Skocz do zawartości


Zdjęcie

Włocławek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

jak myślicie są jakieś nawiedzone miejsca we włocławku?

Słyszałem kilka razy że miejscową "celkę" celulozę obrali sobie za cel sataniści( oczywiście bujdy) ale pewnego razu gdy zszedłem na dół(pod podłogę) zobaczyłem na chwilę jak coś białego wskakiwało za jeden z filarów, bałem się zejść sam więc zawołałem jednego ze znajomych co się okazało, nic tam nie było a cały czas patrzyłem się na ten filar za nim była ściana obok pusta przestrzeń, było widno lecz latarka się przydawała. Nie mam aktualnie aparatu a raczej nie zejdę tam drugi raz bo bez drabiny ciężko się wydostać.

Jeśli ktoś inny ma jakieś ciekawe miejsca we włocławku to z chęcią się tam wybiorę.
  • 0

#2

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam we Włocławku i swego czasu często bywałam w ruinach w lesie.
Znajdują się one po drodze na Rózinowo wzdłuż torów, to jakaś rozwalająca się szkoła, czy Bóg wie co i tak się składa,ze bibliotekarka w szkole przestrzegała mnie i kolegę przed tym miejscem, gdyż też podobno obrali je sobie sataniści. Myślę, że jeśli już temu wierzyć, to za musi być to jakiś dziwny odłam, gdyż jedyną ciekawą rzeczą są oczy wymalowane na murach i jakiś pseudo-egipski, krzywy malunek na jednej ze ścian.
Kiedyś też słyszałam w szkole, że w jednym domu-kamienicy przy ul Trzeciego Maja działy się dziwne rzeczy - przesuwały się krzesła, meble, jednak budynek podobno jest już wyłączony z użytkowania.
To chyba na tyle. Kiedyś też szukałam informacji i ciekawych/nawiedzonych miejscach we Włocławku, jednak nic oprócz tego nie znalazłam.
  • 0

#3

Danuve.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Mówisz o ruinach fabryki celulozy? Byłem tam ze znajomymi w piątek. Specjalnie z Bydgoszczy przyjechałem. Właziliśmy wszędzie gdzie się dało i napstrykaliśmy mnóstwo zdjęć. Satanistów ani żadnych śladów ich działalności nie zauważyłem. Miejsce ma swój klimat ale można sobie zrobić krzywdę. Zwłaszcza jak się wejdzie po tych nieosłoniętych schodach na dach budynku. Mówiłeś ze schodziłeś gdzieś na dół. Jedyne miejsce, gdzie można było zejść niżej było zalane wodą. Zaglądałem tam ale na nawiedzone miejsce to nie wyglądało. Myślę, że Ci się przewidziało.

Pozdrawiam!
  • 0

#4

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

hmm dawno mnie tam nie było i teraz prowadzą prace rozbiórkowe, być może że przez te prace niektóre z "piwnic" zostały zalane.
  • 0

#5

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mają zamiar, z tego, co wiem, na tym kominie w celulozie coś zrobić, ale nie bardzo wiem co. Więc pewnie reszta pójdzie do rozbiórki :(
  • 0

#6

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

no teraz to już po celulozie, ostało się może raptem 2-3 budynki :(
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych