Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sumienny Pan Moderator -_-


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zwykle, nie poruszam spraw technicznych i staram się być wyrozumiały dla ekipy, ale jest coś co kuje w oczy...

Otóż nawiązuję do frasobliwości moderatora kabanoz... W temacie jakiegoś użytkownika, przyznałem mu minusa, z racji tego iż osoba, która założyła temat najwyraźniej potrzebowała słownego poparcia, a kabanoz sformułował mu odpowiedź, o treści "Idź do psychologa"... jak dla mnie zwroty typu idź się leczyć to niezbyt dobry i miły sposób, tudzież stąd mój minus.

Kabanoz najwyraźniej poczuł się urażony tą sprawą, gdyż sformułował odpowiedź w postaci minusa:

daję ci minus,odwdzięczam się. A napisałem ci żebyś poszedł do psychologa,bo chciałem pomóc,bo to jest podłoże psychiczne,a od tych spraw jest psycholog. A Zielony Kolorek ,to nie oznaka ,że jestem jakąś wróżką dobrej nadziei,tylko ja tu tylko sprzątam,więc proszę cię ,na drugi raz nie zakładaj tematu ,a jak już założysz to pomyśl przez chwilę czego oczekujesz od innych użytkowników.


Świadczy to o jego rozeznaniu na forum, skoro nie potrafi rozpoznać autora tematu od osoby, która dała mu minus...
Po za tym jego praca jako moderatora nie jest jakoś zbytnio błyskotliwa, więc napomniałem o tym w minusie. Wszak mam do tego prawo, jednakże skoro pan moderator zszedł tak nisko by dawać minus za minus, to chyba zostało naruszone jakieś moje prawo. A przyznany minus staję się bezpodstawny...

Kaban jak już podejmujesz się opcji moderatora to chociaż się z niej sumiennie wywiązuj.

Proszę o usunięcie tego minusa, z wskaźnika mojej reputacji.

Z wyrazami szacunku Arek "Makbet"



#2

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Makbet, nie masz się co bulwersować. ;)
Idź do psychologa, moglo by Cię urazić w środowisku szkolnym.
Ale tutaj takie stwierdzenie oznaczało rozwiązanie Twojego problemu.

Ja też korzystałem swojego czasu z pomocy psychologa i nie czuje się jakoś przez to jak 'wariat'.

A co do minusa to fakt faktem, że zazwyczaj ktoś kto dostanie minusa od danej osoby popada z nią w konflikt.
Popostu sobie odpuście, bo naprawdę nie ma z czego robić afery ;)

#3

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TO nie mój problem -_- TO nie był mój temat i nie mój problem !!!

Mi ten minus dynda, ale drażni mnie, że moderator schodzi do poziomu minus za minus...



#4 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli uważasz, że zostałeś obrażony, złamany został regulamin - odsyłam do wypowiedzi Euryego:
http://www.paranorma...t...0&start=180

Mi ten minus dynda, ale drażni mnie, że moderator schodzi do poziomu minus za minus...

Czyli jednak Ci ten minus nie dynda ;)

Dlaczego nie rozwiążesz tego problemu pisząc do Euryego i kabanoza? Skoro to pomyłka to nie widzę sensu zakładania nowego tematu do nagłośnienia sprawy. Chyba, że chcesz się tylko tym pochwalić, wtedy motyw rozumiem i potępiam ^^"

#5

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eru możesz zamknąć jak chcesz, nie moglem znaleźć po prostu tematu od minusów ;p



#6 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Trzeba było napisać do mnie :) Przekierowałbym odpowiednio ^^" Ja zamknąć nie mogę, więc apeluję do kogoś z uprawnieniami.

#7

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak więc proszę moderatora a przeniesienie tematu i połączenie z już istniejącym dotyczącym reputacji ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych