Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rod ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Nate9123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na rodsa to nie wygląda...albo to fake, albo zwykła trochę zmutowana ważka, nic specjalnego..
  • 0

#17

głazojad.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

skoro ludzie się rodzą złączeni kończynami/głowami to dlaczego nie ważka. może przyszła na świat w takiej postaci. kiedyś w górach miałem wypadek , siedziałem na trawniku przed willą mamy koleżanki (w zakopanem na wakacjach), ziewnąłem pare razy i mi coś wpadło do buzi, z trudem to wyplułem, to było coś ibiałego miało skrzydełka, było żywe, w buzi mi został taki kwaśny smak i przeszedł dopiero po paru dniach, to tak jakbym miał co godzine świeży plasterek cytryny pod językiem. kiedy to wyplułem, to coś sie jeszcze ruszało. wstałem i sie odsunąłem, myślałem że to jakaś przerośnięta osa, ale to nic z tego, osy nie są śnieżno-białe i nie są z galarety! aha we wsi w trąbkach pod krakowem też to widziałem. te owe stwory lubią przebywać wewnątrz kanalizacji ściekowych ewentualnie kanały burzowe (odprowadzające wodę z deszczu) . jest wiele gatunków owadów jeszcze nie zbadanych, a rodsy podobno były znane w chinach około 4000lat temu jako "niebiańskie nitki" czy coś w tym stylu
  • 0

#18

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

żałosna prowokacja
  • 0

#19

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@głazojad: opis owada pasuje do ćmy ;]
  • 0

#20

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie ma nic wspólnego z RODsami, rodsy nie są nawet uważane za owady... RODS to znaczy "pałeczki" albo coś, są białe, w kształcie właśnie pałek i nie mają skrzydeł, znaczy nie takich jak zwykłe owady, bo nimi nie machają. Gdzieś była analiza na necie, tam wszystko jest ładnie opisane. A ten owad to bez wątpienia posklejane ważki, i w dodatku nie za bardzo precyzyjnie... Jeśli rzeczywiście to lata z taką olbrzymią prędkością, to ludzkie oko nie zauważyło by tego nawet jakby było wielkości piłki nożnej.
  • 0



#21

Jay J..
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...feature=related
Tzw. Rodsy mogą być jak najbardziej owadami. Nie widzimy ich, ponieważ mamy... dobre oczy :)
  • 0

#22

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No, w końcu ktoś nakręcił porządny film i pokazał coś, co już dawno próbowałem tu udowodnić... :> To zwykłe owady, nic paranormalnego i koniec tematu. :P
  • 0

#23

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytając wypowiedzi niektórych kolegów, odniosłem wrażenie, że nigdy żywych ważek nie widzieli. W ich naturze, chyba podczas godów, jest łapanie się za odwłoki, wspólny lot i wysiadywanie na trzcinach. Autor filmu najzwyczajniej uśmiercił kilka ważek sklejając ich bezgłowe korpusy, żeby zrobić żart. Bardzo głupi żart, bo owady przypłaciły to życiem - jakie by ono nie było, to jednak życie.
  • 0

#24

Ciekawy.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Straszny kretyn posklejał te biedne owady - od razu widać, że to fake i to nawet nie śmieszny...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych