Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Bristol (Wielka Brytania)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Choć artykuł i film ukazał się dopiero dzisiaj,wzbudza już nie małe kontrowersje wśród internautów i światka ufologicznego.
Otóż niejaki Andy Hadlington zamieszkujący w południowo-zachodniej Anglii (Bristol),w niedzielne popołudnie z okna własnego biura filmuje niezidentyfikowany obiekt,lecący bezgłośnie ,z małą prędkością w niewielkiej odległości od autora filmu.
Smaczku dodaje fakt,iż pan Hadlington jest współtwórcą gier komputerowych.
Niektórzy twierdzą,że sprytny Anglik sam zmontował swój filmik choć on sam zapiera się,że to co sfilmował jest jak najbardziej autentyczną i niepodważalną sprawą.
Sami oceńcie,do której wersji jest Wam bliżej.

Artykuł pochodzi z tej strony http://www.telegraph...er-Bristol.html



  • 0



#2

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No widzę, coś tam przeleciało, dyskowy obiekt. Jednak skoro talerz leciał tak nisko, ktoś inny tez powinien go zobaczyć...
  • 0

#3

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie, przy odpowiednim nachyleniu światła i właściwej gamie tego światła, padającej na obiekt, mógł on być widoczny tylko z jednej strony, którą sfilmował Pan Andy.

Niewidzialność, jak wskazują naukowcy, jest sprawą zmiany kierunku światła wokół przedmiotu, tak więc całe światło kontynuuje bieg, zamiast skupiać się na przedmiocie. Sprawozdania sugerują użycie w tym celu użycie wysoce przezroczystego materiału. Nawet jeśli obserwator spoglądałby na przedmiot, zobaczyłby tylko to, co znajduje się za nim.
  • 0



#4

neon38.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To UFO w tym filmiku wygląda i porusza się dosyć podobnie co w tym filmiku http://www.youtube.c...player_embedded
  • 0

#5

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle, że przy filmiku jaki podałeś... ktoś nawet nie trudził się by zatuszować to iż jest to fake
  • 0



#6

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi wygląda to na fake. skoro widział to na tak niskiej wysokości to czemu filmik jest tak krótki? ja bym wybiegł na ulicę, ew. do innego okna i dalej polował na ufo. po drugie nikt oprócz niego nie widział obiektu. wygląda też na to że obiekt zawisł sobie centralnie nad dachem i łaskawie czekał aż pan andy włączy kamerę.
  • 0

#7

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie, przy odpowiednim nachyleniu światła i właściwej gamie tego światła, padającej na obiekt, mógł on być widoczny tylko z jednej strony, którą sfilmował Pan Andy.

Niewidzialność, jak wskazują naukowcy, jest sprawą zmiany kierunku światła wokół przedmiotu, tak więc całe światło kontynuuje bieg, zamiast skupiać się na przedmiocie. Sprawozdania sugerują użycie w tym celu użycie wysoce przezroczystego materiału. Nawet jeśli obserwator spoglądałby na przedmiot, zobaczyłby tylko to, co znajduje się za nim.


Człowieku patrz co czytasz... to tyle w kwestii widoczności UFO.

Z alternatywą iż jest to FAKE ameryki nie odkryłeś 95% doniesień i filmów o UFO to fake
  • 0



#8

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie mam pojęcia co chciałeś udowodnić, ale to że na coś pada światło nie znaczy że to coś jest niewidzialne. oczywiście jeżeli trzymać się twojej teorii to możliwe że ktoś mógł to zauważyć ze "strony andy'ego".


Z alternatywą iż jest to FAKE ameryki nie odkryłeś 95% doniesień i filmów o UFO to fake


dobra, nie odkryłem ameryki, wyraziłem tylko swoją opinię. i po co się czepiasz?
  • 0

#9

neon38.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Makbet prosze Ciebie bardzo przeczytaj najpierw to http://www.nike24.pl/tr3b.html . Mi chodziło że to mogło być UFO stworzone w Area 51 przez amerykanów.
  • 0

#10

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od tysięcy lat, nawet i w starożytnym Egipcie przepowiadano o pozaziemskich cywilizacjach jakie rzekomo w czasach ostatecznych mają nawiedzać ziemię. Chodzą też pogłoski o tzw. przypadkowym zestrzeleniu obiektu UFO podczas trwania II Wojny Światowej.

Co do faktów iż w naszych czasach UFO staje się codziennością i można je zobaczyć prawie w każdym zakątku świata, twierdzimy iż pierwszy obiekt jaki został przypadkowo zestrzelony, był dla owych naukowców wzorem do produkcji masowej ilości tego typu obiektów latających, które rzekomo mają świadczyć o tym że to UFO a nie nowoczesny sprzęt szpiegowski.



Sorry, wierzysz w to...? Powiem, że takie twierdzenia wręcz obrażają fenomen UFO. Zamazując ich mistycyzm i zastępując go tanią teorią konspiracyjną. Noen, siedzę w tematyce UFO of kilku ładnych lat, więc nie musisz mi czegoś poświadczać... a i właśnie z tego iż tak bardzo mnie to interesuję, jest we mnie tyle sceptycyzmu co do nagrać, zdjęć czy opowieści. Wymieniona powyżej teoria jest tylko ujmą dla świata ufologicznego.

Ufo o jakim nadmieniłeś, to tak zwany Alien Reproduction Vehicle, lecz ten nawet nie oderwał się od ziemi w początkowym stadium. Późniejsze udoskonalenia pozwoliły podnieść mu się na wysokość 1,5 m nad Ziemią. Masz link do tematu: http://www.paranorma...showtopic=10144

A do sprawy Roswell nie ma po co wracać, bo przez ostatnie kilkadziesiąt lat powiedziano już wszystko ;)
  • 0



#11

neon38.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy ja napisałem że wierze? Ja tylko pokazałem z kąd to wziąłem.
  • 0

#12

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh mogli się już postarać o trochę lepszy fejk...
  • 0

#13

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy ja napisałem że wierze? Ja tylko pokazałem z kąd to wziąłem.


"Skąd" jeśli łaska ;)
Jeżeli chcesz kilka fajnych stronek o tematyce ufologicznej to mogę poręczyć ;) albo pomęcz dj_cinex'a :P

Alien, zamknij temacik... bo się wyczerpał :P
  • 0



#14

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam nie widzę dysku tylko płaski obracajacy się trójkat. Przypomina mi obiekt określany jako TR-3B ASTRA.
  • 0

#15

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

skoro widział to na tak niskiej wysokości to czemu filmik jest tak krótki? ja bym wybiegł na ulicę, ew. do innego okna i dalej polował na ufo. po drugie nikt oprócz niego nie widział obiektu.


Jest krótki, ponieważ z pewnością dalej nie było nic ciekawego. Obiekt schował się za innymi budynkami co uniemożliwiło mu kręcenie tudzież nol'a. Możliwe, że wybiegł na ulicę, ale już nic nie zobaczył ? Jeżeli chodzi o kwestie innych świadków, nagranie jest 'świeże', może się jeszcze pojawią ?

Bezsensu jest zakładanie z góry, że to FAKE. Nie możemy tego stwierdzić w 100%.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych