Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czego nie lubisz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#16

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie lubię fragmentacji dysku, jedno rdzeniowych procesorów, kart nieobsługujących DX10 i physx, zintegrowanych podzespołów, nielaserowych myszek, uciekającej podkładki, egranizacji, dzieci neo, jednej słusznej rozdzielczości LCD, powolnego internetu, dzieci grających w GTA4 i rodziców im na to pozwalających.

#17

bad.mike.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- Dresów ; fanów melanżowania non stop ; puszczalskich panien; tych, co się chwalą ile to wypili, ile zaliczyli
- Udawane Show w TV [w ameryce tego jest wsio, zaczyna się u nas]
- a także inny debilnych show, chociażby najnowsze dziecko przyjaźni polsko-japońskiej - Hole in the wall
- 97% utworów z gatunku techno
- wtrącania się religii w wiele spraw, w które nie powinny - mówię o wszystkich religiach, nie tylko 'jedynej słusznej'
- Wścibskich sąsiadów, inaczej zwani plotkarzami
- 'Gwiazd muzyki' które są promowane, a tak naprawdę gów** umią. A prawdziwi artyści stoją w cieniu.
- oszukiwania w biały dzień [ pusty sms chociażby]
- nałogów...

#18

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wszystko to co powiedzieliście jest dla wielu słuszną prawdą ja jeszcze np. kościoła księży co tylko kase by chcieli i imprezek rodzinnych. Nie lubie jeszcze takich Niemców co za wojny nam ukradli wszystko co wartościowe a teraz sobie większość śmiga mercedesami poprostu można by tu powiedzieć jak moje troche zacofane w rozwoju koleżanki z klasy "żall".

#19

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pracować, uczyć się.
Bandytów, złodziei itp.
Piłki nożnej (nie bijcie :))
ludzi głupich, cwaniaków, zboczeńców.
Nie cierpię religii (wszystkich) i ich przywódców tudzież kapłanów.



#20

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nienawidzę przegrywać w pokera na ręce mając AA, AK, KK, nie lubię mieszania się polityków w sprawy, które nie powinny ich obchodzić, nie lubię korków na ulicach, deszczu [gdy nie mam na niego nastroju], gdy ludzie nie robią tego, co chciałabym, żeby zrobili, nie lubię wiecznie jęczących osobników, kolejek w sklepach i psujących się kas w Realu, dużej ilości ludzi itp. :]

P.S. SESJI.

#21

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie lubię:
- kłamstwa, fałszu, zawiści, chamstwa
- przebywać zbyt długo wśród ludzi
- przegrywać
- czasami siebie
To tak z grubsza. Jest tego więcej, ale nie będę już się rozpisywał



#22

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[...]No i na 4 miejscu nielubie głupoty [...]
kiedy jakiś PoKeMoN zacznie do mnie pisać [...]


Tylko weź pod uwagę, że pierwsi zaczeli tak pisać tzw. crackerzy czyli źli hackerzy.
Używali oni dużych i małych liter w swoich xywkach i w nazwach grup.
Dopiero pod koniec lat 90-tych jak internet stał się szeroko dostępny, dzieciarnia ze slangu hackerskiego zrobiła przesadę i zaczęła uzywać takiego pisma nagminnie co stało się oznaką ... wiadomo czego ... :/

#23

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ha! to teraz ja nie lubię!

a nie lubię:

- marnowania żywności
- braku wyobraźni
- im większego przechylania się w jedną stronę, tym większej pewności że się prosto stoi
- przemocy - skrajności - szerszeni - dogmatów - złodziejstwa (szeroko pojętego) - skostniałych doktryn i autorytetów - medialnej papki i karmienia się nią - manipulacji innymi - obecnej nowoczesnej żywności
- aut zaparkowanych na dwóch miejscach - prasowania - niewyspania - skrzypiącego łańcucha w rowerze
- upadków z roweru - kart graficznych z wiatrakiem - alergii - ciągłego straszenia społeczeństwa
- fryzjerów i restauracja dla czworonogów - napoi gazowanych - bicia dzieci - kopnięcia w krocze
- podpitych kozaków - tandetnych wierteł - mokrych butów - błota w ustach - spalinowych hałasów w lesie
- szklanego oka otchłani - brudów w internecie - marudzenia - monopolu - wandalizmu - braku szacunku i braku kultury osobistej - wulgaryzmów z ust dziewcząt - wywyższanie jednych ludzi ponad innych - dewastowania trupów i wystawiania ich szczątków w gablotach oraz zachwytu tym
- znieczulicy społecznej - patologii - nadużywania uprawnień - ślizgania się na cudzym zadzie - ras psów modyfikowanych genetycznie - gorączki hipermarketów
- wody święconej - amoku tłumu - filmów/gier bandycko-napadalskich - fetyszu telefonów komórkowych
- samego siebie czasem - zaślepienia - 100% przekonań - wrzawy wokół 2012
- długich postów na forum - postów z duża ilością myślników
- ciągłego braku czasu i szybko kończących się dni

#24

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie lubię zbyt wielu kotów w jednym niewietrzonym pomieszczeniu, zimnego rosołu i niedospania/przespania :D

#25

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiekszosc zostala wczesniej wymieniona

Nie lubie:
- dresow (ich zachowanie)
- jak ktos mi mowi co mam robic w zyciu
- wywyzszajacych sie typow
- ograniczonych w mysleniu ludzi
- *****ch kanarow
- jak zycie blokuje mi osiagniecie celu
- swojego zycia
- rzeczy na ktore nie mam wplywu
- ludzi ktorzy wmawiaja mi, ze to co chcem zrobic jest nie mozliwe
- ludzi zyjacych wylacznie dla pieniedzy i ktorzy w dodatku TWIERDZA ze pieniadze dla nich nie maja wielkiego znaczenia
- dwulicowych, rozrzutnych typow
- ze zawsze jestem ostatni

To chyba wszystko. :>

#26

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Patrząc na wszystkie wasze wypowiedzi można ztwierzić ,że mamy jedną rzecz wspólną: nie lubimy dresów,karków,kiboli są to tak jakby podludzie, którzy tylko umieją dobrze skopać człowieka.

#27

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie lubię dresów, emo, szatanistów (niektórych), konfidenów, policji i straży miejskiej, bo nie robią porządku z kibolami, nie lubię głupiej muzyki, nie lubię kobiet, co są rozpustnicami, nie lubię bloków i zimnych szarych szkół w zimie i tego społeczeństwa, nie lubię debili, tych co się wywyższają i gardzą innymi ludźmi, co mają za dobrze w d*pie i marnują żywność rzucając na korytarzu szkolnym w innych. nie lbuię za bardzo średniowiecza, i niektórych budynków gotyckich (blee) nienawidzę szczurów Nie lubię tego dco jest szare i do dpu. Aha, i też nie lubię niektórych kleryków. Aha, i nie lubię się uczyć, chociaż nauka jest ciekawa.

#28

Ruk13.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja nie lubię:
dresów
skin'ów
emo
techna
hip-hopu, popu, disco
dyskotek
dziewczyn typu 'barbie'
ludzi [no, nie wszystkich...]
psów
robali
kryminałów
James'a Bonda :P
siebie

i wieeeelu innych rzeczy, których mi się nie chce wymieniac z czystego lenistwa. :P

#29

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

- Dzieci neo
- Oszustów, kłamców, cwaniaczków, itd.
- Polskiej władzy.
- Większości znanych mi księży
- Fanatyków
- Fanstastów.
- Większości mięs.
- Dz.... tzn. puszczalskich obiet. :)
- Dresów, Emo i Satanistów, Metalowców i wszystkich ludzi w których na próźno szukać indywidualności
- Ciemnych i ograniczonych ludzi.
- Tych którzy myślą o sobie zbyt dobrze.
- Tych którzy myślą, że wszystko wiedzą najlepiej.
- Muzyki o niczym, czyli Pop, Techno. Nie kręci mnie to.
- Badziewi rozrywkowych telewizji i ich gwiadeczek.
- Sprzedajnych ludzi.
- Podwójnych osobowści.
- Nowych gier. Nes, Snes, Atari, Commodore 64, Gry z 9x na kompy. - to jest to :)
- Wszystkiego co jest niedopracowane. Niesamowicie mnie to denerwuje.
- Narzucania mi czegokolwiek. Do szkoły w mundurkach, w Windowsie wszystko musi być tak jak Microsoft chce. Unikam tego jak tylko się da.
- Przegranych. Nigdy się z nimi nie godzę, muszę być następnym razem lepszy. :)
- Szpanowania, puszczanie gównianej muyzki na full po ulicach, jakby słuchawki nie istniały.
- Bałaganu, brudu.
- Ludzi grubych jak Snorlaxy którzy żrą co im w ręce wpadnie.
- Policji. Żyć nie dadzą chociaż nie robisz nic złego, a przed kibolami uciekają sami.
- Owadów.
- Kaleczenia języka polskiego.
- Przemądrzałych upośledzonych ludzi. Nie cierpię takich i wcale nie jest mi ich żal.
- Mojego miasta.
- Rozrzutności.
- Niszczenia czegoś co się jeszcze trzyma.
- Twardych zasad na tym forum.
- Ludzi którzy nie przejmują się nikim i niczym poza sobą.
- Ludzi którzy mówią mi jak mam żyć i co mam robić.
- Ludzi nie szanujących środowiska.
- Wielkich korporacj i monopolu.
- Szkoły, głównie przedmiotów które nic mnie nie obchodzą. (90%)

I samego siebie ponad wszystko. Na prawdę czasem zastanwiam się po cholerę się urodziłem i póki co sensu nie znalazłem....

#30

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dokładnie sam też nie nawidze glin, straży miejskiej,straży leśnej. Dopierda**ją się do spokojnych ludzi i jak już choćby mała banda kiboli to wszyscy spierda**ją.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych