Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Krzysztofem Jackowskim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


Wy w to serio wierzycie? Przecież on ośmieszył się już tyle razy, że aż żal o nim czytać. Człowiek-oszust, nic więcej :D


Chciałbym oznajmić iż w trakcie tego wywiadu nie było tematu odnośnie przepowiadania przyszłości, ale o zdolnościach jasnowidzenia, odnajdywanie ciał itp. W tych aspektach ma na to dowody w postaci dokumentów itp itd, więc w tej kwestii należy się szacunek.



Jakie dowody człowieku? :D Proszę cię... Pokaż mi je, pokaż je światu najlepiej :D

Dzieki za minusy, za bycie normalnym :D

ps: czekam dalej na te dowody maniac, nie na minusy :D

Użytkownik szon666 edytował ten post 02.04.2013 - 18:16

  • 0

#17

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam za offtop, ale widzę to już chyba tysięczny raz na forum:

Dzieki za minusy, za bycie normalnym

ps: czekam dalej na te dowody maniac, nie na minusy


W każdym temacie jest post z takim dopiskiem. Ludzie jeśli naprawdę zależy wam na tej reputacji to piszcie tylko w tematach, gdzie nie da się ich stawiać... Co chcesz przez to osiągnąć? Ja na złość zawsze gdy widzę coś takiego to specjalnie daję minusa.

Kiedyś nie było takich ludzi a teraz to istna plaga. Reputacja- wirtualny penis, brawo!

I jeszcze raz przepraszam za odejście od wątku, już nie będę.

PS:: Oho, to jednak działa. Jeszcze minutę, dwie temu pan z góry miał -3, teraz ma -1. Gratulacje.
PS2:: Błagam, nie dawajcie mi minusów. :D :D

Użytkownik Krzewiciel edytował ten post 02.04.2013 - 18:48

  • 2

#18

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Wy w to serio wierzycie? Przecież on ośmieszył się już tyle razy, że aż żal o nim czytać. Człowiek-oszust, nic więcej :D


Chciałbym oznajmić iż w trakcie tego wywiadu nie było tematu odnośnie przepowiadania przyszłości, ale o zdolnościach jasnowidzenia, odnajdywanie ciał itp. W tych aspektach ma na to dowody w postaci dokumentów itp itd, więc w tej kwestii należy się szacunek.



daj te dowody tylko takie powazne bo podziekowania od Policji za pomoc w poszukiwaniach to zaden dowod ;) na to ze jest szkodnikiem jest ich troche na czele ze sprawami Krzysztofa Olewnika i Iwony Wieczorek... polecam tez sie zaznajomic z opinia o jasnowidzach Policji, fundacji ITAKA czy pana Grzegorza Miśtala ( Ktokolwiek widzial )
  • 0

#19

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Krzewiciel: A dawaj sobie ich nawet 100 jeśli ci przez to urośnie, who cares? :D

Ale skoro twierdzisz ( nie do ciebie), że masz na coś papiery to je pokaż, a nie pisz głupot i uciekaj. Clear enough?
Poza tym ten Pan już tyle przepowiedni spalił, że trudno myśleć o nim inaczej jak oszust :)

Użytkownik szon666 edytował ten post 02.04.2013 - 18:53

  • 0

#20

oobemaniack.
  • Postów: 66
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to atak na mnie? Wyraziłem swoje zdanie, nie mogę? Poza tym napisałem prawdę, że w tym wywiadzie nie było mowy o przepowiadaniu przyszłości.
  • -1

#21

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czy to atak na mnie? Wyraziłem swoje zdanie, nie mogę? Poza tym napisałem prawdę, że w tym wywiadzie nie było mowy o przepowiadaniu przyszłości.


A te dowody na te twoje i jego wymysły bujne? Nie ośmieszaj się, potrafisz jedynie minusować :D
  • 0

#22

oobemaniack.
  • Postów: 66
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Czy to atak na mnie? Wyraziłem swoje zdanie, nie mogę? Poza tym napisałem prawdę, że w tym wywiadzie nie było mowy o przepowiadaniu przyszłości.


A te dowody na te twoje i jego wymysły bujne? Nie ośmieszaj się, potrafisz jedynie minusować :D


Jeszcze nie dałem Ci żadnego minusa. Ile Ty masz lat? 14?
  • 0

#23

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

sądząc po twoim emo avatarze i w to co wierzysz 3x więcej niż ty :D I w dalszym ciągu chętnie obejrze te dokumenty utwierdzające Cię w przekonaniu, że ten człowiek ma ten dar :D Nawet wejde w jakiś zakład? :D

Użytkownik szon666 edytował ten post 03.04.2013 - 17:58

  • -1

#24

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet wejde w jakiś zakład? :D

I byś kolego przegrał z kretesem.

Dokumenty policyjne
, nie wiem czy wszystkie ale jest tego trochę.
http://krzysztof-jac...enty-policyjne/
  • 0



#25

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

te podziękowania policji to wiesz ile są warte :D
Ja też jestem w stanie wskazać zbiornik wodny w obrębie zaginięcia ;)

A tych nierozwikłanych spraw jest multum...

Użytkownik szon666 edytował ten post 03.04.2013 - 18:29

  • -1

#26

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

te podziękowania policji to wiesz ile są warte :D


A czego Ty się spodziewałeś ?

Relacji "live" z każdego odnalezienia zwłok przez Jackowskiego czy może upublicznienia szczegółów wszystkich śledztw policyjnych w necie z jego udziałem ?
Jeżeli to co zobaczyłeś nie przekonało cię, to już nic cię nie przekona.
  • 0



#27

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To skoro to potrafi to jakim cudem, w tych eksperymentach tak blado wypada? Jak to jest, że wielu spraw nie potrafi rozpracować? Ma ten dar przelotny? Jego tłumaczenia, że to nie zawsze działa mnie nie przekonują, a jedynie utwierdzają w tym, że jest zwykłym krętaczem. Zresztą nie on jeden jest jasnowidzem w tym kraju, policja idzie do jednego, drugiego trzeciego, sprawdzają tropy, w końcu któryś siada, bo z reguły zwłoki są albo w lesie albo w jeziorze. Nic w tym nadzwyczajnego. Poza tym on otrzymuje od nich wszelkie informacje dotyczące śledztwa, wie tyle co każdy z tych policjantów. Śmiem twierdzić, że lepszy z niego detektyw niż jasnowidz:))

Użytkownik szon666 edytował ten post 03.04.2013 - 18:53

  • -1

#28

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


te podziękowania policji to wiesz ile są warte :D


A czego Ty się spodziewałeś ?

Relacji "live" z każdego odnalezienia zwłok przez Jackowskiego czy może upublicznienia szczegółów wszystkich śledztw policyjnych w necie z jego udziałem ?
Jeżeli to co zobaczyłeś nie przekonało cię, to już nic cię nie przekona.



mnie przekonuja osoby i instytucje ktore zajmuja sie tymi sprawami zawodowo przez lata ;) jak to wytlumaczysz?? zmowa jakas panuje??
  • 0

#29

piotrdln.
  • Postów: 139
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

te podziękowania policji to wiesz ile są warte :D
Ja też jestem w stanie wskazać zbiornik wodny w obrębie zaginięcia ;)

A tych nierozwikłanych spraw jest multum...



no to bierz się do roboty !

nie dość, że pomożesz ludziom to jeszcze kase zarobisz - przecierz to takie proste !

nie zapomnij wkleić podziękowań z policji jakie dostaniesz ;)
  • 0

#30

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


te podziękowania policji to wiesz ile są warte :D
Ja też jestem w stanie wskazać zbiornik wodny w obrębie zaginięcia ;)

A tych nierozwikłanych spraw jest multum...



no to bierz się do roboty !

nie dość, że pomożesz ludziom to jeszcze kase zarobisz - przecierz to takie proste !

nie zapomnij wkleić podziękowań z policji jakie dostaniesz ;)


A ty zastnaów się nad sobą, bo jeśli ten facet ma rację, to jakim cudem tak wiele ciał i ludzi nie można odnaleźć... żałosne argumentowanie z twojej strony. gdyby ci ludzie to potrafili, to każdy przypadek byłby rozwiązywany, w końcu jest tych jasnowidzów setki...
Kase to ja zarabiam na swój sposób, a podziękowania z policji to mógłbym wykorzystać w ubikacji.

Użytkownik szon666 edytował ten post 04.04.2013 - 15:13

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych