Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - Moja 1 udana proba ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#91

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

buhahaha
Za to twoja inteligencja jest *** wysoka, skoro interesujesz sie tego typu stronami ha ha

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#92 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

pojde na dwor (bedzie ze wiatr)
w domu ( bedzie ze lampka, monitor, myszka, klawiatura, puszka, olowek, , wszystko aby wyjasnic to "racjonalnie")...

Jak Was czytam powoli śmiać mi sie chce. Telekinetyk, słuchaj. Jeżeli nie nakręcisz porządnego filmiku w domu W DZIEŃ w dobrym miejscu, kamerą z prawdziwego zdarzenia, prawie każdy powie Ci że to fake i nie masz sie czemu dziwić. Jak napisali moi poprzednicy i ja bez prawdziwego filmu niemal w HD nie ma o czym gadać.


Wielkie dzięki Telekinetyk. Gdyby nie ty, nigdy nie uwierzyłbym w telekinezę. Dzięki tobie spróbowałem sam i po godzinach ciężkiej pracy wreszcie również mi się udało. Oto efekty mojej pracy: http://www.speedysha.../562223326.html.

Dobre. :) także Telekinetyk nie dziw się podejścia większości osób do tej sprawy. A to że nadal nie nakręciłeś czegoś porządnego mimo próśb (w tym i moich!) zmusza do myślenia tylko w jednym kierunku.


osobiscie jednak, juz rozmawialem o takim spotkaniu, z pewnym moderatorem tego forum...

hmm... ciekawe skąd my to znamy... :/

Reasumując- Nie oczekuje od was opinni, czy to jest fake , czy tez nie, bo sam najlepiej wiem... oczekuje jedynie pokierowania, co robic by to bylo bardziej przydatne...

Jak niby mamy Ci powiedzieć skoro nawet nie jesteśmy pewni czy Twoje umiejętności są prawdziwe. Gadanie o tym można by było porównać bo mylenia jak będzie się jeździło po naszych nowych autostradach (noo... nie wiem czy to dobre porównanie ale ok ;) ).

Za to twoja inteligencja jest zajebiscie wysoka, skoro interesujesz sie tego typu stronami ha ha

Obrażanie użytkowników nie jest dobrym sposobem wyrażenia swojego zbulwersowania.
  • 0

#93

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niteczka - ROTFL. No i bądź tu poważnym. Skoro on widział u mnie niteczkę, to dlaczego my mielibyśmy nie widzieć jej u niego? Złe ruchy ręką? Ja myślałem, że to robi się siłą woli, a nie odpowiednimi ruchami rękoma. :)

Co za gość... :)
Gdyby mi się chciało to bym się bardziej postarał, ale mi się nie chciało.
Tam nie było żadnej niteczki. Zrobiłem to dokładnie tak jak robił to Telekinetyk. Nawet leciutkimi ruchami wytwarza się wiaterek który zgina kartkę. :) Miałem o wiele lepszy filmik, ale przypadkowo mi się spauzował i wtedy nie byłby już wiarygodny. :) To jest cały fenomen Telekinetyka. Żal mi tylko ludzi którzy mu uwierzyli...
  • 0

#94

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzicie co narobiliście :mrgreen: ...tak zbulwersowaliście kolegę, że powiedział o dwa słowa za dużo i dostał warna...w sumie przynajmniej jak wróci to może z czymś konkretniejszym, ma czas...ĆWICZ CHŁOPIE NIECH TWÓJ COME BACK
zaskoczy wszystkich sceptyków, w tym mnie. ;)
  • 0



#95

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lepiej, żeby już nie wracał. No sorki, ale ja myślałem, że to jest w miarę poważne forum, tymczasem tutaj się coraz większy kabaret robi. Od robienia sobie jaj są inne fora.
  • 0

#96

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up
W pełni podzielam twoje zdanie. A co do strony, to specjalnie poszukałem, bo pamiętałem, że w tej bajce były takie stwory :mrgreen:
  • 0



#97

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i zakończyła się kariera naszego telekinetyka, szkoda, bo jakby się postarał to by 1 mln dolarów zarobił :lol
  • 0

#98

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rany Julek! Ban, ty też masz moc! Moglibysmy razem z Telekinetykiem stworzyć niezłą drużynę i ze swymi umiejętnosciami stanąc do walki z... z... biurokracją!

yyy... mógłbyś zdradzić swoją dietę? :mrgreen:

Szkoda, że Telekinetyk wypadł na jakiś czas z gry, wierzyłem w niego.
Po za tym miałem w zanadrzu nowy czelendż mocy... zatem, gdyby wrócił...

http://www.speedysha.../441759246.html
  • 0

#99

Vogozuse.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

buhahaha
Za to twoja inteligencja jest *** wysoka, skoro interesujesz sie tego typu stronami ha ha

Najlepsze że kolega uważa się chyba za inteligentnego. Jednak nie wiem co o nim myśleć. Albo jest zwykłym oszustem, albo jest zwykłym idiotą. Innego wyjaśnienia nie ma. Jednak nadal nie mogę się zdecydować.
PS. Hehh ja też mam moce: jak sram, to na odległość informuje wszystkich żeby nie wschodzili do kibla. I robię to bez użycia słów!!!!!!!
aaaaa to przecież telepatia. Mój błąd... chociaż, co za różnica...
  • 0

#100

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, dziwi mnie, że w ogóle ktokolwiek chce się jeszcze w tym temacie produkować słownie...
Podziwiam was, naprawdę... :)

Chociaż z drugiej strony lepiej mieć swoje imaginacje niż tkwić w maraźmie życia codziennego... ;)

Pozdrawiam wszystkich podsycających a podsycanych podziwiam... ;)
  • 0

#101

Deadend.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

QQ moj kolejny faworyt i ulubieniec zbanowany. Juz mial zajac miejsce na tronie po Muhadzie, a tu taka przykra niespodzianka. No coz, zycie... Czekam w takim razie na kolejnego ksieciunia, ktory chwyci za berlo :P Albo nie, Telekinetyk - wroc plix, plix, plix... jestes jedynym godnym tego by rozbawiac mnie do lez swoimi postami, blagam wroc, zaloz nowe konto cokolwiek, tylko wroc!!!!11!!!
  • 0

#102

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat zamykam, Telekinetyk wróci za miesiąc. Myślę, że w tym czasie znajdzie wyciszenie i pogłębi jeszcze swoje umiejętności. Prosiłbym wtedy o kontakt, otworzę temat i nacieszymy oczy magią.

Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych