Skocz do zawartości


problem po zmianach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
74 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Siema. Wdze ,że zostały wprowadzone zmieny na forum ,jednak teraz nie moge znaleść zakładki "nowe posty".
Czy jest jeszcze takowa ?

#2

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mój asystent - nowe posty

Jednak moim zdaniem jest to rozwiązanie o wiele mniej wygodne, niż poprzednio, dlatego proszę o przywrócenie tej opcji w pierwotnej postaci.

#3

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem...ale klikam 3 ikonkę od lewej i mi pokazuje... "get new"



#4

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trochę to dziwne.



#5

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Stara wersja "nowe posty" wg mnie byla znacznie bardziej czytelna i latwiej dostepna bo odrazu z zakladki...

Edit: Trzecia ikonka to jest to co bylo, wiec jest wporzadku czyli czytelnie.
Tylko moze jakies opisy do tych ikonek?

#6

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też wnoszę za przywróceniem poprzedniej wersji. Ta mnie odrzuca... Może dlatego, że nawigacja jest porównywalna wielkością co do nagłówka i niszczy jego urok. No i ten panel osobisty pod spodem... totalnie rozjechany, jakby znalazł się nie w tym miejscu co trzeba. ;)

Poza tym, nie można się połapać co gdzie jest. Po najechaniu myszką na ikonkę nie wyświetla się żaden opis. Trzeba się poruszać intuicyjnie po nazwie adresu.

EDIT: Zauważyłam, że i nagłówek uległ zmianom... uh, zmieńcie to "inny niż myślisz" na starą wersję!

#7

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

faktycznie, trzecia ikonka działa, szkoda, że trzeba do tego dochodzić metoda klikania po kolei, lub patrzenia na adres, podpisy by się przydały, jak nie stałe, to takie, które wyświetlają się po najechaniu myszką

#8 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja nie mam z tym żadnego problemu, co więcej zmiany mi się podobają. Do odnośników już się zdążyłem przyzwyczaić, wystarczyło raz sprawdzić i teraz wszystko jest czytelne. I dobrze to wygląda.

#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

naglowek jest w fazie wdrazania, zmianie ulegnie member-bar (czyli to dodatkowe podmenu z linkami) bedzie lepiej rozmieszczone. Co do pierwszego wiersza ikon, podpisy beda po najechaniu kursorem lub na stale (to jeszcze przemysle).

Prosze o konstruktywne opinie - beda brane pod uwage.



#10

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam,

naglowek jest w fazie wdrazania, zmianie ulegnie member-bar (czyli to dodatkowe podmenu z linkami) bedzie lepiej rozmieszczone. Co do pierwszego wiersza ikon, podpisy beda po najechaniu kursorem lub na stale (to jeszcze przemysle).

Prosze o konstruktywne opinie - beda brane pod uwage.


Po najechaniu... i tak kazdy wczesniej czy pozniej nauczy sie ktora do czego przenosi, ale na poczatku nauki i dla nowych userow podpisy byly by pomocne...

#11

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Ikonka "nowe posty" - jak dla mnie jest najmniej czytelna - zmieniłabym ją na inną;
2. mniejsze ikonki lepiej by wyglądały;
3. motto - zbyt duży kontrast;
:mrgreen:



#12

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mi przeszkadza to, że pierwsza ikonka się cały czas świeci :) Jakby wszystkie się świeciły na różne kolory to byłoby ok :)



#13

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proponuje zeby po najechaniu na ikonki te sie podswietlaly. A ogolnie to fajnie wyglada :)

#14

emptY.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem, chwile po wejściu na stronę główną nie wiedziałem co się dzieje, co do czego odsyła, ale po chwili już wszystkiego się nauczyłem.

Jak dla mnie może zostać, ale dla nowych pasowałoby zrobić jakieś podpisy do "buttonów / odsyłaczy" jak kto woli.

#15

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawy pomysł, ale muszę stwierdzić, że nowe ikony są za duże. W zasadzie nie tyle za duże, co za wysokie. Sądzę, że gdyby miały tak 3/5 obecnej wysokości wyglądały by lepiej. Miło by było też gdyby ikony miały podpisy.
Co do ikony z nowymi postami, to ona działa tylko gdy jest się zalogowanym. Sądzę, że jet po prostu tam niepotrzebna.
Zamiast niej można by dać ikonkę odnoszącą do regulaminu forum.
Koperta na ikonce z danymi kontaktowymi, kojarzy mi się bardziej z PW. Może @ zamiast koperty?
A na ikonce odnoszącej do artykułów wzbogaciłbym symbol o takie poziome ślaczki czy kreski, że niby tekst tam jest (taki tam szczegół :P).


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych