Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Krzysztofem Jackowskim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

Flopstar.
  • Postów: 225
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Coś na luzie dla fanów Jackowskiego - "Best of the best"

http://www.youtube.com/watch?v=G5AMAaW_q04


Poniżej w linku cała reszta ale niestety już nie taka pikantna.
http://www.se.pl/jac...wiednie,244475/
  • 0



#32

piotrdln.
  • Postów: 139
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano



te podziękowania policji to wiesz ile są warte :D
Ja też jestem w stanie wskazać zbiornik wodny w obrębie zaginięcia ;)

A tych nierozwikłanych spraw jest multum...



no to bierz się do roboty !

nie dość, że pomożesz ludziom to jeszcze kase zarobisz - przecierz to takie proste !

nie zapomnij wkleić podziękowań z policji jakie dostaniesz ;)


A ty zastnaów się nad sobą, bo jeśli ten facet ma rację, to jakim cudem tak wiele ciał i ludzi nie można odnaleźć... żałosne argumentowanie z twojej strony. gdyby ci ludzie to potrafili, to każdy przypadek byłby rozwiązywany, wo końcu jest tych jasnowidzów setki...
Kase to ja zarabiam na swój sposób, a podziękowania z policji to mógłbym wykorzystać w ubikacji.



a może ty się zastanów nad sobą ?

lekarze też leczą i to niektórzy nawet skutecznie a mimo to masa ludzi choruje i umiera ...

wg. twojej teorii skoro jakiś lekarz daję rade wyleczyć chorych to wszyscy na świecie powinni być wyleczeni ...

a jasnowidzów jest dużo tylko skutecznych mało - podobnie jak lekarzy ;)

Użytkownik piotrdln edytował ten post 05.04.2013 - 15:04

  • 0

#33

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Żaden lekarz nie twierdzi, że ma władzę nad chorobą i od niego wszystko zależy, więcej zależy od lekarstw, organizmu , to wie chyba każdy normalny.
Natomiast ten pan uważa, że ma dar wyszukiwania ciał zmarłych, dodatkowo twierdzi, że przepowaida przyszłość co jest śmieszne i absurdalne.
Wystarczy posłuchać co on przepowiada i już wiemy, że mamy do czynienia z wariatem, bądź świadomym oszustem.

Użytkownik szon666 edytował ten post 05.04.2013 - 15:40

  • 0

#34

piotrdln.
  • Postów: 139
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Natomiast ten pan uważa, że ma dar wyszukiwania ciał zmarłych, dodatkowo twierdzi, że przepowaida przyszłość co jest śmieszne i absurdalne.



ale co w tym jest śmiesznego ?

bo rozumiem, że dla ciebie jest to absurdalne bo nie wierzysz, że on albo ktokolwiek inny może posiadać takie zdolności a wszystkie ciała co znalazł to metodą dedukcji, sherlock holmes przy nim to pikuś

ale niektórzy wierzą, że świat to nie tylko szkiełko i oko - i jackowski ma jakieś zdolności jasnowidzenia, dzięki którym znajduje te ciała

odnośnie przepowiedni przyszłości to temat przedyskutowany tutaj był i prawie wszyscy się zgodzili, że tego nie potrafi robić a to co robi to zwykłe analizy raz trafione raz nie,

natomiast odnośnie spraw związanych z odnajdywaniem ciał nie dysponujemy tak szczegółowym materiałem aby to ocenić a z informacji podawanych przez samego zainteresowanego wynika, że coś tam potrafi jednak, a jaka jest prawda to możemy narazie gdybać bo brak jednoznacznych dowodów potwierdzających lub obalających tą teze

stąd mamy pełno opini w stylu "nie wierzę bo nie", "nie wierzę bo to śmieszne i absurdalne" albo "wierzę bo tak"
  • 0

#35

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Z reguły gdy ktoś kłamie w jednej kwestii kłamie i w drugiej, tym bardziej, że on robi to co tydzień :D

Nie ma co dyskutować, dla mnie to kłamca, a jego zdolność to robienie z ludzi głupków. Na moje szczęście tylko tych głupszych :D
  • -1

#36

Flopstar.
  • Postów: 225
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jego najpoważniejszym błędem było (i jest) zaangażowanie się pośrednio w politykę, przez co stracił wiele w oczach swoich sympatyków i zrównał się niestety poziomem z Tuskami, Kaczyńskimi, Palikotami i innymi reprezentantami tego szemranego towarzystwa.
  • 3




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych