Skocz do zawartości


Zdjęcie

Matura 2009 i co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#1

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Maturzysci, z czego zdajecie mature i co dalej bedziecie robic?

No wiec ja zaczynam:
Polski p., Angielski p., Rosyjski r., Fizyka r.

A potem studia na kierunku Automatyka i Robtyka.

#2

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Polski r., Angielski r., Matma r., Historia r.

a potem co dalej... nie wiem ;p robotyka <-> archeologia

#3

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A więc ^^
Polski podstawa, Angielski podstawa, Biologia rozszerzona i Chemia rozszerzona ;)

A potem? Start na medycynę, a jak nie wyjdzie to na coś pokrewnego.

#4

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polski, angielski podstawa, matematyka i fizyka rozszerzone. I ja tez wybieram sie na Automatyke i Robotyke, wiec kieruje do autorow dwoch pierwszych postow - dzienne czy zaoczne? jesli dzienne to na jakiej uczelni? bo na politechnice poznanskiej z sama matma trudno sie dostac a z sama fizyka jeszcze trudniej a u was widze fiza/matma z dodatkowa historia/rosyjskim ;)

#5

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up
Dzienne na politechnice bialostockiej. Znajomy mowil mi, ze zdawal tutaj z jedyna matma chyba rozszerzenie(nie liczac jezykow). Matmy za bardzo nie lubie, bo za duzo abstrakcji, a rosyjski wzialem bo w sumie to moj tak jakby ojczysty jezyk a i dodatkowe punkty mozna za to dostac.

#6

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polski, Angielski, Geografia , Wos (rozszerzony) potem politologia.

#7

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polski, angielski, wos. A co dalej? Praca i wyprowadzka;] wszyscy tu tacy ambitni a ja...chyba nie powinnam się wpisywać;)



#8

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

JA na Poli Gdańskie, wystarczy albo fiza albo matma ;)

#9

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ktos z was sie uczyl? czy pojdzie trybek jakim ja poszedlem? tj co ma byc to bedzie ;)

(zero nauki i zdalem :)

#10

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prawde mowiac ja "puscilem lejce", czyli jak mam zdac to zdam, jak nie to uczenie nawet nie pomoze. A teraz musze unikac jak sie da swoich klasowiczow ze szkoly, bo jeszcze sie okaze ze oni wiedza wiecej niz ja :mrgreen: , chociaz asem nie jestem

No ale zobaczymy co z tego wyniknie....

#11

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hahahahahahhaa a ja zdaję w środę rozszerzony wos!
Jestem moi drodzy dwa lata po maturze, ale postanowiłam sobie, że pójdę po licencjacie z historii dodatkowo na politologię, więc ten wos trzeba kiedyś zdać.
Nie uczyłam się nic absolutnie, liczę na moją wiedzę gazetową, telewizyjną i historyczną :D

Jeszcze raz wielkie: HA.

#12

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tą nauką to różnie, szczerze ja dopiero przed chwilą obczaiłam najważniejsze streszczenia i tyllleeee...nad wosem będe musiała posiedzieć, ale to we wtorek dopiero;) no i na ustny polski się ogarnąć musze -_-



#13 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Weź mi o ustnym polskim nawet nie wspominaj. Nie dość, że to jedna wielka pomyłka, to jeszcze jak nie przygotujesz tej prezentacji to cię do matury nie dopuszczą. Totalnie lame -.-
A ja do matury z języków idę jak teraz siedzę. Co wiem to wiem, czego nie wiem - będę improwizował. Na próbnych bez powtórek wyszło bardzo dobrze więc mam nadzieję, że i teraz pójdzie niezgorzej. A już za tydzień matma i fizyka. Tu już większy stresik ^^"

#14

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie jakis niechciany stres zlapal, polski zdaje bez problemow (w granicach 40-50%, ale zdaje), samej pracy chyba nigdy nie napisalem na mniej niz 20 (na polskim a pisalismy wiele), ale mimo wszystko sie stresuje :/ a co dopiero jak wspomniana matma i fiza nadejda ;/ choc powiem wam, ze ten stres jest poki co mniejszy od stresu przed egzaminem na prawko ;p
a nauka? przeczytalem pare streszczen i przejrzalem (doslownie) zeszyt, oby bylo dobrze!

#15

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie jakis niechciany stres zlapal, polski zdaje bez problemow (w granicach 40-50%, ale zdaje), samej pracy chyba nigdy nie napisalem na mniej niz 20 (na polskim a pisalismy wiele), ale mimo wszystko sie stresuje :/ a co dopiero jak wspomniana matma i fiza nadejda ;/ choc powiem wam, ze ten stres jest poki co mniejszy od stresu przed egzaminem na prawko ;p
a nauka? przeczytalem pare streszczen i przejrzalem (doslownie) zeszyt, oby bylo dobrze!

Hah ja tez przed prawkiem chyba bardziej się stresowałem, bo przed maturą wogóle się nie stresuje, co wiem to wiem, uczyć się dzień przed nie będę. polski niemiec i matma rozszerzona i nara szkoło :)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych