Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagrożony Internet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#16

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi maila nie odesłało... gmaila nie lubią?

#17

Caffeine//+.
  • Postów: 179
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po
1. Nigdy w życiu takie coś nie przejdzie.
2. Było by zajebiscie jak by to weszło, zmniejszyła by się liczba niedorobionych psychopatów itp...


No znalazł się kolejny psychopato-socjalista... Kiedyś pewien człowiek powiedział ,że Unia to ZSRR teraz oddaję mu świętą rację. Nic tylko teraz piracić!

Piraci do boju!!!

Nowe Flagi Unii :D

http://www.pardon.pl.../1559124/131954

#18

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możemy zawsze jechać do Warszawy i zrobimy strajk :D

#19

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A mi maila nie odesłało... gmaila nie lubią?

Mi odesłali. Spróbuj jeszcze raz.

Teraz tyko czeka. Oby to nie przeszło...
Nie bardzo wierzyłem, że Monsanto dostanie patenty na świnie - a jednak dostało.
Po tym zdarzeniu trudno zignorować jutrzejsze głosowanie. :/ Jeśli to przejdzie, to wolę nie myśleć co będzie dalej.

#20

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po tym zdarzeniu trudno zignorować jutrzejsze głosowanie. :/ Jeśli to przejdzie, to wolę nie myśleć co będzie dalej.

No ja tak sobie myślę, że jak przejdzie to nie będę się krył z moimi poglądami i zacznę głosić o NWO wśród znajomych. Trzeba będzie wykorzystać tą chwilę niepewności wśród ludzi, żeby się przebudzili.
Chociaż mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.



#21

Profundis.
  • Postów: 92
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja tak sobie myślę, że jak przejdzie to nie będę się krył z moimi poglądami i zacznę głosić o NWO wśród znajomych.



Ja to robię tak że przemycam to w jakiś dyskusjach, sposobem, nie mówię wprost bo można narazic się na śmiesznośc.

Jednak najgorsze jest to że ONI robią tak że podsuwają ludziom bajeczki o pedofilach i terrorystach i ludzie nagle sobie myślą no tak cały internet to ci źli ludzie -trzeba kontrolowac !!! I tak z grupy która nie wiem ... wynosi jakies 0.0000000001 promila społeczeństwa robia 3/4 ! Az się nóż w kieszeni otwiera.

#22

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Manipulacja TVP w sprawie pakietu telekomunikacyjnego!


Syfiasta telewizja. :/ Po prostu brak słów.

#23 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Krew się w żyłach gotuje... Pomijając resztę syfu, samo przedstawienie sprawy Moniki jest cholernie manipulacyjne. Pierwsza scena to ukazanie dziewczyny jakby co najmniej dopuściła się zbrodni przeciwko ludzkości, a chwilę potem obraz protestujących i głos komentatora o tym jak ich zwalczać (jakby to jakieś robactwo było). Jakie jest pierwsze wrażenie mało zorientowanego widza? Jak będzie się kształtować jego dalszy odbiór?

#24

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"I brakuje już tylko do obrazu tego słów: Dla dobra narodu będzie przywrócone Biuro Polityczne Komitetu Centralnego..."



#25

Spawn.
  • Postów: 82
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i co z tego głosowania wynikło? jakies słuchy?

#26

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niby jaka manipulacja w tym reportażu? Jedyna nieprawdą jest to co powiedziane zostało o PirateBay i że "Monika jest częścią wielomilionowej armii". PirateBay jest niekomercyjne i jest jedynie miejscem gdzie ludzie mogą umieszczać pliki torrent do czego chcą, a może być to np. amatorska gra własnej produkcji. Że umieszczają gry, filmy, muzykę itp. to już nie wina założycieli portalu. Armia to gruba przesada. Ot zwykli złodzieje zbyt tchórzliwi żeby ukraść to ze sklepu, nic więcej.

#27 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Na youtube wpiszcie sobie kanał UPRTV. Jest tam film z wręczęnia nagrody dla Stanisława Michalkiewicza. W podziękowaniach mówi, że dzięki internetowi bez cenzury może głosić poglądy, które nigdzie indziej nie zostałyby przedstawione. Zaznaczył na samym końcu, że socjaliści(maniacy kontrolowania) nie pozwolą na długą swobodę. Słowa prorocze czy poprostu przeanalizował sposób działania lewicy na świcie?

#28

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ot zwykli złodzieje zbyt tchórzliwi żeby ukraść to ze sklepu, nic więcej.

Po co kraść ze sklepu jak można skopiować z internetu. Nikomu nic nie ubędzie.



#29

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z wyjątkiem pieniędzy.

#30

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zawsze. Na przykład gdy ściągnę jakiś serial (za darmo), który za rok będzie w telewizji (również go obejrzę za darmo), twórcy i tak na mnie nie zarobią. Co robię? Pobieram z neta :)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych