Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koncept Dipolarnej Grawitacji - nie ma odwrotu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Również witam.
Kolejna sprawa: free energy nie istnieje - To absolutne minimum które wyniosłem z lekcji fizyki.


To absolutne zakłamanie maluczkich (nauczycieli) fizyki i kłamstwo na równi z tym, że istnieje demokracja socjalistyczna.

Niestety, wpompowali to przeświadczenie w społeczeństwo.

A prawda jest taka, że zbyt wielu udowodniło, że "darmowa" energia (pobieranie ciepła z otoczenia) istnieje. Ale dzisiaj już wiem, że musimy, jako cywilizacja zakończyć jakiś cykl (na dzisiaj wygląda na to, że Bóg tak jakoś automatycznie poustanawiał prawa wszechświata, że jak się wykańczamy, jako cywilizacja, to potem cykl następuje od nowa z lepszymi, bardziej sprawiedliwymi i mądrymi prawami).

P.S. Telekinezę wykorzystywano już ponad 2000 tys. lat temu - pytanie brzmi, dlaczego ciągle nie umiemy wdrożyć jej w społeczeństwo. Na to pytanie nie ma 3 kół ratunkowych...

pozdrawiam
  • 0

#17

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To absolutne zakłamanie maluczkich (nauczycieli) fizyki i kłamstwo na równi z tym, że istnieje demokracja socjalistyczna.

Niestety, wpompowali to przeświadczenie w społeczeństwo.

A prawda jest taka, że zbyt wielu udowodniło, że "darmowa" energia (pobieranie ciepła z otoczenia) istnieje.

Widzę, że do tego kotła, domieszał pan jeszcze politykę. To już niemal chaos. Gdybym od dłuższego czasu nie czytał tego forum, to powiedziałbym, że to (bez urazy) bełkot. Pseudonauka, polityka, religia, teorie konspiracyjne i parapsychologia. Wszystko w jednym poście. Chociaż zaczynam już dostrzegać przyczyny takich, a nie innych poglądów. Czy nie jest aby naiwne, wierzenie w udowodnienie istnienia darmowej energii, bez istniejącego dowodu na jej istnienie. Dowodu w postaci działającej elektrowni, kondensatora, baterii - czegoś co za darmo (bo w tym cała rzecz) potrafi dostarczyć energię (przy tym pomijam koła wodne, wiatraczki itp. - chociaż prąd dają jak za darmo).

Wracając do postaci pana Pająka. Jego życiorys jest bardzo oryginalny i ciekawy. Przypomina mi postać doktorka z powrotu do przeszłości. Ambicje podobnie wysokie. Ale życie to nie film.
Ps. Proszę moich zacnych nauczycieli nie wyzywać od maluczkich :P
  • 0

#18

P.Wiśniewski.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dowodu w postaci działającej elektrowni,


[ironia mode on]

butibu - to przecież jasne, że wielkie korporacje wykupują wszelkie dobrze się zapowiadające firmy działające na tym polu. Istnieją dziesiątki (setki, tysiące) relacji osób zastraszanych i zmuszanych groźbą do sprzedaży swych udziałów i technologii. A wszystko to po to, aby ONI mogli nami manipulować.

Istnieją też setki opisów technicznych takich urządzeń, generujących "niemożliwy" wg ciebie do uzyskania darmowy prąd. Poszukaj w sieci. Albo popatrz tu:

{tu jakiś link do filmiku na youtube}

[ironia mode off]
  • 0

#19

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy nie jest aby naiwne, wierzenie w udowodnienie istnienia darmowej energii, bez istniejącego dowodu na jej istnienie. Dowodu w postaci działającej elektrowni, kondensatora, baterii - czegoś co za darmo (bo w tym cała rzecz) potrafi dostarczyć energię (przy tym pomijam koła wodne, wiatraczki itp. - chociaż prąd dają jak za darmo).


"Będą patrzeć, a nie zobaczą..."

Jeśli urządzenie, zwane Zhang Heng Seismograph sprzed prawie 2000 lat, które opierało się na "chi" czyli telekinezie, działało i miało się dobrze, jeśli grzałka z Pakistanu, Grzałka Davey'ego nie może być wdrożona do produkcji od 65 lat (Peter Davey ma teraz 93 lata!) - Nicola Tesla skończył jako żebrak i zrobiono z niego wariata - a ponad 1200 patentów przejęła CIA, jeśli Rosja od ponad 60 lat bada telekinezę, telepatię, magię, robi dokładnie to samo co tajne służby USA (i pewnie innych krajów też), jeśli Stalin i Hitler mieli swoich doradców od okultyzmu, jasnowidztwa i starożytnych artefaktów, jeśli Hitler chciał zbudować pojazd na kształt dzisiejszego ufo, jeśli katedry akademickie są pełne ludzi tak zamkniętych na prawdę jak Pan, jeśli Inkwizycja (ówczesna "nauka") wymordowała setki tysięcy, a może nawet miliony ludzi, aby NIE zajmowali się przypadkiem tym, co w ich światopoglądzie nie miało prawa istnieć, jeśli Lucjan Łągiewka nie ma racji ze swoim pędnikiem i lokomotywką, jeśli setki, tysiące ludzi wynalazło od nowa to samo (free energy), jeśli Perły Ludzkości cierpiały za darmo.

Jeśli faktycznie dzisiejszy świat to ten, o który Nam chodzi - to Boga faktycznie nie ma.

No chyba, że On jest - tylko działa w inny sposób, niż wmawiają Nam religijni politycy i guru - chyba, że wszystko musi być zakryte a dążenie do prawdy wypracowywaną w mozole cnotą.

Wie Pan, jak trudno obronić się przed stwierdzeniami: "gdybym nie był na forum od początku to uznał bym coś za wariactwo"?

ZAWSZE jest łatwo rzucić zza winkla trepem albo kamieniem.

"Zastanów się, zanim rzucisz we mnie i Nas Kamieniem Ignorancji,
bo może się okazać, że wkrótce to Ciebie dopadnie Skała Hipokryzji."


Istnieje ZBYT wiele dziedzin, ZBYT wiele "zbiegów" okoliczności, aby pominąć to, co faktycznie się dzieje.

Internet dał ludziom siłę, siłę wymiany energii, myśli. To obosieczna broń, jakiej dostarczył Bóg umęczonej ludzkości.

Bóg wręcz INTERNETEM można powiedzieć, spoliczkował wszystkich, którzy sprzeciwiali się prawdzie. Skoro pazerność, pieniądze, chciwość stały się napędem ludzkości - to niech ta chciwość stanie się przyczynkiem do budzenia się prawdy. Internet powstał, a szczególnie się rozwinął w wyniku pazerności - bo ktoś sobie wykombinował, że będzie można na tym zarobić miliardy - i tak jest de facto! Nie przewidzieli jednak, że Internet to niekontrolowane (na razie) medium.

Cenzura na razie działa na stronę WWW.ZBAWIENIE.COM - nie można od ponad tygodnia na nią normalnie wejść, trzeba to robić przez bramkę proxy.

A więc KTOŚ na głównej bramie polskiej usunął możliwość wchodzenia na tę stronę.

Wie Pan, dlaczego dzisiaj nie mamy prądu przesyłanego bez użycia kabli, jak chciał Tesla? Bo Edison i "naukowcy" oraz korporacje go zniszczyły.

Mam nadzieję, że, chociaż nie mam zbytnich umiejętności, to uda mi się chociażby, albo komukolwiek zbudować Grzałkę Davey'ego i szeroko rozpropagować, aby wreszcie ludzie otworzyli oczy.

Pozdrawiam i dziękuję za dyskusję.

Dominik
  • 0

#20 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Sugerowałbym opuszczenie pseudonaukowego szamba i uaktualnienie poważnej wiedzy w tym zakresie.


Nazywasz szambem wiedzę studiowaną przez Platona, Arystotelesa, Da Vinci i Keplera - Twój wybór ignorancie.
Powiedz więc może wszystkim jak Twoje szambo tłumaczy eksperyment De Palmy z 1974r.
Dołączona grafika
Dla nieznających angielskiego - wystrzelono z tą samą siłą i pod tym samym kątem dwie identyczne kulki - jedyną różnicą była ich prędkość obrotowa - jedna kulka się nie kręciła, druga była rozkręcona do prędkości 27 tys obrotów.
Ta kręcąca się poleciała WYŻEJ i DALEj i upadła SZYBCIEJ niż druga...

Sądzę że odpowiedzi raczej nie będzie, bo Twoje szambo ignoruje niewygodne pytania (w stylu dlaczego ciało człowieka po śmierci robi się lżejsze?).
Tak samo jak nie odpowiesz mi skąd się wzięły na Ziemi alfabety, dlaczego są reprezentacją obrotu złotej spirali:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
lub odpowiesz jakimś bełkotem z którego będzie wynikało że alfabety powstały przypadkiem :mrgreen:
Jak widzisz Dan Winter to tłumaczy bardzo ładnie, ale Ty w tym życiu raczej nie zrozumiesz o co temu Panu chodzi...
pozdrawiam
  • 0

#21

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nazywasz szambem wiedzę studiowaną przez Platona, Arystotelesa, Da Vinci i Keplera - Twój wybór ignorancie.

Nie. Pseudonaukowym szambem nazywam to, co przedstawiają pokazywane przez Ciebie filmiki. Na temat konkretnych poglądów powyższych filozofów i naukowców się nie wypowiadałem. Proszę, nie przypisuj mi słów, których nie jestem autorem.


Powiedz więc może wszystkim jak Twoje szambo tłumaczy eksperyment De Palmy z 1974r.
Dołączona grafika
Dla nieznających angielskiego - wystrzelono z tą samą siłą i pod tym samym kątem dwie identyczne kulki - jedyną różnicą była ich prędkość obrotowa - jedna kulka się nie kręciła, druga była rozkręcona do prędkości 27 tys obrotów.
Ta kręcąca się poleciała WYŻEJ i DALEj i upadła SZYBCIEJ niż druga...

Moje "szambo" tłumaczy to efektem Magnusa - doskonale poznanym, opisanym i zupełnie zwyczajnym zjawiskiem z zakresu dynamiki płynów.

Poniżej wykres zależności trajektorii lotu piłki od jej prędkości wirowania:
Dołączona grafika
Prawda, że analogiczny z Twoim? ;)
A jak Twoja wyższa wiedza to tłumaczy?

Sądzę że odpowiedzi raczej nie będzie, bo Twoje szambo ignoruje niewygodne pytania (w stylu dlaczego ciało człowieka po śmierci robi się lżejsze?).

Proszę, podaj mi chociaż jeden przykład badań z tego zakresu, których wyniki można uznać za statystycznie istotne.

Tak samo jak nie odpowiesz mi skąd się wzięły na Ziemi alfabety...

Lingwistyka dość dokładnie ewolucję języków i alfabetów wyjaśnia.

... dlaczego są reprezentacją obrotu złotej spirali lub odpowiesz jakimś bełkotem z którego będzie wynikało że alfabety powstały przypadkiem

Złotej spirali powiadasz?

Tak na szybko nasunęły mi się dwa pytania:
1) Dlaczego w tej spiralnej reprezentacji alfabetu łacińskiego brakuje liter r, s, t, u, v, w, x, y, z?
2) Z którego wymiaru należy patrzeć, żeby w tych poniższych esach-floresach dostrzec kolejno litery m, i , l, h?
Dołączona grafika
Z wieloma innymi literami też jest niemały problem. Gdyby nie podpowiedzi...
  • 0



#22

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wie Pan, jak trudno obronić się przed stwierdzeniami: "gdybym nie był na forum od początku to uznał bym coś za wariactwo"?

ZAWSZE jest łatwo rzucić zza winkla trepem albo kamieniem.

"Zastanów się, zanim rzucisz we mnie i Nas Kamieniem Ignorancji,
bo może się okazać, że wkrótce to Ciebie dopadnie Skała Hipokryzji."

Jeżeli poglądu nie da się obronić, to jest to argument za tym, że ten pogląd jest mylny. Łatwość z jaką potrafię zbyć jakąś 'prawdę', świadczy o bzdurności tej 'prawdy'. Takie postawienie sprawy nie ma nic wspólnego z ignorancją. Gdybym pana zignorował to nie zabrałbym głosu. Nie zignorowałem tematu, bo zirytowało mnie to, że ktoś chce potwierdzać teorie Pająka innymi nie sprawdzonymi teoriami. Zresztą nadal mnie to irytuje :/
Życzę panu powodzenia przy budowie grzałki Davey'ego. W końcu, są na tym świecie rzeczy, które się naszym filozofom nie śniły :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych