Skocz do zawartości


Zdjęcie

Experyment podprogowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wchodzę w to ;)
  • 0

#17 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

nie czujcie sie obrażeni jak pisze "pierxxx ich" "pierxxx "wszysztkich innych" bo Wy to ze mna zrobiliscie a jka nie kabluje na swoich, a trening jeszcze mi potrzebny. pozdrowienia z Czech czyli z przesz łosci.

gdyby sie okazało ze To Prawda )to co sie dzieje_, to pierwsze o co poprosze to wolny internet, i pierwsze co zrobioe w ttym wolnym internecie to napisze )logout(

[treść wykasowana]


[] mam jakąś jebxxx niemiecka klawiaturę. i nie mozna na niej znalezc[] wiec nie jest łatwo :/

[ treść wykasowana]

łatwego zycia nie miałem, myslicie, ze nie wiem w jak chuxxxx sytuacji jestescie WY ?
Zanim napisze loguot to zbiore milion zł i go podpola , albo najlepiej razem to zrobimy , zeby te "błyszczące" skurxxxxxx wkoncu na ocvzy przejrzały.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

jeszcze kilka paragrafów by się na Ciebie znalazło ;] cisz
  • 0

#18

Eae.
  • Postów: 14
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie, rowniez z checia sie zglaszam.
  • 0

#19

DooM.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tez sie zgłaszam :]
  • 0

#20

Gurgio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Także się na to pisze :> to może być ciekawe...
  • 0

#21

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

hej,
Ustaliłam kryterium ilości postów. Minimum ma być to 25. Nie chcę, żeby ktoś mi się wycofał z eksperymentu - dlatego.
Lista osób, które pozwoliłam sobie zapisać do eksperymentu:

1. Illurico
2. Cashpoint
3. Henderson
4.Mango
5. Muhomorniczy (Paweł, to TY?)
6. Darkman -72
7. Borys Mr
8.Ringeril
9. eru 75
10. D.B. Cooper
11.cisz
12.pazuzu

Najlepiej by było, aby autor eksperymentu umieścił rzeczone filmy na serwerze zewnętrznym lub na youtubie (jeśli to możliwe). Proszę także o doprecyzowanie ile czasu będzie na obejrzenie, jak po kolei i czy uczestnicy dostaną jakieś ankiety do uzupełnienia czy zestaw pytań? ogólnie proszę o podanie jak największej liczny szczegółów.

Ogólnie pomysł bardzo fajny i sama się dopisuję. Pozdrawiam :)
  • 0



#22

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dopiszcie i mnie

kiedys ogladalem taki filmik i bylem w mniejszosci czyli w tej grupie na ktora nie podzialal ciekawe jak bedzie tym razem?
  • 0

#23

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej by było, aby autor eksperymentu umieścił rzeczone filmy na serwerze zewnętrznym lub na youtubie (jeśli to możliwe).


Filmy umieszczę na youtubie i dziś wieczorem będą gotowe.

Proszę także o doprecyzowanie ile czasu będzie na obejrzenie, jak po kolei i czy uczestnicy dostaną jakieś ankiety do uzupełnienia czy zestaw pytań? ogólnie proszę o podanie jak największej liczny szczegółów.


Będzie test sprawdzający zdobytą wiedzę po obejrzanym filmie. Filmy będą oglądane w kolejności jaką podam tutaj (przypominam: odstęp między filmami- 15 min- czas na sprawdzenie efektów i uzupełnienie ankiety.
- W ankiecie będzie 5-6 pytań.
- Przesłania w poszczególnych filmach i ich działanie zostaną umieszczone na rapidzie przed eksperymentem.
- Plik z przesłaniami będzie pod hasłem, podzielony na części a ostatnia część zostanie udostępniona po podaniu wyników więc nikt nie będzie miał wątpliwości co do prawdziwości przesłań w pliku *.rar
- Wyniki podaje użytkownik w tym lub nowym temacie (specjalnie do tego stworzonym) o ile moderator na to pozwoli.
- Czas na obejrzenie filmów jest do piątku do godziny 16.00 (można to zmienić jeżeli ktoś chce a inni nie mają nic przeciwko)- po tym czasie uczestnicy mogą publikować swoje doznania.
- Będzie także szablon publikacji wyników, by było łatwiej zebrać wszystkie potrzebne informacje.
- Szablon opublikuję wraz z linkami do filmów.

Pozdrawiam i zapraszam więcej uczestników :)
  • 0

#24

Eae.
  • Postów: 14
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej,
Ustaliłam kryterium ilości postów. Minimum ma być to 25. Nie chcę, żeby ktoś mi się wycofał z eksperymentu

Przepraszam, ale chcialbym naprawde wziasc udzial w tym eksperymencie, a raczej nie chce bezsensownie spamowac po reszcie dzialow by zdobyc wymagane 25 postow, dlatego prosze o dopisanie mnie do listy, przyrzekam, ze sie nie wycofam.
  • 0

#25

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra dajcie mi 10 minut na pospamowanie po innych tematach żebym mógł wziąć udział w tym wspaniałym eksperymencie....Dziękuję za współpracę.
  • 0

#26

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra dajcie mi 10 minut na pospamowanie po innych tematach żebym mógł wziąć udział w tym wspaniałym eksperymencie....Dziękuję za współpracę.


Broń boże, nie chodzilo mi o zachętę do spamu. W jakiś sposób chcialam tylko wprowadzić kryterium wiarygodności. Dziękuję za współpracę.
  • 0



#27

Eae.
  • Postów: 14
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli rozumiem, ze nie dasz mi szansy uczestnictwa w tym eksperymencie, szkoda. Pozdrawiam
  • 0

#28

iskiero.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moge ja?

chetnie bym sie podjal tego jak szczegolny sceptyk na temat wszystkiego :)
  • 0

#29

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Majorze, ja bym się jeszcze wstrzymał z rozpoczęciem experymentu. Nie lepiej zacząć go w piątek wieczorem? W weekend jest więcej czasu, a poza tym im więcej osób się zapisze, tym wyniki wiarygodniejsze. O ile pamiętam miało być 20 osób.
  • 0

#30

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że się nie kwalifikuję, rozumiem, trudno...

Pozdrawiam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych