Skocz do zawartości


Zdjęcie

Loch Ness na żywo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
84 replies to this topic

#16

2Fast@.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak podałem na ufoinfo są to ogromne węże mam pewnego rodzaju zdjęcie ale się zgubiło. ;p
  • 0

#17

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W sumie ja nie wiem, czy on istnieje, bo taka historia do doskonała reklama regionu, zachęcająca turystów do odwiedzania...
  • 0



#18

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To prawda.Ale chyba za dużo jest dowodów.
  • 0

#19

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje się wam, że od jakiegoś czasu wyświetlane jest to samo zdjęcie :)
Popatrzcie na przykład na te owce, czy to normalne by one stały ciągle w tym samym miejcu :?: :?:
  • 0

#20

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak ja kiedyś oglądałem to one chodziły z miejsca na miejsce. Mam nawet kilka screenów.
  • 0



#21

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nessie chyba powinien byc na powierzchni długą chwilę aby ta kamera go uchwyciła ...
Chyba nierealne ...
  • 0



#22

szczotkowski.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...26&ticaid=11329"][url="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...26&ticaid=11329"][url="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...26&ticaid=11329"][url="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...26&ticaid=11329"]http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...26&ticaid=11329[/url][/url][/url][/url]

A tutaj kolejny punkt widzenia co do potwora.... :D
pozdrawiam
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słoń ... :D : :lol : :D :(
  • 0



#24

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz Nessi nie ma żadnych szans!!!! :D
  • 0

#25

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie róbcie Nessi konkurencji :D
  • 0



#26

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem kiedyś program w tv. Przeprowadzono eksperyment, w którym grupa ludzi została zaproszona nad jezioro Loch Ness na rozmowe o Nessie. W krzakach był koleś, który w penym momencie rozmowy w chwili gdy grupa ludzi bedzie patzryla sie na jezioro a podstawiony dziennikarz bedzie tyłem do jeziora, miał zwolnic węzeł ktory powodowal ze kilakdziesiat metrow od brzegu na chwile pojawial się spod wody prosty jak kij patyk (?). Oczywiście rozmowa trawała, kij się pojawił i zniknął. Ludzie to zawuażyli i zaczeli krzyczeć ze cos widzieli. No wiec podstawiony dzienikarz poprosil zeby narysowali na kartkach to co widzieli......wszyscy dosłownie wszyscy narysowali nie kijek wystający z wody, ale słynną szyje Nessie w kształcie znaku zapytania wystającą z głowy...... człowiek naprawde czasem widzi to co chce....

[ Dodano: 2006-03-06, 21:15 ]
Zagadka potwora z Loch Ness rozwiązana

Szkocki paleontolog Neil Clark po dwóch latach badań jest przekonany, że słynny potwór z Loch Ness, był w rzeczywistości słoniem z jednego z cyrków, jakie stacjonowały nad brzegiem jeziora.
Clark, kustosz University's Hunterian Museum w Glasgow, opublikował swoją hipotezę w marcowym wydaniu magazynu "Open University Geological Society Journal". Jego ustalenia opisuje poniedziałkowy Times.

Badacz uważa, że widok trąby i części grzbietu pływającego olbrzyma mogły łatwo wzbudzić w obserwatorach przekonanie, że mają do czynienia z potworem. Tymczasem to cyrkowy słoń zażywał kąpieli w jeziorze, gdy trupa zatrzymywała się nad brzegiem Loch Ness, by zwierzęta mogły odpocząć. Widok ten nasunął impresariowi cyrku niezwykły pomysł marketingowy - przypuszcza Clark. W 1933 roku, gdy pojawiły się doniesienia o Nessie, Bertram Mills kierujący londyńskim cyrkiem Olimpia zaoferował niebotyczną nagrodę dla tego, kto pochwyci potwora dla jego cyrku. Oferta zyskała międzynarodowy rozgłos.

Legenda o potworze z jeziora to "w znacznej mierze produkt XX wieku" - konkluduje badacz. Tymczasem w 2005 roku Nessie widziano ponoć czterokrotnie.
  • 0

#27

szczotkowski.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powtarzasz już wcześniej podane informacje :sux:
  • 0

#28 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

czy widzieliscie juz cos ciekawego oprocz owcy i kilku przechodniow? :P
  • 0

#29

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za powtorzenie, ale fakt faktem pierwsza cześć mojego postu wiele wyjaśnia....

(jubileusz 400)
  • 0

#30 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie mowie o tym czy slonik plywal w tak glebokim jeziorze ale pytalem czy kto widzial cos na tej kamerze ktora jest zamontowana :P

[ Dodano: 2006-03-07, 20:02 ]
Mnie nie interesuje slon ktory plywal w tak glebokim jerzorze ale interesuje mnie to czy ktos cos widzial ciekawego na tej zamontowanej kamerce :crazy:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych