Skocz do zawartości


Więzienie za groźby wobec gejów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#16

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Temat o przegięciu w jedna stronę pełen przegięć w drugą. Idiota debilizmem kretynów pogania.

#17 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Dlaczego tak brzydko mówisz o użytkownikach forum? Ostrzeżenie by ci się przydało bo jesteś bardzo niegrzeczny.

#18

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcieli tolerancji, mają. To czemu by im nie dać specjalnych praw? Tak samo się z tym dzieje jak z feminizmem. Dać palec, a wezmą całą rękę.

#19

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chcieli tolerancji, mają. To czemu by im nie dać specjalnych praw? Tak samo się z tym dzieje jak z feminizmem. Dać palec, a wezmą całą rękę.


Chcieli tolerancji a jej nie mają.
Mają za to na karku miliony homofobów, którzy najchętniej spalili by ich na stosie.

#20 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Mają za to na karku miliony homofobów, którzy najchętniej spalili by ich na stosie.



Skoro wszyscy tak mówią to musi być prawda.

#21

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spaliliby ale nie palą ;)

Tolerancja jest [o pogromach homoseksualistów jakoś nie słyszałem- może się mylę] za to nie ma akceptacji ich postawy, akceptacji sporej grupy ludzi (w tym mojej) nigdy nie dostaną.
I tu pies pogrzebany. Dlatego też tak głośno krzyczą i biją tolerancyjną pałką.

Auć :(



#22

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat o przegięciu w jedna stronę pełen przegięć w drugą. Idiota debilizmem kretynów pogania.


Trudna sprawa...muszę Ci przyznać rację :roll:

Dołączona grafika


Tylko czemu zawsze to przeciąganie wychodzi koścą dla normalnych ludzi ? Jakoś nie widzę opcji na prawo....owszem jak podają media jeden z braciszków studiował prawo.....a drugi o dziwo sprawiedliwość :mrgreen:



#23

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Spaliliby ale nie palą ;)

Tolerancja jest, akceptacji sporej grupy ludzi (w tym mojej) nigdy nie dostaną.
I tu pies pogrzebany. Dlatego też tak głośno krzyczą i biją tolerancyjną pałką.


Palą.
Palą ich słowami, które człowieka mogą doszczętnie wyniszczyć.
Myślisz, że szybka śmierć na stosie jest gorsza, niż powolna śmierć przez tysiące ludzi, którzy stoją naprzeciwko ciebie i każdy z nich wyzywa cię od takich i siakich.
Powiedz w towarzystwie o tym, że jesteś gejem a zobaczysz co się stanie.
Tony bluzgów poleciały by w Twoją strone.

Swoją droga, wolałbym dostać kulke w łeb, niż być poniżanym całe życie.

#24

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aż tak źle jest?
Nie zauważyłem żeby byli oni aż tak prześladowani jak tutaj opisujesz.

Ludzi owszem denerwują, ale tym, że domagają się specjalnych praw dla siebie, a na takie nie zasługują bo nie są w niczym lepsi- taka moja obserwacja.
O wiele spokojniej by było gdyby tyle nie krzyczeli, sami nakręcili sobie nagonkę na siebie imo i teraz coraz bardziej się w tej kupie pogrążają.



#25

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlaczego tak brzydko mówisz o użytkownikach forum? Ostrzeżenie by ci się przydało bo jesteś bardzo niegrzeczny.

Byłem bardzo niegrzeczny. Może któraś moderatorka chciałaby mnie ukarać? Kupię pejcz i kajdanki :)

#26

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie.... nie lubię gejów.... bo jak kogoś pociąga krowa- chory, dziecko- chory, ale dlaczego jak mężczyznę pociąga mężczyzna to zdrowy niby?? albo kobietę kobieta?? więc korzystając z resztek wolności słowa, na szczęście w naszym kraju prawo nie działa wstecz a ta poprawka jeszcze nie weszła w życie obrazę sobie homoseksualistów jak równych sobie wedle prawa ludzi.... a więc szanowne pedały i lesby jesteście chorzy i powinno się was leczyć jak pedofilów!!! jesteście wypaczonym rakiem który gryzie społeczeństwo!!! nigdy nie zniosę widoku dwóch facetów całujących się na ławce w parku!!! A i na koniec dodam że was a nie żydów powinno się czynić wolnymi pracą...

#27

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aż tak źle jest?
Nie zauważyłem żeby byli oni aż tak prześladowani jak tutaj opisujesz.

Ludzi owszem denerwują, ale tym, że domagają się specjalnych praw dla siebie, a na takie nie zasługują bo nie są w niczym lepsi- taka moja obserwacja.
O wiele spokojniej by było gdyby tyle nie krzyczeli, sami nakręcili sobie nagonkę na siebie imo i teraz coraz bardziej się w tej kupie pogrążają.


Nie chodzi o prześladowania masowe coś a'la gestapo.
Mieszkam w dosyć ciekawym mieście, gdzie jest pare osób innej orientacji.
Ludzie traktują ich nie jak równych sobie, ale jako zboczeńców, których trzeba powystrzelać.
Już używając języka potocznego - gnoją ich tak, że Cahir patrząc się na to jako osoba 3ecia, aż mnie ciarki przechodzą.

I choćby z tego powodu należą się im specjalne prawa, żeby heteroseksualiści nie czuli się wyżsi od tamtych tym, że są innej orientacji.

#28

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No niestety są ludzie i parapety. Przykro mi się robi gdy dzieje się jak napisałeś.
Mimo wszystko zasługuja na szacunek jako ludzie.

Jestem jednak za tym żeby nie przyznawać im specjalnych praw.
Gdy je dostaną inne mniej ciekawe grupy zgłoszą się z pretensjami.
Zrobi się zapewne gorsze piekiełko niż jest bo specjalne prawa są bardzo dużą w mojej ocenie dyskryminacją.
Wpadniemy wtedy w błędne koło- i tak już w nie wpadliśmy zresztą ;)



#29

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jestem jednak za tym żeby nie przyznawać im specjalnych praw.
Gdy je dostaną inne mniej ciekawe grupy zgłoszą się z pretensjami.
Zrobi się zapewne gorsze piekiełko niż jest bo specjalne prawa są bardzo dużą w mojej ocenie dyskryminacją.
Wpadniemy wtedy w błędne koło- i tak już w nie wpadliśmy zresztą ;)


Myślę, że takie prawa wyrównały by ich status społeczny.
Ludzie gnębiący ich przestali by to robić, bo bali by się konsekwencji.

Poza tym, kto uchwali specjalne prawa dla pedofilów itp ?
To już zbrodnia.
Więc zapewne społeczeństwo miało by ogromne zastrzeżenia.

To nie jest tak, że homoseksualiści dostaną takowe prawa i automatycznie z podziemia wyjdą pedofile, zoofile, nekrofile i zaczną domagać się też specjalnych praw, choćby dlatego, że homoseksualiści to całkiem odrębna grupa.
Oni nie kłócą się z prawem, ani nie popełniają żadnego przestępstwa.
Więc starajmy się ich porównywać do takich osób jak wyżej wymienione.

#30

zalew.
  • Postów: 96
  • Tematów: 11
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nikt jakos nie zauwazyl ze przepisy chroniace mniejszosci seksualne wiec np. pedofili to kalka przepisow w USA. Obecnie zmiany sa bardzo zsycnchronizowane po obu stronach Atlantyku - patrz proby ograniczenia internetu.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych