Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - Moja 1 udana proba ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Smplayer (lub mplayer/coś na tym bazującego), w32codec-all, ffmpeg i wszystko śmiga. :)
  • 0

#32

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha.. i o tylko jedno mi chodzi
Zalozmy iz niejest to zadna sztuczka, to czy to jest telekineza ?
  • 0

#33

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Smplayer (lub mplayer/coś na tym bazującego), w32codec-all, ffmpeg i wszystko śmiga. :)


Dzięki, poszło :D

Jeśli nie jest to sztuczka to tak, jest to telekineza.

P.S.
Po obejrzeniu filmików, myślę że sprawcą "telekinezy" jest lampka halogenowa na twoim biurku. Cholernie dużo ciepła dają takie halogenówki, przez co wystarczy maluteńka kropelka wody lub wilgoci na papierze żeby ten zaczął sie bardzo szybko wyginać
  • 0

#34

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zalozmy iz niejest to zadna sztuczka, to czy to jest telekineza ?


jeśli nie jest to sztuczka ani jakiekolwiek znane naturalne zjawisko i ty wywolujesz je "myslami" to jest to telekineza lub bardziej wlsciwe okreslenie psychokineza
być może pośadasz taka zdolność jednak nikt na tym forum na podstawie tego typu filmikow nie jest w stanie stwierdzic z czym mamy tu do czynienia

jesli jest to psychokineza to nie ma dla niej barier fizycznych
aby wiec wyeliminowac wszelkie mozliwe naturalne czynniki proponuje poloz ten papierek na stole i nakryj go szkalnym naczyniem
jesli uda ci sie tak odizolowany papierek zgiac tylko i wylacznie sila woli to gratuluje masz zdolnosci psychokinetyczne
  • 0

#35

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bez lapmki, i ogolnie w innych miejscach, tez sie wygina..
  • 0

#36 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

prosze.. tu masz filmik, jest to ten sam wczorajszy banknot
http://www.speedysha.../481743836.html

Samym banknotem Wisły nie ruszysz. :)
Jak mówiłem. Oświetl dobrze to miejsce (proponuje przy oknie w dzień), nagraj lepszą kamerą i ustaw ją dość blisko swojej dłoni. W filmie pokaż i banknot i Twoją zdolność do "poruszania" nim. To nie trudne zadanie a przynajmniej rozmyjesz wątpliwości choćby w niewielkim stopniu.
  • 0

#37

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak. Jestem zapewne jedyna osoba z tego forum ,z tego typu zdolnosciami, zauwazylem iz 3/4 z wasz podchodzi do sprawy sceptycznie. Prosze o zamkniete tematu.. udowodnilem sobie cos o wiele lepszego niz podnoszenie karteczek... Czesc i zycze wam powodzenia... bo i tak raczej forum mi nie pozwoli sie rozwijac, tekstami ze to fake. heh Czesc /


/Close !
  • 0

#38

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja Ci wierze :-) -> nie wiem dlaczego tak trudno uwierzyć innym ;-) A nawet jeżelibyłby to fake (w co nie wierze) to nie zaprzecza faktu że telekineza to fakt hehe :) -> Troche umiesz już tej telekinezy hehe :) -> a próbowałeś bez użycia rąk? ;-) (siłą woli samą)
  • 0

#39

reVolt.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesc i zycze wam powodzenia... bo i tak raczej forum mi nie pozwoli sie rozwijac, tekstami ze to fake. heh Czesc /



Powiedz mi, czego sie spodziewales zakladajac temat tutaj?
Przeciez tytul "Moja 1 udana proba ?" sam w sobie zawiera pytanie, a ludzie poprostu na nie odpowiadaja tak lub nie. Wiec czym sie tu zrazac?

Fake'u Ci nie zarzucam, bo widac, ze nie oszukujesz... Co nie zmienia faktu, ze wyginanie sie banknotu moze miec czysto fizyczna przyczyne.
Zamiast sie zrazac, sprobuj uciac dyskusje wykonujac to bez uzycia rak, sama sila woli.
hm?:)

Ps innym ciezko uwierzyc... bo za udowodnienie telekinezy Randi obiecal krocie... i sie jeszcze taki nie znalazl co by te krocie zgarnal.
pozdrawiam
  • 0

#40

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tzn tak..
umiem z uzyciem rak, i bez.. w sumie to obojetne,,, jednakze gdy robia to dlonmi, to czuje taka jakby energie, i dlatego mi jest troszeczke latwiej... bo czuje ...
to tak jak grac w sapera z zamknietymi oczami, i z otwartymi...
umiem zamykac wczesniej zgieta kartke (np recepte , ktora sama sie niezamyka.. praktycznie lezy bez ruchu.. tyle iz ma ulatwione zgiecie) to taka recepte jestem wstanie zgiac na biurku od poczatku do konca.. tyle iz to trwa dluzej niz 30 sekund, a nawet minute... a tyle nienagram moim telefonikiem, a poki co niemam jak zalatwic sobie kamery
  • 0

#41

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Telefonik którym możesz sobie nagrać nawet godzinny filmik można sobie kupić nawet za 50zł. Nikt nie z rodziny, znajomych nie ma kamery/aparatu/telefonu z aparatem którym można nagrywać normalne filmiki? Bardzo marne wytłumaczenie. No ale poczekamy, zobaczymy. :) Już możesz czuć się milonerem......
  • 0

#42

ZelgO.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro mówisz prawde to zgłoś sie do teleexpresu to cie jutro pokażą w galerii pozytywnie zakreconych
wtedy chyba ci każdy uwierzy
a póki co nie dziw się że mało kto chce ci uwierzyć bo takich filmików w necie jest odgroma i to nie jest żaden dowód na posiadanie nadprzyrodzonych mocy
  • 0

#43 Gość_Franko1510

Gość_Franko1510.
  • Tematów: 0

Napisano

Powiem to tak, jeżeli to jakaś sztuczka to żal mi ciebie człowieku, że tak oszukujesz ludzi, lecz jak to prawda, że to telekineza to ci gratuluje i zazdroszczę bo już od jakiegoś czasu trenuję.
  • 0

#44

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jest jeszcze inna mozliwosc
ten chlopak oszukuje sam siebie sugerowal by to tytul tego postu ktory jak juz ktos zauwazyl jest pytaniem
kazdy chce byc wyjatkowy i doceniany... jednak realia sa zupelnie inne

mysle te telekinetyk za bardzo chce "miec moce" aby spojrzec na cele zjawisko obiektywnie
interesujac sie przynajmniej troszke tematem telekinezy bardzo latwo mozna sobie samemu odpowiedziec na pytanie czy sie posiadlo taka umiejetnosc czy nie i nie potrzeba poszukiwac potwierdzenia na forum i to w tak infantylny sposob

wiele zostalo tu juz napisane i wydaje mi sie ze temat powinien byc juz zamkniety bo dalsze wpisy nie wniosa nic nowego
  • 0

#45

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UP@
Masz racje, jestem oszustem, przyczepilem sobie nitke na srodku, i ja wpycham tak, ze sie z 2 koncow kartki wyginaja... albo polozylem niewidzialny kamien.. no wiesz, wkoncu jestem oszustem.. duzo takich rzeczy sie posiada nie ?


Please close that topic..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych