Skocz do zawartości


UFO transportowane przez wojsko w Rosji


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16

ArAb.
  • Postów: 44
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja sąsiadka się prowadza z yeti na sznurku :rotfl:


Nie, bez jaj, wszystkie rządy tak bardzo zaprzeczają o istnieniu UFO, a ruscy wiozą sobie przez miasto, na lawecie, niczym nie przykryte SPODKI?
  • 0

#17

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak k'woli ścisłości - mój poprzedni post był pisany ironicznie.
  • 0

#18

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oj przecież to na pewno jakaś część do... Bóg wie czego; silosa, turbiny, jak wspomniano.


Przewóz takich ładunków odbywa się ściśle zaplanowaną trasą i jak można się domyślić - w towarzystwie eskorty. Już pomijając fakt czy to policja, pilot czy wojsko. Chociaż tu akurat różne służby same jako takie mogą pełnić funkcję pilota. Nawet szybko jadą...ano bo się trzeba uwinąć w określonym czasie.


UFO? Tak skrywana tajemnica, a tu nagle 2 latające spodki :D Dobre sobie.
  • 0



#19

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


a te niektóre filmiki można wytłumaczyć ;)


edit AlienGrey
No i jak to nagranie ma się do topicu??
Proszę trzymać się tematu.

  • 0



#20

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A pomyślał ktoś, że to są dwie części które się ze sobą łączą?;]
  • 0

#21

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie, gdzie wy tu UFO widzicie? Przecież to jakieś pokrywy od silosów a nie części pozaziemskiego statku... heh... Niedługo to patelnię za microUFO niektórzy będą brać...
  • 0

#22

sensyox.
  • Postów: 46
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dokladnie. Popatrzcie , przy kazdym transporcie wiekszych rzeczy uzywane sa samochody z ( nie wiem jak to sie nazywa) popatrzcie:

http://patrz.pl/film...aka-w-suwalkach
  • 0

#23

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie, gdzie wy tu UFO widzicie? Przecież to jakieś pokrywy od silosów a nie części pozaziemskiego statku...

No nie wiem, czy pokrywy silosów są, aż takie ciężkie, żeby je tak przewozić.
Ponoć pierwsza myśl najlepsza, mi to wygląda na nóż krążkowy ;)
  • 0

#24

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ruski się tam teraz z nas śmieją bo na prawdę przewozili prawdziwe ufo ale wiedzieli ze po cholerę je przykrywać jak i tak zaczną ludzie mówić i pisać ze to elementy silosu albo wiatraka :] Widać wzięli najlepsze rozwiązanie. Przejadą przez środek miasta z Ufo na lawetach a nikt i tak nie uwierzy. Ruski to okropnie cwany naród.. Juz ja znam tych bolszewickich drani..

Przypomina talerz, są dwa, eskortują kilkoma radiowozami bo po co robic z tego wielkie "Coś", na lawetach bo to najlepsze i najtańsze rozwiązanie, bez przykrycia bo i tak nikt nie uwierzy ze "Człowiekowi Talerz na Talerzu podadzą" więc.. Przewóz perfekcyjny :)

Amerykanie to by raczej zamknęli cały odcinek drogi, tak by poprzykrywali talerze zeby nikt ich nie widział a eskorta strzelała by do każdego kto jest "niewtajemniczony"
  • 0

#25 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

To ufo nie było.... eskorta policji i nocny transport kiedy mały ruch w miescie. Standardowy scenariusz przeworzenia dużych i drogich elementrow konstrukcyjnych, ja tam nie widze ufo.
  • 0

#26

djdamianoo.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdziwiłem sie , lecz jakos mnie to nie ruszyło. Rasa ludzka musi pojąć ze Ufo. Nol. Istnieją i odwiedzają naszą planetę , a amerykański rząd zataja wszelkie ślady..


edit AlienGrey
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych