wersja ma pokazywać go jako jeszcze młodszego to powinno się ją dostosować do czasów jakie wtedy były i do poziomu rozwoju techniki na tamte czasy. Natomiast oni wykorzystują wszelkie dostępne nowinki technologiczne, nawet łączenie przez video-rozmowy.
W starym macgajwerze jego przygody były często z różnymi ludźmi. W nowym to widzę wciąż tego samego typa który mu towarzyszy.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych