Skocz do zawartości


Zdjęcie

Studium nad autentycznością piktogramów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#76

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz, rozbieranie kuchenek mikrofalowych itp. to raczej zalatuje teorią spiskową. A nasz przywódca? Walczy z opozycją... kręgami w zbożu? Leppera już nie ma...



#77

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pamiętaj że teoria spiskowa Leppera okazała się być prawdą...

Nie wiem czym to mogliby ludzie robić ale na pewno większości tych wzorów nie uda się dokonać opisywanymi wcześniej metodami. Deska i sznurki są niewystarczające zwłaszcza w nocy i gdy nas czas goni.
  • 0

#78

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak te teorie, że to ludzie są bardzo fajne. Jak się powie, że noc to za mało to powiedza, że mogli robić dłużej. Jak powiesz, że jak robili dłużej to ktoś musiał to widzieć, to Ci powiedzą, że na odludziu robili, itp, itd. :D

A prawda jest taka, że większość piktogramów powstaje nagle, a wiele z nich jest na posesjach czy blisko dróg/zabudowań. Oczywiście nikt nie widział ekipy ze sprzętem, która sobie tworzy piktogram jakiś tam czas. Albo może im zapłacili za milczenie?:D Większych bzdur nie słyszałem. Aha i pewnie jeszcze mają sprzęt do idealnego zaginania zbóż i wytwarzają tam promieniowanie.

Zaraz pewnie ktoś mnie odeśle do strony tych całych croppesrsów czy jak im tam...niech zrobią publicznie lub nagrają i będzie po sprawie...aha, no tak zapomniałem, że przecież oni chcą, żeby to była tajemnica, żeby ludzie myśleli, że to obce cywilzacje. :(
  • 0



#79

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Te pajace co się przyznają do robienia kręgów to jakiś kabaret musi być. NA 100% zrywają boki ze śmiechu jak piszą, że "OO MY TO ZROBILISMY" a inteligencja mówi wtedy " WIDZICIE?? TO NIE OBCY A CZŁOWIEK" Aaahah :D Szkoda tylko, że nie dokumentują :D Moze ja się zaczne przyznawać do piktogramów, będę miał niezły polew z pospólstwa
  • 0

#80

Liberum.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spora część piktogramów jak pewnie sporo osób wie ma powiązania z piramidą iluminatów i może tym warto się zainteresować?
  • -1

#81

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli autentyczność kręgów będziemy oceniali po tym "że wzór jest tak piękny i skomplikowany" to możemy polec. Tutaj macie film pokazujący jak w kilka godzin w nocy wygniatacze stworzyli układ kilkunastu kręgów z fraktalem w środku:

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych