Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pedofile pod ochroną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#16

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszyscy (z wyjątkami) jesteście bandą idiotów. No wybaczcie, inaczej tego nie nazwę.
Ten by zakopywał, tamten oddał pod sąd arabski... Wie któryś z was kto jest prawdziwym pedofilem, a kto tylko został o to oskarżony przez gówniare która coś chciała i tego nie dostała? Odsetek kłamstw tego typu rośnie, niebawem każdy z nas będzie mógł lądować na ławie oskarżonych, bo popatrzył się na dziecko w sklepie. Tak chcecie by było?
Inna rzecz, są udokumentowane przypadki "wyjścia" z pedofilii. Ludzi trzeba leczyć, nie zabijać. Chyba, że ktoś z was się na kata pisze? Bo tyle tu czytam o miłości do bliźniego która ma wam pomóc dojść na wyższy poziom, ale jakoś jej nie widze. Czyli co? Rezygnujecie z utopii z szarakami, we wnętrzu ziemi ogrzewanym wewnętrznym księżycem na rzecz wideł i pochodni? I to jeszcze nie mając pewności czy robicie dobrze? Pogratulować kręgosłupa moralnego i pomysłu na życie.

Dołączona grafika

#17

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

He he he Ty Quidam na serio z tym kręgosłupem moralnym? Po pierwsze nikt tu nie pisze o szarakach i wyższej gęstości. Nie traktuj wszystkich jedną miarą. Po drugie leczenie z pedofili to jest rzecz z która osobiście się nie spotkałam. No chyba, że o kastracji mówisz. Co do oskarżeń to racja, są tego typu sprawy. Ale raczej wątpie aby molestowana powiedzmy no 8 latka oskarżyła wójka o pedofilie,bo nie dostała cukierka albo komputera na komunie. A co do tej bandy idiotów powiem szczerze, osobiście ode mnie dostałbyś warna, można swoje zdanie wyrazić w nieco delikatniejszy sposób tym bardziej, że nie masz o co nikogo obrażać bo nie obraził nikt Ciebie. Chyba, że idiotą dla ciebie jest osoba, która ma inne poglądy i nie boi się wymierzyć sprawiedliwości(chociażby słownie) osobom które na TO ZASŁUGUJĄ (czyt.pedofilom)



#18

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miłować powinno się osoby na to zasługujące a nie wszystkich bliźnich, to chory chrześcijański wymysł wbrew naturze człowieka ;p



#19

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wysterylizować wszystkich! Nie będzie żadnych zbrodni na tle seksualnym! W ogóle wszyscy będą spokojniejsi. Brak narządów płciowych to lekarstwo na wszystkie problemy tego świata :)

#20

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pedofilia to niewątpliwie zbrodnia.
Pedofile trwale uszkadzają psychike swojej ofiary.
Takie dziecko zamyka się w sobie, boi się być dotknięte, żyje w strachu przed otaczającym go światem.

Więc niech nikt nie mówi, że ochrona pedofilów to dobre rozwiązanie.
Kiedy dorosły człowiek ma pociąg do dzieci, sprawia zagrożenie.
Zagrożenie tego typu, że wkońcu jego pragnienie może obrócić się w czyn.
Czyn, który zniszczy życie dziecku i jego rodzinie a także mu samemu.

Pedofilia nie jest dobra i nigdy nie podepne ją pod różnego typu legalne dewiacje jakie wyprawiają dorośli ludzie ze zgodą wszystkich uczestniczących.
Pedofilia to rodzaj szkodliwej dewiacji.


Wysterylizować wszystkich! Nie będzie żadnych zbrodni na tle seksualnym! W ogóle wszyscy będą spokojniejsi. Brak narządów płciowych to lekarstwo na wszystkie problemy tego świata :)


Judass, mowa jest o pedofilach a nie o jak to ująłeś 'wszystkich'.
Chciałbyś paść ofiarą pedofila ?
Gdybyś padł to co byś myślał o takiej osobie ?
Życzył byś mu dobrze ?
Wątpie.

#21

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie związek faceta w wieku 25 lat z piętnastolatką to nie tyle pedofilia sensu stricte, co po prostu chory, szkodliwy dla dziewczyny układ. Najzdrowszym rozwiązaniem byłoby podniesienie ustawowej granicy dopuszczającej współżycie, wtedy nie było by pomyłek typu "a bo ona wyglądała jak..." Dziwi mnie, czemu piętnaście lat upoważnia do uprawiania seksu, natomiast nie daje praw wyborczych, możliwości zdobywania uprawnień zawodowych czy nie zezwala na wyrobienie prawa jazdy, licencji pilota itp. Chodzi o odpowiedzialność, jednak mamy do czynienia z potężnym paradoksem. Otóż według ustawodawcy nastolatek nie jest dojrzały na tyle, aby móc podejmować odpowiedzialne decyzje i przedsięwzięcia, czyli jest... dzieckiem. Ustawa nie zabrania jednak dziecku dopuszczania się czynów wymagających o wiele większej odpowiedzialności niż prowadzenie samochodu czy samolotu. Chodzi oczywiście o założenie rodziny, prokreację i sztukę wychowania nowego obywatela. Przecież prawo domyślnie zezwalając na seks nieletnich zezwala również na jego efekt, czyli ciążę.

Pedofilia to zaburzenie psychiczne dotykające sfery seksualności, i da się je leczyć. Pedofil to nie jest człowiek normalny TYLKO ze źle skierowanym popędem, ale RÓWNIEŻ ze źle skierowanym popędem. Choroba ma początki w dzieciństwie, jest zbiorem zaburzeń które w efekcie źle kierunkują popęd seksualny. To kilka różnych schorzeń, których skutkiem ubocznym jest właśnie pociąg do dzieci. Choroba jest groźna i nieleczona rozwija się, dochodzą nowe symptomy. W efekcie słyszymy o zabójstwach na tle seksualnym. Wina jednak leży właśnie w tych, którzy chowają chorych psychicznie do więzień, zamiast skutecznie ich leczyć. To, że problemu nie widać, nie oznacza że on nie istnieje.



#22

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Raz, licencje pilota możesz robić mając 16 lat (kruczek prawny, ale jest).

Dwa, co to za ostrzeżenie? Czy zarzucenie komuś choroby genetycznej która powoduje iż dana osoba moze nie być zdolna do podejmowania odpowiednich decyzji jest złe? Bo jak tak to musze złożyć pozew przeciwko nauczycielom w szkołach, np na wf często się takie rzeczy słyszy.Chyba, że tu idzie o coś co opisze w punkcie "trzy".

Trzy, nie znasz badań leczących pedofilów? Nie słyszałeś o nich? Myślisz o kastracji? Dokonaj wobec tego przeszczepu mózgu, najlepiej na sobie. Pedofilia jest dewiacją, ale dewiacją psychiczną, możliwa do leczenia. Nikt się nie rozpisuje o leczeniu pedofilii, bo po co? Lepiej ich "kastrować", nie? Wasze słowa świadczą o tym jakimi ludźmi jesteście. Nie ważne w co wierzycie i komu. Każda postawa ludzka (z małymi wyjątkami, które, o zgrozo, też się leczy) z definicji powinna być dobra. Jakie tu widzimy dobro? Czym różnicie się od bandy wieśniaków palącej zielarkę, bo może być czarownicą? Jasne, źle się słucha prawdy o swoich poglądach, dlatego pewno znów dostane warna. To mi akurat lata w takim momencie.

Cztery, nie wyobrażasz sobie ośmiolatki kłamiącej w ten sposób? Rozczaruje Cie. Mój znajomy wylądował na 24 w areszcie na wrocławskim Rakowcu, bo odmówił swojej podopiecznej (teraz już bratanicy) wymarzonej sukienki na komunie świętą. Małolata twierdziła że doszło do stosunku (!), problem w tym że kolega miał wypadek motocyklowy, jeszcze przed poznaniem jej matki. Jest impotentem (nawet bardziej niż impotentem, jeśli mogę to tak nazwać) i nawet jakby chciał to nie mógłby NIKOGO zgwałcić. Co wyznała małolata przyparta do muru? Że takie rozwiązanie podsunęła jej w szkole koleżanka, która mieszka w rodzinie zastępczej. Opisała jej co i jak mówić i komu.
Jaki z tego morał?

PS Uprzedzam durne pytanie "czemu o tym nie słyszałem?", medialne polowanie na pedofila jest ciekawsze niż niewinny facet zamknięty z kibolami, bo córeczce się zachciało sukni za 2000 zł. M.

#23

Nymphaea.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam dziewczynę, która jako trzynastolatka była wykorzystywana o szesnaście
lat starszego mężczyznę. Dzisiaj, mając lat szesnaście, ma ze sobą spore problemy.
Przykładowo nie daje się przytulić ojcu ani innemu mężczyźnie, który jest dużo
starszy od niej (a powiedzmy nie ma złych intencji). Rodzina ma trudności, by się
z nią porozumieć, ponieważ zazwyczaj nie chce rozmawiać o tym, co się przydażyło.
(Trudno raczej o to, żeby chciała. Kto by chciał...)
Odwiedza psychologa, sprawa w sądzie się toczy.
Biorąc pod uwagę nerwicę dziewczyny, strasznie to wszystko przechodzi, a choroba
się nasila. Skutków ubocznych jest trochę więcej...

Zważając na ten przykład (szczególnie na ten, ponieważ zdarzył się bardzo blisko),
nie bronię pedofilów, ale nie skrzywdziłabym żadnego z nich.
Kastracja, śmierć czy zakopanie żywcem nie zwróci dziewczynie zdrowej psychiki
i dawnego życia. Owszem, nie wykonując żadnej z tych trzech czynności narażamy inne
osoby na cierpienie spod rąk takiej osoby, ale gdyby każdy miał odwagę, by donieść,
w końcu złapaliby właściwą osobę, bo ileś tam niezależnych od siebie osób nie może
uknuć spisku a'la "sukienka za 2000zł". Pedofil raczej nie skończy na jednym
przypadku, a ofiara, która przynajmeniej złożyłaby zeznania "przeciwko", pomaga
sobie i przyszłym ofiarom. Wiem, że to nie jest proste, wiąże się z wieloma formalnościami,
ciągłymi pytaniami, zeznaniami, ale czasem warto. Podkreślam, że czasami, bo
z tą spawiedliwością to różnie jest. Jednak jeśli nikt nie będzie próbował, to nic się nie będzie
działo, a nikt nie będzie chodził z latarką po mieście i szukał na czole napisu "pedofil".

Co najlepiej zrobić?
Nie mam zielonego pojęcia, ale przede wszystkim n i e c h r o n i ć.
Jeden pedofil będzie takiego typu, że dzieci będą go tylko pociągać,
co samo w sobie zbrodnią nie jest.
Drugi pedofil skorzysta, co niestety wiąże się z wieloma skutkami ubocznymi dla ofiary.
Chyba nie ma jedynego, sprawdzonego i dobrego sposobu na tego typu dewiację.

Najbardziej szkoda mi tych, którzy zostają wrabiani. Małolata nie dostaje tego, co
chciała i mści się. Nawet, jeśli oskarżony ostatecznie nie trafia za kratki, przechodzi
przez prawdziwy tor przeszkód, pełen pytań, zeznań i innych podobnych.

#24

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Małolata nie dostaje tego, co
chciała i mści się. Nawet, jeśli oskarżony ostatecznie nie trafia za kratki, przechodzi
przez prawdziwy tor przeszkód, pełen pytań, zeznań i innych podobnych


Rozpieszczone gówniary... to ciężki orzech do zgryzienia. Jestem za kastracją, zwierzęta się kastruje to i ludzi powinno, każdego pedofila powiesić za jaja...

Tak jak już mówił judas, to seksualność daję najwięcej problemów...



#25

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Makbet, idziemy twoim tokiem rozumowania:
Facet zostaje oskarżony o pedofilię. Dwie siostry twierdzą iż je molestował, koleś idzie do paki i pod nóż. Po wszystkim okazuje się ze był nie winny, oddasz mu reputację ("jest troche zdeptana, ale chyba się nada?"), życie ("co to jest trzy lata w pace!") i jądra ("no wiesz stary... bez tego da się żyć.")?
A, zapomniałbym. Nie wiem kto was uczył biologii ale schrzanił sprawę. Kastracja nie powoduje zmniejszenia popędu seksualnego. Chcecie dowodów? Śpiewacy średniowieczni byli kastrowani w dzieciństwie by zachować chłopięcy głos, wszyscy mieli kochanki lub/i żony.

#26

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ujmę to co chce powiedzieć w jednym zdaniu: Chcieliście tolerancji - no to macie.

#27

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest takie jedno mądre zdanie: "Miarą społeczeństwa jest jego stosunek do chorych psychicznie". Owszem, istnieją metody inne niż kastracja, ale ludziom kara za dane przestępstwo kojarzy się z "ukaraniem" tego narządu, przy którego pomocy przestępstwo zostało dokonane. Kłamcy trzeba więc uciąć język, złodziejowi rękę, a gwałcicielowi jądra i penis. Tak się jednak składa, że czasy Hammurabiego dawno już minęły, nauka idzie do przodu. Znamy motywy działania zbrodniarzy i wiemy, że całość odbywa się tylko i wyłącznie w chorym mózgu. Ten zaś (jak każdy organ) z lepszym bądź gorszym efektem można leczyć.

Przy karach definitywnych rodzi się zjawisko "mordu sądowego". Polega on na tym, że pojawia się ryzyko zamierzonego, bądź nie ukarania osoby niewinnej. Przykładowo w momencie, kiedy obowiązuje kara śmierci może dojść do takich manipulacji, że osoba niewygodna straci życie w świetle prawa. Podobnie jest tu, a w przestępstwa seksualne wrobić jest o wiele łatwiej, niż w morderstwo. "Wyzwolone" małolatki dostały do ręki nowe narzędzie jakim jest galopujący feminizm. Mężczyzna rodząc się ze swoją aparaturą już jest potencjalnym gwałcicielem, pedofilem itp. Ze względu na jego naturę zdobywcy i łowcy jest postrzegany jako ktoś, kto nastaje na jednostki słabsze - kobiety i dzieci. Tylko patrzeć, aż naturalnie przypisywane mu cechy wykorzysta w niecnym celu. Uważa się, że ofiary się nie mylą. Otóż mylą się niejednokrotnie, a pyskata gówniara, która biegała z gołym tyłkiem po dyskotece potrafi przed sądem zagrać niewiniątko.



#28

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słuchaj Quidam czy jak to się tam pisze. Przegiełeś z tym przeszczepem mózgu i nie życze sobie żebyś zwracał się do mnie w ten sposób. Po drugie jestem dziewczyną. Po trzecie mi również lata to czy dostaniesz warna, co nie zmienia faktu, że dostać powinnieneś już wcześniej. Po czwarte nie próbuj używać jakichkolwiek argumentów moralnych (bla bla czarownice i średniowiecze) bo ci to nie wychodzi. ważasz, że pedofili powinni wolno puszczać? A niech sobie hasają po piaskownicach i placach zabaw. Wolno im PRZECIEŻ SĄ CHORZY. TO JEDYNIE CHOROBA. To tak jakbym zabroniła upośledzonym chodzić po ulicy, prawda? Jedno i drugie to wkońcu choroba. Przyznaje nie mam wiedzy o leczeniu pedofili, ale mam bardzo jasny i radykalny pogląd na ten temat. Uważam, że każdy musi odpowiadać za swoje czyny. I niech nikt mi nie mówi tu o poczytalności. Po piąte słyszałeś czym jest chemiczna kastracja? Chyba nie , bo nie mówie o tym żeby każdemu urywać jajka. Po szóste to nie mam nic do pedofili dopóki są spokojni i nie robią nikomu krzywdy, ale kiedy zaczynają ją wyrządzać to u mnie są straceni. Inaczej wygląda zbrodnia na dziecku niż na dorosłym. I uwierz mi jest tak samo jeśli ktoś bjie dziecko. Świadoma krzywda wyrządzona maluchowi jest niewybaczalna.

edit @ Arkadiuszu zgadzam się co do małolat wiem jak się zachowują i wyglądają bo w moim miasteczku pełno jest takich;/ to już kwestia ,,utemperowania" przez rodziców i osobowości, pamiętaj, że pedofilia to nie tylko szalone czternastki, ale również dzieci 5,6 letnie



#29

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

livin, masz jedynkę z rozumienia ironii.
Nie wiem co ma do rzeczy twoja płeć, ale ok, przyjmuje do wiadomości. Za użycie chwtu poniżej pasa. Kobieta w sprawach seksu ma zawsze racje! Każda sędzina to potwierdzi, najlepiej wyrokiem skazującym, trzy lata bezwzględne. Za coś takiego dostajesz jedynkę z dyskutowania.
Napisałem o puszczaniu wolno? Chyba nie, ja chyba tylko napisałem o LECZENIU. Jasne, dla Ciebie to bez różnicy, wyleczony czy nie, on jest zuy! Plus jeden z czytania ze zrozumieniem.
Mam nie wyjeżdżać z argumentami moralnymi? Czemu? Nie umiesz ich odeprzeć? Z tego dam Ci dwa, przynajmniej próbowałaś.
Nie masz nic do pedofilii? Ja mam, nawet jak tylko sobie patrzą. Uważam, że mam święty obowiązek "coś do nich mieć", co nie znaczy że od razu bawie się w radykała (ty się bawisz, bądźmy szczerzy). Za postawę masz dwa minus.
Bardzo dobrze, ze przyznałaś się co do braku wiedzy (za to dam Ci cztery plus) ale i głupio ze mówisz o skonkretyzowanych poglądach bez elementarnej wiedzy (za to minus dwa).
Wiem wiele o kastracji chemicznej, np to że jak każda inna jest nieodwracalna. Odbierzesz jakiemuś człowiekowi możliwość zostania ojcem, bo twój pogląd na życie jest radykalnie skrzywiony. Za to dostajesz wielką pałę (bez skojarzeń seksistowskich, nie chce iść do więzienia jak koleżanka mnie już pozwie za poglądy i falliczny kształt markera który leży na moim biurku).

PS Jak nie umiesz skopiować mojego nicka ("jak to się pisze?") to nie jestem pewien czy ta dyskusja ma nadal sens. M.

#30

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Quidam (tak się kopiuje?) wiesz gdzie możesz sobie z tymi pałami...wiesz nie? Primo co do mojej płci to widzisz jest tak, że nie lubie być mylona z facetem. Nic to do rzeczy nie ma rzeczywiście. Nie wiem o co chodzi z tym seksem, przecież mówimy o pedofili jako o chorobie. Aanno taaak głodnemu chleb na myśli. Po drugie primo ja również nie pisałam o kastrowaniu jako o ehem...ucinaniu jąder. Jeśli czepiasz się, że nie potrfafię czytać ze zrozumieniem to pisz jasno, bo jak narazie wszystko co pisałeś zrozumiałam jako obrona pedofili. Po trzecie primo argumenty typu ,,wy wredne baby z lasu z pochodniami spalcie wszystkich,wy cofnięta bando idiotów" do mnie nie trafiają. Po piąte primo nie bawie sie w radykała. Mam takie poglądy i ich nie zmienie. Po szóste primo mój pogląd na życie jest radykalnie skrzywdzony? Być może, ale jeszcze jakoś żyje i jest mi z tym dobrze. Po siódme primo też uważam, że należy zakończyc ta dyskusje bo raczej do niczego nie prowadzi i nie z powodu braku umiejetności kopiowania twojego nika a raczej z braku chęci kłocenia się do czego zapewne by doszło.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych