Skocz do zawartości


Zdjęcie

..::Mr. Makbet::..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wybiło mi 300 postów, więc to chyba najlepszy moment by się przywitać :P

No to tak o sobie, nazwano mnie Arek... jestem dość młody. Urodzony w niebiesko - białej stolicy wielkopolski, tak więc istotę Boga, zastępuję mi Kolejorz ;)

Co lubię?
Ładne dziewczyny, czytać książki do moich zamiłowań należy filozofia... Lubię Mango, eghem limonkę ^^ i lubiącego placki Cashpointa, pamiętasz mnie w ogóle ?

Czego nie lubię?
Nie lubię głupszych od siebie, bo zawsze uważałem ludzi podporządkowujących się jakiejś religii tudzież systemowi za idiotów, nie lubię mądrzejszych od siebie, mogę ich szanować i uważac za swe wzorce, ale nie będę ich lubił bo są mądrzejsci odemnie. Nie lubię chrześcijan, bo to banda egoistów modlących się o to i tamto, chociaż chyba ich rozumiem jak wracałem do domu widziałem czadową blondi, czy warto się modlić o to by ją zaliczyć? - myślę, że trzeba... Nie lubię "braci" ateistów//niewierzących bo ciągle gadają o Bogu, popadając w schizofrenia nie można mówić o czymś czego nie ma. Nie lubię ludzi na równej płaszczyźnie intelektualnej co ja... nigdy nie lubiłem konkurencji, ja jestem jeden niepowtarzalny... Nie lubię cyganów, żerują na społeczeństwie...

Nie lubię siebie, bo mam za wiele wymagań co do siebie a za mało z nich spełniam. Nie lubię pedałów, co innego lesbijek... może być coś fajniejszego, niż dwie śliczne laski miziające się na łóżku? - ja między nimi. Nie lubię Afryki, bo przez nich hamuję się rozwój ogólnoświatowy....Nie lubię brzydkich dziewczyn, schorzenie po tatusiu :P Nie lubię pustych lalek... albo nie, lubię je... Nie lubię kościoła bo zarabia na idiotach(to o was) Nie lubię Cię, bo tracisz cenny czas swojego życia na czytanie moich wypocin.

Nie jestem jakimś tam super kimś, nie posiadam żadnych specjalnych zdolności... zawsze zazdrościłem innym, którzy je mają... zawsze chciałem śmigać PSIBallami jak postacie z DB :P Nie jestem ani kryształowym dzieckiem, ni indygo... jednakże zazdroszczę wam, bo zapewne co drugi z was jest... Nie jestem zbytnio miły, zawsze byłem pełen szacunku do tych co umieją być mili dla wszystkich... ale nie umiałem im tego okazać ;p

Marzenia?
Nie posiadam marzeń, strata czasu... co innego cele, które to sobie stawiam i do których dążę. Chociaż mam jedno, zawsze chciałem być trenerem pokemonów... poprzez swe użytkowanie na forum spotkałem kilka ciekawych okazów, szykuję pokeballe

Tak więc witam ;)



#2

Profundis.
  • Postów: 92
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cynizm i dystans to co lubię, ale Ciebie zaponielubiłem. :mrgreen:

#3

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za to lubisz nielubieć.



#4

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lubię mądre osoby, z którymi można nawiązać jakąś dyskusję tudzież polemikę... nie cieszy mnie rozmowa z "idiotą" chociaż i dla takich staram się być tolerancyjny ^^



#5

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj.

#6

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lubię Mango, eghem limonkę ^^


ojeeeeeeeeej :*

zawstydziłam sięęęęę :D widzę, że mamy wspólne zainteresowania :D

#7

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

widzę, że mamy wspólne zainteresowania biggrin3.gif


Też lubisz ładne dziewczyny :P ?



#8

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lubię Mango, eghem limonkę

Może coś zaiskrzy ?



#9

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może coś zaiskrzy ?

Ja nie mam nic przeciwko... chociaż zależy ile nasza owocowa dama ma lat :P

Profil mówi, że 20... więc trochę nie na rękę bo ja w LO dopiero ;) Chyba, że Limonka jest jedną z zakompleksionych 14-latek, które chcą być fajne na siłę zawyżając swój wiek :P

Limonko zostań moją "paranormalną" kochanką :P



#10

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

avatar mowi sam za siebie, napewno nie ma 14.

#11

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Egh mick... to było coś na kształt prześmiewczej ironii



#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mr. Makbet - hi hi hi ... ^^, dużo czasu poświęcasz konfrontacji z tym co nie lubisz. Niektórym to zostaje, i z młodych gniewnych stają się starymi wk....mi ^Y^.
Witaj.



#13

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cybersex!

piona Makbecie!:]

PS. Ten opis troche sztuczny- to tylko moje odczucie, ale jakos tak hmm.. postaraj sie!!:D- spoko spoko

#14

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj młody gniewny hehe :)

#15

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pół dnia wczoraj piłem, to z kumplami to samemu.. ( nie jestem alkoholikiem :P) tak więc będąc trochę przymulony, spłodziłem taki pseudofilozoficzny i cyniczny opis ;)

A z cyberseksu nici, limonka mnie olewa ;(

(Zamkną nam temat w końcu :D )




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych