Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piktogramy 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak to jest, że to niby "deskonodzy" a nikt ich nie przyłapał na gorącym uczynku?
Piękne wzory. Piękne.


Wlasnie podsuneles mi pewna teorie...
Moze wlasnie nie chca ich zlapac, moze chodzi o to zeby odciagnac uwage ludzi wierzacych w tego typu rzeczy, albo oglupiac ich ze sprawami zwiazanymi z 2012. Ale po co to robia?...
  • 0

#17

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wlasnie podsuneles mi pewna teorie...
Moze wlasnie nie chca ich zlapac, moze chodzi o to zeby odciagnac uwage ludzi wierzacych w tego typu rzeczy, albo oglupiac ich ze sprawami zwiazanymi z 2012. Ale po co to robia?...
[/quote]

Nie koniecznie może chodzić o spisek. Ludzie dzielą się w większości na leniwych i mniej leniwych. Zazwyczaj ograniczają się do poznania tego, co mogą zrozumieć. To czego nie są w stanie zrozumieć, ignorują lub twierdzą że tak naprawdę niema. Krąg ludzi mi znanych mniej więcej tak reaguje bez próby wgłębienia się w temat ( bo wiecie, trzeba by było poświęcić czas na czytanie i wogóle...). A ta nieliczna garstka zaangażowanych nawet nie ma z kim o tym pogadać. Pozostają nam tylko i aż takie zacne fora jak PARANORMALNE.PL.
  • 0



#18

Smokin Aces.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Daikin

Podobnie jak koledze podsunąłeś mi pewien wniosek. Faktycznie nigdy się nad tym nie zastanawiałem jak to jest możliwe, że nie słyszy się o ludziach przyłapanych na gorącym uczynku podczas robienia tych wszystkich "wydeptanek". Będę musiał poczytać o takich przypadkach i może uda się sporządzić jakiś raport. W końcu nie ma co ukrywać, teorie z kosmitami mogą być na równi słuszne, w przypadku, gdy okaże się że takich doniesień brak lub są nazbyt nieliczne. Dzięki za myśl.
  • 0

#19

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co jak co, ale trzeba przyznać, że niektóre piktogramy to prawdziwe dzieła sztuki. Jeśli to zrobił jakiś człowiek to naprawdę wielki szacun. A co do "deskonogich" myślę że stać ich tylko na "number 5" i może kilka mniej skomplikowanych wzorów. Bardziej złożone piktogramy są tak dokładne geometrycznie, że aż trudno uwierzyć, że człowiek byłby zdolny do ich zrobienia ( czego nie wykluczam). Ale piktogramy pierwsza klasa :roll: ( Oczywiście poza number 5 :P )
  • 0



#20

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nówka sztuka z 27 czerwca a tu znalazłem dosyć długi i bardzo ciekawy film o kręgach z 2009 roku-dużo objaśnień :)
  • 0

#21

mycroft.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niektóre nie wyglądają wiarygodnie. Z drugiej strony ciekawe jak tam Wylatowo w tym roku ?

Różne ciekawe niedomówienia zdarzają sie na wylatowo.pl ...
  • 0

#22

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jak to jest możliwe, że nie słyszy się o ludziach przyłapanych na gorącym uczynku

Odp.:

Ludzie dzielą się w większości na leniwych i mniej leniwych.

Nie każdemu 40-,50-,60-letniemu rolnikowi czy farmerowi chce się czekać przez całą (zimną)noc na coś czego może nigdy nie ujrzeć na własne oczy.Nawet jeśli hipotetyczny rolnik się na to zdecyduje, po trudach dnia, to ile tych nocy wytrzyma na obserwacji?Może 3,4 dni(nocy) a niespodziankę ma w 5 czy 10.I jakie są szanse,że akurat na jego ziemi to(jak by nie było dzieło sztuki) powstanie?
Co do znanych i często odwiedzanych miejsc to wg mnie są ludzie,którzy rozgłosu nie lubią ale są też tacy co wręcz przeciwnie...Turyści,sława,reporterzy...wiadomo,wszystko w ograniczonym zakresie ale jednak..
Odpowiedź może być banalnie prosta ale człowiek lubi sobie utrudniać i iść pod górę...
  • 0

#23

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem frustracji niektórych dotyczącej piktogramu nr. 5. Dlaczego uważacie, że nim nie jest?

Piktogram – przedstawienie wyrazu za pomocą obrazka w oderwaniu od zapisu.

Nie ważne czy w czyimkolwiek przekonaniu jest to zrobione przez obcą cywilizację (i jest tym samym oryginalne), czy przez ludzi, i jest to wtedy marną podróbą, to jednak jest to przekaz.

Druga sprawa dotyczy przyłapywaniu sprawców.

Czy każdy sprawca olbrzymich i (w wielu przypadkach) pięknych graffiti jest przyłapywany na gorącym uczynku? Właśnie na tym to polega... Zastanówcie się. Osoby (organy policji), które zajmują się takimi ludźmi, nie są zainteresowane tym co zrobiły i dla nich jest to zwykły wpis do raportu, a nie sensacja o UFO. Dużo jeszcze można o tym pisać, ale po co?
  • 0



#24

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...player_embedded

To nie jest czasem to co na tym piktogramie? :o






http://www.cropcircl...khill2009f.html
  • 0

#25

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...player_embedded

To nie jest czasem to co na tym piktogramie? :o

http://www.cropcircl...khill2009f.html

Musze Cię zmartwić, ale niestety nie :)
  • 0

#26

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

a skad to wiesz? info
  • 0

#27

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hejho-lecimy z koksem.wrzucam piktogramy z Sierpnia 2009(a jest ich parę) miłego oglądania.komentarze mile widziane :)


1 Sierpień 2009
2-3 Sierpień 2009
3 Sierpień 2009 lub 9 Sierpień 2009
3 Sierpień 2009
6 Sierpień 2009
7 Sierpień 2009
9 Sierpień 2009
10 Sierpień 2009
12 Sierpień 2009
  • 0

#28

Tesseract.
  • Postów: 145
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

najnowszy z wczoraj
  • 0

#29

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Te piktogramy są naprawdę pięknie zrobione i nie sądzę by człowiek zrobił je takie duże i idealnie równe!
U mnie też był piktogram, dosłownie kilka kroków od mojego domu. We wsi wrzało od tego a właściciel pola ino wyzywał, że zniszczono mu zborze... ;D.
  • 0

#30

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś podczas wycieczek słyszałem o farmerze spod Stonehenge u którego "nagle" zjawił się piktogram. Ponoć za pokazywanie piktogramu turystom zarobił ponad 20 tyś funtów. Wylatowo też wyszło "na swoje" mój wujek jest Sołtysem w małej i biednej wiosce.....kiedyś zaproponowałem aby sprawił sobie piktogramy lub jakieś lądowanie UFO. Ruszyłaby agroturystyka i podobne sprawy, odpowiedział że gdyby miał zaufanych ludzi a nie pijaczyny po upadłych PGR-ach zapewne tak by zrobił. Trzeba pamiętać że odpowiednia osoba jest w stanie sprzedać Eskimosowi lodówkę.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych