Skocz do zawartości


problem po zmianach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
74 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Illurico odśwież porządnie i sprawdź na pierwszej ikonie - forum. Czy o to chodziło?

No no, ładnie :) To jest to

Czekam na resztę ikonek. A i mały plusik też na zachętę ;)

#47

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poszłabym dalej ... ze złudzeniem - przestrzeni i odległości ... najmniejsze ikony umieściłbym centralnie, boczne powiększałyby się na zewnątrz. Efekt zwiększania i zmieszania można uzyskać grą cieni. Ale przecież twórca zna te triki.



#48

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A mi się podoba :). Muszę przyznać, że ikonki są ładne i dopracowane, a po najechaniu podświetla się napis "docelowy". Wg. mnie jest dobrze ;).

Myślałam że jestem kabinie lotów międzygwiezdnych @_@

Moje pierwsze wrażenie było podobne >.<



#49

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jest GIT ;) przez to podświetlanie skrótów chyba się każdy połapie, nawet nowy użytkownik..GJ!!



#50

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

HA! Moje sprawne oko zauważyło, że podczas podświetlania pierwszej ikonki widoczny jest obrazek pod tekstem, a na wszystkich pozostałych podświetlenie zasłania obrazek ^^ osobiście wolę to pierwsze.

#51 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

HA! Moje sprawne oko zauważyło, że podczas podświetlania pierwszej ikonki widoczny jest obrazek pod tekstem, a na wszystkich pozostałych podświetlenie zasłania obrazek ^^ osobiście wolę to pierwsze.

To jest celowe. Eurycide chciał w ten sposób zobrazować pomysł jednego z użytkowników polegający ja półprzezroczystych ikonach.

#52

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No i pierwsza jest fajniejsza.

#53

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nowe info. Wieczorem sprawdzałam jak stronka teraz wygląda na telefonie: ikon wcale nie widać, strona jest jakby ucięta od góry i zaczyna się od napisu "Zalogowany jako:".
Przynajmniej nie ma problemu z rozjechaniem strony ani z jej kasochłonnością ale jakby ktoś chciał wejść do którejś z zakładek podlinkowanych pod tymi ikonami to będzie miał biedę. Ale tego raczej się nie naprawi. Sprawa obsługi systemu w jakim zostały obrazki stworzone bo zwykły html i jpg to to nie jest a opera mini w telefonie różności typu flash czy java nie obsługuje.



#54

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie denerwuje nieklikalny górny baner z logo.



#55

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i pierwsza jest fajniejsza.


Wszystkie będą w stylu pierwszej.

Nowe info. Wieczorem sprawdzałam jak stronka teraz wygląda na telefonie: ikon wcale nie widać, strona jest jakby ucięta od góry i zaczyna się od napisu "Zalogowany jako:".
Przynajmniej nie ma problemu z rozjechaniem strony ani z jej kasochłonnością ale jakby ktoś chciał wejść do którejś z zakładek podlinkowanych pod tymi ikonami to będzie miał biedę. Ale tego raczej się nie naprawi. Sprawa obsługi systemu w jakim zostały obrazki stworzone bo zwykły html i jpg to to nie jest a opera mini w telefonie różności typu flash czy java nie obsługuje.


Nie zgodzę się, strona działa w telefonie i wygląda (działa) tak samo jak na PC:

Dołączona grafika

Obrazki nie są co prawda w .jpg ale są w .png :) I tak, nie ma tu grama skryptów ani flasha (choć na początku zamierzałem zrobić we flashu, ale uznałem, że będzie za ciężko) poza czystym htmlem i stylami.

Mnie denerwuje nieklikalny górny baner z logo.


Da się zrobić. Gdzie miał kierować odnośnik?



#56

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zgodzę się, strona działa w telefonie i wygląda (działa) tak samo jak na PC:

Ciekawe. Na operze mini nie widać tych obrazków. Widocznie tamta przeglądarka nie jest do końca dopracowana.
Sprawdzę wbudowaną fabrycznie przeglądarkę w telefonie...fige, tu strona wygląda okropnie. Białe tło, niebieskie odnośniki i tyle. Wygląda na to ,że ta przeglądarka automatycznie ustawia stronę "na telefon komórkowy".

O, znalazłam odpowiednią opcję w ustawieniach.

Faktycznie, strona wygląda teraz prawie jak na komputerze. Ale obrazki zajmują półtora ekranu (tak, że muszę 2 razy przewinąć stronę w dół żeby zobaczyć treść posta). Chyba wolę wersję w operze mini czyli bez tych obrazków. Jedyny odnośnik jakiego tam używam(getnew) mam w zakładkach więc nie ma problemu.



#57

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Da się zrobić. Gdzie miał kierować odnośnik?


http://www.paranorma...dex.php?act=idx



#58

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niby pierdoła ale, przy przyznawaniu reputacji na dole jest angielskie "go" mogłoby być coś po w naszym języku :)

#59

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

niby pierdoła ale, przy przyznawaniu reputacji na dole jest angielskie "go" mogłoby być coś po w naszym języku :)

Np, "dajesz" albo "jazda" :D

#60 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Go, brzmi lepiej niż idź.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych