Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czego nie lubisz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#1

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Chcem sie tu dowiedzieć czego nie lubicie np. jak ktoś obok was siedząc w autobusie pali i pije. To ja zaczne nie lubie teatrów, kobiet za kierownicą nie urażając nikogo i nic nie sugerując, nie lubie żydów ani gejów, nie lubie jeszcze kultury np. ściąganie czapki przy jedzeniu,w pomieszczeniach albo układu sztućców na stole.

#2

Mortician.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja zaczne nie lubie

Braku interpunkcji nie lubię,

Chcem

Przekręcania j.polskiego też nie,

nie lubie żydów ani gejów

i ograniczonych i myślących stereotypowo ludzi,

układu sztućców na stole.

No w sumie tego też. Tej calej sztuczności, sztucznego ubierania się na galowo, sztucznej telewizji.
No i dresiarzy, fanów mainstreamowej muzyki (i nie chodzi o np. NIN czy Tech N9na, tylko mandaryny, flo ridy i innego tego typu kału.).

#3

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie lubię szkoły. Nie lubię kościoła. Nie lubię imprez rodzinnych.

#4

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie lubię centrów handlowych,ciepłego piwa,marnowania żywności...

#5

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.Nie lubię koleżanek z klasy.

2.Nie lubię nie grać na gitarzę.

3.Nie lubię muzyki hip hop itp.

#6

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

-Dresów
-techno
-kościoła
-rasistów

#7

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na 1 miejscu (może to zabrzmi w stylu dresa/skejta) ale nie trawie policjantów.
A to, że wyglądam na kogoś kto jest pod wpływem alkoholu a to, że zaśmiecam (dłubałem słonecznik) itd.
Jak na ironie losu, 10 metrów odemnie jacyś nawaleni ludzie darli się tak, że bębenki mi pękały.
No ale cóż, 2 policjantów nie podejdzie do 5 cwaniaków, więc zaczepią kogoś kto dłubie sobie słonecznik.

Na 2. miejscu nielubie ludzi, którzy mają zawyżone ego.
Takie osoby, zawsze traktują innych jako niższych sobie.

Na 3. miejscu nie lubie 'kozaków'
Wyjdzie mi taki łysy kretyn i zacznie bluzgać i rządać oddania swoich rzeczy.
Wiadome jest, iż kiedy odpowiem 'nie' rzuci się na mnie z łapami i sam sobie weźmie.

No i na 4 miejscu nielubie głupoty.
Wkurza mnie, kiedy ktoś jest ograniczony i narzuca mi swoją wole/zdanie mówiąc, iż jest słuszna, oraz kiedy jakiś PoKeMoN zacznie do mnie pisać.
Nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać w takich sytuacjach.

#8

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"szopek" w kazde swieto,
sztucznych usmiechow,
pomidorow, orzechow
i wstawania rano

#9

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*policji , j/w, zamiast łapać karków terroryzujących osiedla, czepiają się zawsze tych najmniej szkodliwych, a czasami wręcz po prostu siedzących sobie na ławce ludzi, słabo wykształceni, zawsze cwaniakują bo maja przywilej, pałkę i kajdanki, leczą na ludziach kompleksy z dzieciństwa.
*biblii, bo mitologia grecka jest o wiele ciekawsza a nikt z niej jakoś nie czerpie mądrości życiowych ;<
*boga, bo jeżeli istnieje to jest strasznie wk*wiająca istotą, kiepskim inżynierem, mitomanem i sadystą ;p
*dresów, to chyba oczywiste, najgorszy postkomunistyczny plebs w Polsce, ni to subkultura ni to ideowcy, nawet jeżeli pretendują do bycia anarchistami to nie mają nawet pojęcia czym jest nieład społeczny, ich móżdżki nie ogarniają 90% rzeczy dziejących się w okół nich, taka ślepota mózgu, przykre :P
*księży, ale nie aż tak bardzo, nie będę tutaj generalizował, najbardziej mnie irytują grubaski po 50tce z przetłuszczonymi włosami i ledwo dopinająca się sutanną siedzący wygodnie za kierownicą nowego wypucowanego samochodu.
*sióstr zakonnych, bo niektóre są fajnymi dupami i się marnują w służbie niewidzialnej postaci
*szeroko pojętego pokemonizmu,
*lansowania się na tanich imprezach
*oszołomów z żelikiem na głowie, w polo(koniecznie w paski) i ciasnych dżinsach bo tego dzisiaj jest mnóstwo na ulicach i już po prostu nie wyrabiam
*pustych panienek, hmm chociaż wygląd barbie czasami potrafi zmylić, nie powiem
*reggae, bo nie mogę słuchać tego murzyńskiego smęcenia o tym jakie to zioło jest genialne, jaki babilon jest zły i jak bardzo poprzez codziennie jaranie można stać się lepszym
*idei peace&love, bo kochając wszystkich zatracamy naturalna zdolność oceny ludzi i sytuacji
*komuszków
*dzieci w koszulkach z Che Guevarą
*jak ktoś udaje że zna się na muzyce, a nigdy nie widział na oczy gitary/innego sprzętu elektronicznego.
*zdrady
*trójkątów i innych n-kątów ;]
*niektórych nacjonalistycznych ugrupowań, bo zamiast robić coś konstruktywnego to tłuką murzynów i żydów, a potem leża krzyżem w kościele
*pijanego gimgówniarstwa niszczącego moje uszy ogromem decybeli zza okna -_-, szczególnie po godzinie 23
*polskiej edukacji, bo w porównaniu do innych krajów europejskich, jest źle skonstruowana, ludzie zamiast naprawdę wchłaniać wiedzę , klepią pamięciówki
*swojej schizofrenii i reszty zaburzeń psychicznych xD
aaa, nie chce mi sie więcej ;p nie będe sie wypłakiwał ;p



#10

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie lubię siebie, nie lubię ojca, nie lubię techno, disco-polo, zimy, słodkiego alkoholu, miasta, samochodów, ludzi, słodkich idiotek, dresów, katoli (i zaraz ktoś się czepi), kościoła, wpieprzania się w czyjeś życie, obojętności, że jak na drodze jest jakiś zwierzak to nikt nawet nie zwalnia, dominujących facetów, rządu, granic, podziałów na lepszych i gorszych, idiotów, tandetnych horrorowideł, nacjonalistów, nietolerancji, wojen, zabijania i wielu innych rzeczy, ale pisać mi się nie chce.

#11

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co tu wynika to głównym problemem Polski są dresy.

#12

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przy czym dla mnie dres to nie łysol w dresie tylko osoba zachowująca się w określony sposób.

#13

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pruderii, bigoterii, religii, wiary, plastikowych lal, Polsatu Sport, polskiego społeczeństwa "inteligencji" spod monopolowego i kilku innych rzeczy.



#14

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie lubię myśleć i pisać o tym, czego nie lubię, wolę myśleć o pozytywach

#15 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie lubię nibypostępowości, demoralizacji społeczeństwa od drugiej połowy lat 60', wszystkich czerwono-zielonych złodzieji czasów obecnych, demokracji, podatków pośrednich, uległości, ustępstw, biadolących nieudaczników, Wspólnoty Europejskiej, narodowych socjalistów(zwanych czasem też nazistami), TVNu z całą jego wulgarnością prowadzenia stacji, wybierania przez TVN rządzących Polską, Palikota, USA, NATO, ONZ, UNICEF, politycznej poprawności, fragmentacji dzisiejszych społeczeństw.


Może jeszcze temat o tym co lubimy??


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych