Skocz do zawartości


Zdjęcie

Loch Ness na żywo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
84 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to zalezy czy rzeczywiscie zyja tylko w glebinach i czy ewentualnie kraza po tch podziemnych korytarzasz ktore podobno maja ujscie do morza.Moze nie czuja potrzeby wychodzenia na powierzchnie...ja tak to rozwazam...ale i tak jestem troche sceptyczny co do kwestii w ogole istnienia nessi
  • 0

#47

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Głębiny, to najmniej zbadane środowisko. Jeśli na lądzie odkrywa się systematycznie nowe gatunki, to w głębinach mogą być takie co się nam nie śniło :)
  • 0

#48

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lessi wróć!
  • 0

#49

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lessi wróć!


Nessi ...... :rotfl:
  • 0



#50

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale i tak jestem troche sceptyczny co do kwestii w ogole istnienia lessi


  • 0

#51 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

yo bylo zwykle przejezyczenie...dlugo szukales czyjegos bledu? widze ze tylko to CIe interesuje...
  • 0

#52

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No widzisz, kolejna twoja wypowiedź w której mnie atakujesz. Domyśliłem się ze to było przejęzyczenie i sobie zażartwoałem, ale widzę że już nawet żartować nie można...
  • 0

#53

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No widzisz, kolejna twoja wypowiedź w której mnie atakujesz. Domyśliłem się ze to było przejęzyczenie i sobie zażartwoałem, ale widzę że już nawet żartować nie można...


Skomentuj lepiej film z Konferencji UFO 2005 ... bo zaczyna ci brakowac chęci do konkretniejszego pisania ...
  • 0



#54 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ktosiuf daj spokoj...

tak w ogole fajnie by bylo gdybys zobaczyl ten film o ktorym Cinex wyzej napisal.. :)
  • 0

#55

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

A muhad, tak ma że lubi czasem troche pozaczepiać sceptyków :P mozna się przyzwyczaić :)
  • 0

#56

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]

No widzisz, kolejna twoja wypowiedź w której mnie atakujesz. Domyśliłem się ze to było przejęzyczenie i sobie zażartwoałem, ale widzę że już nawet żartować nie można...


Skomentuj lepiej film z Konferencji UFO 2005 ... bo zaczyna ci brakowac chęci do konkretniejszego pisania ...



może ktosiuf się wypalił??? Może brak mu natchnienia sceptycznego???
miejmy nadzieję że jest to chwilowy spadek formy pisarskiej ktosiufa... :D
  • 0

#57 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Darth to tak jak sceptycy lubia pozaczeciac nas...entuzjastow paranormalnych fenomenow :)
  • 0

#58

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ze sceptykami trudno dyskutować bo i tak mają zawsze swoje zdanie i nie dopuszczają zdania innych. To jak walka z wiatrakami :)
  • 0



#59

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Darth to tak jak sceptycy lubia pozaczeciac nas...entuzjastow paranormalnych fenomenow


Prawda muhad, my też nie zabardzo się kumaliśmy na poczatku :) oczywiście dalej mamy swoje zdania na różne tematy
  • 0

#60 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no tak tylko Ty wszystkiego nie odrzucasz i nie bagatelizujesz z uporem maniaka :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych