Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kochana żono, a może seks z innym facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#61

liwia.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeszcze post scriptum:
Nie uważacie, że ludzie, którzy obnoszą się z własnymi preferencjami w onetach, tvn-ach i na innych paradach automatycznie sami sobie wytrącają z ręki oręż obronny w postaci argumentu: „Dlaczego się czepiacie, jak możecie nas krytykować, to nasza prywatna sprawa, co robimy we własnej sypialni!”?

#62

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pełna kultura wypowiedzi, opowiadanie o hobbystach o akcjach społecznych i innych pozytywnych sytuacji w państwie.


Wiwat gospodarka nakazowo-rozdzielcza! Tia... Niech pomyślę, co media polskie napisały o podpisaniu chociażby traktatów rzymskich? Trybuna Ludu: "W dniu 25 marca w Rzymie podpisano układ o wspólnym rynku europejskim. Układ przewiduje stopniowe zniesienie ceł i połączenie w jedną ekonomiczną całość 6 krajów Europy Zachodniej i ich afrykańskich posiadłości" (sygnująca artykuł "Wizja Euroafryki"). 3 linijki tekst o wydarzeniu tak istotnym! Zamiast o świecie media peerelowskie mydliły oczy pierdołami. A żyjmy sobie w izolacji, co tam.



#63

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

sasługują na potępienie i alienowanie ze strony społeczeństwa

Sam zasługujesz na potępienie i alienowanie. Myślisz (o przepraszam), że to coś da? Najwyżej tacy ludzie zaczną walczyć o swoje prawa, które gwarantuje im konstytucja i tacy piacze jak Ty będą pieprzyć, że jak pozwoli się na seks z więcej niż jednym partnerem, to zaraz będą chcieli więcej. Ciągle tak jest, wszędzie to widać.

#64

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiecie co? Skoro nie powinno nas obchodzić, co ludzie robią w swojej sypialni i nie powinniśmy się w to wtrącać, nie protestujcie, kiedy pewnego dnia ujrzycie [wrażliwym nie radzę czytać, bo obrzydliwe]:

"Dźwignia chłodni znów ją odstrasza, korci
Nie...Znów jej tego brakuje, głodna...
Musi...Już dłużej nie wytrzyma...
Otwiera
Jest - nadal zimny, śpiący
Pięknie pachnie tej nocy
Usta - wciąż bardziej sine, popękane, wspaniałe
Karen nie potrafi już trzymać rąk w tym worku
Zdejmuje sztuczną, plastikową czerń
Hmm? Kolejny klient sekcji zwłok
Karen! Nikt nie zobaczy ...!
Dotykaj...Wąchaj...Liż...Pieść...Kochaj...
Naucz Go bycia żywym
Nie! On nauczy Cię, jak być martwym, zgniłym
O tak...Właśnie tak...
Gwałć...Gwałć...Rżnij...Rżnij...
Nekro...Nekro...
Prosektoryczny orgazm
Jego krew - jaki piękny dodatek do tej gry
Osacza wszystko - jej uda, piersi, włosy, cały stół
Jego śmierć - daje życie " chorej " żądzy
Choć to ciało to już gnój...
Ciało to już gnój...
...!!??"


Proszę mi wybaczyć, że musiałam posunąć się do wklejenia tak obrzydliwego fragmentu [ze strony o nekrofilii, weszłam z obrzydzeniem], ale skoro mamy nie krytykować tego, co kto lubi, to dlaczego niby nie przeczytać.
To chora skrajność, ale coś takiego działa najlepiej.

Jeżeli któryś z modów uzna, że to nieodpowiednie, proszę o usunięcie.

#65

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, jeśli powinno nas obchodzić co ludzie robią, to może zwolennicy wtykania nosa w nie swoje sprawy, w ramach przykładu niech zamontują kamerki w swoich sypialniach. Trzeba sprawdzić każdego czy przypadkiem nie uprawia sodomii. Każdy może być potencjalnym zboczeńcem.



#66

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Małe pytanko. Jak zachowalibyście się, gdyby wasz partner zaproponował wam cuckold ?



#67

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najpewniej dostałby w twarz.

#68

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znaczy, że co? Że chciałaby mnie zdradzić... ze mną? (bo przecież mi proponuje)

#69

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak nie potrafisz zgrabnie ironizować, to tego nie rób. Dobrze wiesz o co chodzi.
To pojęcie działa w dwie strony więc co za różnica.



#70

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

takie spostrzeżenie,jak to sie ma do śmierci?

ostatecznie można być ku kux klandem bo życie is short penis bywa też szort albo w szortach
zaś laski wolom konie ,w takiej sytuacji każdy liczy na wybawienie z rąk szaraków,oni maja szare i wąskie,a oczy wielkie,ze moszna albo można w ich się przeglądnąć,ideał partnerki,lub nerki na przestrzep,to dobrze żeby dawca miał duże oczy,bo to oznacza że pił niewiele choć bywa równoznaczne z braniem koki

o jedną pipkę więcej to o poł litra śluzu za dużo


Jedna z najbardziej obleśnych wypowiedzi jakie widziałam na tym forum. Mógłbyś ująć to kulturalniej.


droga wróżko, masz racje, le wpływ neptuna i faza księżyca wpłynęły na mój zodiak w tym momencie nieprzychylnie,postaram sie byc bardziej nowoczesny, i ufac tylko jezusowi,w przyszłości,choć owe obrzydlistwo było na akord deklaracji o poczuciu obrzydliwości takiego faktu o jakim rzeczonym mowa bya

:<

#71

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja poprę tu Mango i stanę jednocześnie w obronie kobiet. Padło wcześniej stwierdzenie "zdrowy seks". Otóż myślę, że zdrowy seks to taki, w którym spełnienie fantazji nie szkodzi żadnej stronie związku, ale też żadna z tych stron nie jest do jakichś nietypowych praktyk zmuszana bądź nakłaniana. Nie każde fantazje bowiem koniecznie muszą być spełniane, i często najprzyjemniejsze są wtedy, kiedy pozostają w sferze marzeń. Z artykułu wynika jasno, że pierwsza pani na propozycję męża zareagowała oporem, jednak naciskał dotąd, aż kobieta się zgodziła. Poświęciła się więc, aby spełnić marzenia wybranka, a potem nagle "odkryła", że to nawet fajne. Problem w tym, czy odkryła to mimowolnie, czy też musiała zaakceptować zaistniałą sytuację, bowiem jeśli powiedziało się A, trzeba powiedzieć i B. Wydaje mi się, że ta akceptacja jest wzmacniana uczuciem do partnera, więc trudno powiedzieć, czy pani naprawdę się takie zagrywki spodobały, czy też musiały jej się spodobać. Takie uszczęśliwianie na siłę to nic fajnego - to, że ktoś sobie marzy o skoku ze spadochronem, nie oznacza że byłby w stanie taki skok oddać. Chyba, że ktoś inny postawi mu warunek: "skaczesz, albo..." Tu też mamy takie "skaczesz, albo..." tyle, że zawoalowane. Mąż nakłaniając żonę do seksu innym partnerem komunikuje jej, że tylko w ten sposób będzie w stanie osiągnąć pełnowartościowe podniecenie. Jeśli nie, zawsze może znaleźć sobie taką partnerkę która się bez problemu na to zgodzi.



#72

liwia.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znaczy, że co? Że chciałaby mnie zdradzić... ze mną? (bo przecież mi proponuje)

Ja to widzę inaczej - chciałby mnie oddać na chwilę jakiemuś facetowi dla własnej satysfakcji. Oczywiście jeśli ktoś nie uprawia seksu ani czynności kochania, tylko się najzwyczajniej w świecie jak te zwierzątka pieprzy i żadne wyższe od popędu seksualnego uczucia nie są mu do tego potrzebne, to taka propozycja nie będzie problemem.

Z artykułu wynika jasno, że pierwsza pani na propozycję męża zareagowała oporem, jednak naciskał dotąd, aż kobieta się zgodziła. Poświęciła się więc, aby spełnić marzenia wybranka, a potem nagle "odkryła", że to nawet fajne. Problem w tym, czy odkryła to mimowolnie, czy też musiała zaakceptować zaistniałą sytuację, bowiem jeśli powiedziało się A, trzeba powiedzieć i B.

Skoro w pierwszym momencie propozycja wywołała w niej gwałtowny sprzeciw, a uległa dopiero po nieustających namowach, to w moim mniemaniu jest 3/4 szans, iż ta pani wmawia sobie, że jest git, aby odsunąć od siebie myśl, że dała się zeszmacić facetowi, który jej nie kocha.

W zdrowym związku opartym na szacunku i więzi emocjonalnej powinno się takie rzeczy załatwiać inaczej. Gdyby facet rzucił któregoś dnia taką propozycję swojej małżonce pod rozwagę i pozwolił jej to w spokoju przetrawić i gdyby ona po odpowiednim czasie sama z siebie stwierdziła, że przemyślała i się zgadza - wtedy byłoby całkiem w porządku.

Stwarzanie jakiejś potwornej presji, uporczywe namawianie (zwłaszcza, gdy reakcja odmowna była dość gwałtowna i emocjonalna) jest po prostu chore i podłe.

#73

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Często uważa się, ze seks jest najważniejszą siłą na świecie. Uważam jednak, że nie.
Czytając Wasze wypowiedzi stwierdzam, ze jest nią siła wyobraźni. Bez wyobraźni, nie było by bodźców seksualnych. Gdyby mężczyzna nie posiadał wyobraźni, nie zainteresował by się kobietą. Podobnie jest z kobietami.
Bez wyobraźni nie staniało by malarstwo, taniec, poezja, teraz gry komputerowe. Potężna moc wyobraźni uruchamia w nas to co twórcze, dobre lub destrukcyjne.
Seks pod każdą szerokością geograficzna wywołuje wiele zainteresowania. On przykuwa naszą uwagę, jeśli uruchomimy wyobraźnię ^^.
Zaburzenia pochodzą z poziomy mentalnego, wyobrażeniowego. Mężczyźni ( kapłani, księża ), którzy nie odczuwali i odczuwają nadal sympatii dla kobiet, którym na samą myśl o kobiecie robi się słabo, uważali i uważają nadal, że seks powinien służyć tylko i wyłącznie prokreacji. Rozwijając się duchowo, zdefiniowali seks jako nieczysty, dzieło szatana. Misterium - seksu - zapłodnienia zakwalifikowali do działań nieczystych. Przy czym uważają, aby narodziny były nadal. Swoista schizofrenia. Czy powodem był seks? Wspaniały akt, potężna energia stwórcza?
Powodem jest i była siła wyobraźni. Patologii szukałabym również w tym czasie, kiedy to kapłani przejmowali władze nad umysłem wiernych.



#74

liwia.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego większość tematów na tym forum nie może się obejść bez nawiązań do religii, katolicyzmu i antyklerykalizmu?

Aidil, nie bardzo rozumiem, jak Twój post nawiązuje do tematu? Zrozumiałam jedynie, że każdy mężczyzna, który nie czuje sympatii do kobiet zostaje kapłanem. Proszę, rozwiń i rozjaśnij.

#75

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że tego tematu do religii po prostu sprowadzać nie warto, gdyż nie mamy pewności że akurat ci ludzie byli katolikami. Artykuł nie omawia strony religijnej tych upodobań, a jedynie prezentuje kolejną nowinkę w katalogu zboczeń. Aby omówić kwestię religijną zawsze można założyć temat w odpowiednim dziale.

Uważam, że kobieta zgadzająca się na taką aktywność robi tak, jak napisała koleżanka - pozwala się zeszmacić w imię miłości do partnera. Drażni mnie niezwykle sąd, że kobieta mówiąc "nie" myśli "tak". Wynika to z małej asertywności wielu pań, które są istotami uczuciowymi i w imię uczuć są gotowe na wiele. Późniejsza zgoda na to, co jeszcze jakiś czas temu budziło odrazę buduje w facetach błędne przekonanie, że to właśnie jakieś wyzwolone ukryte pragnienia. Faktycznie, jeśli kobieta potraktuje seks z innym partnerem jako czynność czysto mechaniczną, bez zaangażowania uczuciowego to zasadniczo nic złego, gorzej jeśli coś takiego wypaczy w niej zupełnie duchowe podejście do tych spraw.

Porównywanie do haremu nie ma sensu. Harem nie jest "świątynią seksu", bo poligamia jest ściśle regulowana przez Islam. To, że muzułmanin ma kilka żon nie oznacza, że może sobie swawolić z kilkoma naraz. W haremie panuje podział ról - jest więc kochanka, jest kobieta zajmująca się kuchnią, inna wychowuje dzieci a jeszcze inna nadzoruje je wszystkie. Islam dopuszcza maksymalnie małżeństwo z czterema kobietami, jednak nie jest zbyt często to praktykowane ze względu na trudności z zapewnieniem odpowiednich warunków bytowania każdej z nich. Mężczyzna bowiem musi zaopiekować się po równo każdą ze swoich wybranek, i traktować wszystkie jednakowo.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych